SIA "Filtru darbnīca" (reģ. Nr. 40203604322) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 58 192 EUR, zaudējumi 2 693 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203604322 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203604322 |
| Juridiskā adrese | Dārzu iela 14 - 17, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 192 EUR | -2 693 EUR | 4 244 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.31 | 0.05 | 0.58 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.24 | 0.0 | 1.51 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.20 | 0.00 | 0.66 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.85 | 0.00 | 0.36 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 58 192 EUR |
| Bruto peļņa | 2 380 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 693 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 693 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 244 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 562 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 493 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 737 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,63 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-63,45 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
108,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,70 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
13,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
108,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Filtru darbnīca" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas ūdens" | 80 320 805 | 590 519 | 0,7 % | 794 | 101 160 | 2 243 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Bauskas novada komunālserviss" | 11 716 931 | -982 800 | -8,4 % | 203 | 57 719 | 1 414 (2026 Q3) |
| 3 | AS "OLAINES ŪDENS UN SILTUMS" | 10 459 615 | 524 783 | 5,0 % | 186 | 56 234 | 1 532 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Daugavpils ūdens" | 7 955 272 | 368 440 | 4,6 % | 245 | 32 470 | 1 384 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LIEPĀJAS ŪDENS" | 6 822 786 | 478 010 | 7,0 % | 130 | 52 483 | 1 861 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "SALDUS KOMUNĀLSERVISS" | 6 078 769 | -50 787 | -0,8 % | 92 | 66 074 | 1 689 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS ŪDENS" | 5 561 509 | 168 992 | 3,0 % | 93 | 59 801 | 1 938 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LNS pakalpojumi" | 4 999 257 | 102 604 | 2,1 % | 187 | 26 734 | 985 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" | 3 477 011 | 8 230 | 0,2 % | 34 | 102 265 | 2 386 (2026 Q3) |
| 10 | Pašvaldības SIA "ŪDEKA" | 3 354 542 | 197 159 | 5,9 % | 80 | 41 932 | 1 590 (2026 Q3) |
| 60 | SIA "Filtru darbnīca" (šis uzņēmums) | 58 192 | -2 693 | -4,6 % | 1 | 58 192 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203604322 | LV55ZZZ40203604322 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Filtru darbnīca" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Filtru darbnīca | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-14 | NULL | Ropažu nov., Vangaži, Dārzu iela 14 - 17 | 2136 | 110863593 | 100016784 | 100003606 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13207398 | 40203604322 | 2024-11-07 | 2024-11-14 16:33:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940890 | 40203604322 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2024-11-14 | 2024-11-14 16:34:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2309509 | 35468109 | 40203604322 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-14 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-31 19:00:08.688 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2309509 | 35468109 | 58192 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55812 | 2380 | 3791 | 1306 | 27 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2693 | 0 | -2693 | NULL | 0 | -2693 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2309509 | 35468109 | 829 | 0 | 733 | 0 | 1562 | 0 | 2682 | 0 | 2682 | 4244 | NULL | 6737 | 0 | 0 | -2493 | 4244 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203604322 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Filtru darbnīca" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3600 | 044200 | Vangaži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203604322 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Filtru darbnīca" | ir | 21.01.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203604322 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Filtru darbnīca" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dārzu iela 14 - 17, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 58 192 EUR, un zaudējumi bija 2 693 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026