SIA "ŠAROLĒ" (reģ. Nr. 40203605188) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 029 EUR, peļņa 21 370 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 4,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citu liellopu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203605188 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203605188 |
| Juridiskā adrese | "Dilīši", Mārcienas pag., Madonas nov., LV-4852 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 029 EUR | 21 370 EUR | 51 665 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -6 EUR | 40 579 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.48 | 0.43 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 029 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 420 EUR | -6 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 21 370 EUR | -6 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 51 665 EUR | 40 579 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 47 025 EUR | 34 779 EUR |
| Pašu kapitāls | 21 464 EUR | 94 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 240 EUR | 16 485 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 18 961 EUR | 24 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-01-21 – 2026-05-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,18 | 2,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,75 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
424,94 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
41,36 % | -0,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,56 % | -6,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,41 | 430,69 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
31,82 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,10 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
54,71 % | -0,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,57 | 0,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ŠAROLĒ" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rukši" | 1 193 497 | 261 828 | 21,9 % | 8 | 149 187 | 744 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ogres telītes | 1 170 779 | -64 571 | -5,5 % | 3 | 390 260 | 544 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Adams farm" | 943 156 | 362 716 | 38,5 % | 9 | 104 795 | 1 820 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Galadomēni" | 642 700 | 19 659 | 3,1 % | 3 | 214 233 | 479 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AB LAND" | 314 995 | 17 836 | 5,7 % | 7 | 44 999 | 591 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VACCA" | 298 437 | 22 038 | 7,4 % | 5 | 59 687 | 1 070 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Laudas AP" | 280 035 | 214 562 | 76,6 % | 4 | 70 009 | 1 863 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BREANT" | 268 838 | 2 769 | 1,0 % | 6 | 44 806 | 944 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Māras brieži" | 267 504 | 8 230 | 3,1 % | 3 | 89 168 | 805 (2026 Q3) |
| 10 | AS "Megape Īpašumi" | 249 820 | 33 295 | 13,3 % | 5 | 49 964 | 624 (2026 Q3) |
| 77 | SIA "ŠAROLĒ" (šis uzņēmums) | 5 029 | 21 370 | 424,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203605188 | LV50ZZZ40203605188 | SIA "ŠAROLĒ" | SIA | ŠAROLĒ | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-20 | NULL | Madonas nov., Mārcienas pag., "Dilīši" | 4852 | 104460195 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13213776 | 40203605188 | 2024-11-14 | 2024-11-20 12:06:41 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203605188 | 2026-05-12 | 213.38 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | f26e6b32 |
| 40203605188 | 2025-05-16 | 214.71 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | f26e6b32 |
| 40203605188 | 2025-01-21 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 9f1bdc97 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941156 | 40203605188 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-11-20 | 2024-11-20 12:13:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1967232 | 34153547 | 40203605188 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-11-20 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-09 23:00:09.222 |
| 2222363 | 35335275 | 40203605188 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:00:58.128 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1967232 | 34153547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6 | 0 | -6 | NULL | 0 | -6 |
| 2222363 | 35335275 | 5029 | 38566 | 0 | 34791 | 42141 | 0 | 1160 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 695 | NULL | NULL | 21420 | 50 | 21370 | NULL | 0 | 21370 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1967232 | 34153547 | 294 | 0 | 0 | 34485 | 34779 | 0 | 5800 | 0 | 5800 | 40579 | NULL | 16485 | 24000 | 0 | 94 | 40579 |
| 2222363 | 35335275 | 8430 | 0 | 29 | 38566 | 47025 | 0 | 4640 | 0 | 4640 | 51665 | NULL | 11240 | 18961 | 0 | 21464 | 51665 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203605188 | SIA "ŠAROLĒ" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0142 | 038520 | Mārcienas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203605188 | SIA "ŠAROLĒ" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dilīši", Mārcienas pag., Madonas nov., LV-4852.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 029 EUR, un peļņa bija 21 370 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,57, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu liellopu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu liellopu audzēšana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026