SIA "Smart Diagnostic" (reģ. Nr. 40203603384) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 147 471 EUR, peļņa 14 886 EUR, darbinieku skaits: 14. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203603384 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203603384 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 93 - 29, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147 471 EUR | 14 886 EUR | 37 750 EUR | 14 |
| 2024 | 0 EUR | -334 EUR | 266 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 26.3 | 9.66 | 16.61 | 20 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.53 | 4.66 | 8.86 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.85 | 4.60 | 9.04 | 16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.28 | 3.57 | 6.70 | 13 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 812.07 | ~ 681.72 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 455.97 | ~ 408.09 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 552.46 | ~ 494.45 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 503.95 | ~ 451.03 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 147 471 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 18 785 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 886 EUR | -334 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 14 886 EUR | -334 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 750 EUR | 266 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 19 418 EUR | 266 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 852 EUR | -34 EUR |
| Īstermiņa saistības | 21 324 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 574 EUR | 300 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,91 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,09 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
39,43 % | -125,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,23 % | 982,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,54 | -8,82 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,91 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
90,62 % | -125,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,69 | -3,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Smart Diagnostic" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 900 | 37 781 | 1 504 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 333 | SIA "Smart Diagnostic" (šis uzņēmums) | 147 471 | 14 886 | 10,1 % | 20 | 7 374 | 812 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603384 | LV64ZZZ40203603384 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart Diagnostic" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Smart Diagnostic | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-12 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 93 - 29 | 1084 | 111672928 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13202236 | 40203603384 | 2024-10-31 | 2024-11-12 20:04:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940758 | 40203603384 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2024-11-12 | 2024-11-12 19:56:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042138 | 34467002 | 40203603384 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-11-12 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-30 19:00:50.292 |
| 2218811 | 35328214 | 40203603384 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2026-05-01 19:00:08.58 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042138 | 34467002 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -334 | 0 | -334 | NULL | 0 | -334 |
| 2218811 | 35328214 | 147471 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 128686 | 18785 | 0 | 4264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 365 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14886 | 0 | 14886 | NULL | 0 | 14886 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042138 | 34467002 | 266 | 0 | 0 | 0 | 266 | 0 | 0 | 0 | 0 | 266 | NULL | 0 | 300 | 0 | -34 | 266 |
| 2218811 | 35328214 | 8351 | 0 | 11067 | 0 | 19418 | 0 | 18332 | 0 | 18332 | 37750 | NULL | 21324 | 1574 | 0 | 14852 | 37750 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603384 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart Diagnostic" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203603384 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart Diagnostic" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 93 - 29, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 147 471 EUR, un peļņa bija 14 886 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 14 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026