SIA "NextStep Gravel" (reģ. Nr. 40203606569) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 96 773 EUR, peļņa 5 375 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu nemetālisko minerālu izstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203606569 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ40203606569 |
| Juridiskā adrese | Kuģu iela 11 - 3, Rīga, LV-1048 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 773 EUR | 5 375 EUR | 200 520 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 46.6 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.39 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -1.29 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.98 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 96 773 EUR |
| Bruto peļņa | 69 675 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 375 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 375 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 200 520 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 200 520 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 375 EUR |
| Īstermiņa saistības | 185 145 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-11 – 2025-06-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
34,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
12,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
10,88 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,48 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
38,50 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NextStep Gravel" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZELTA ZEME" | 15 018 699 | 5 197 604 | 34,6 % | 39 | 385 095 | 2 034 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SAULKALNE S" | 12 349 566 | 3 066 706 | 24,8 % | 72 | 171 522 | 2 704 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Pigipada" | 6 791 479 | -436 243 | -6,4 % | 9 | 754 609 | 3 038 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "PĻAVIŅU DM" | 5 110 750 | 346 781 | 6,8 % | 66 | 77 436 | 1 775 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ceļu Emulsija-HL" | 3 530 508 | 48 345 | 1,4 % | 24 | 147 105 | 2 556 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "GPK" | 2 954 705 | 642 400 | 21,7 % | 21 | 140 700 | 1 623 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ROAD MASTER | 2 145 195 | -398 408 | -18,6 % | 33 | 65 006 | 549 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Carbon Microsystem" | 217 150 | -25 289 | -11,6 % | 3 | 72 383 | 1 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Composite PRO" | 187 419 | -31 824 | -17,0 % | 1 | 187 419 | *** |
| 10 | SIA NextStep Gravel (šis uzņēmums) | 96 773 | 5 375 | 5,6 % | 1 | 96 773 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203606569 | LV11ZZZ40203606569 | SIA NextStep Gravel | SIA | NextStep Gravel | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-25 | NULL | Rīga, Kuģu iela 11 - 3 | 1048 | 112075323 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13223262 | 40203606569 | 2024-10-17 | 2024-11-25 17:11:00 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203606569 | 2025-06-11 | 7859.94 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d4d217b2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941510 | 40203606569 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2024-11-25 | 2024-11-25 17:13:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2287418 | 35443465 | 40203606569 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-25 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-28 19:00:08.645 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2287418 | 35443465 | 96773 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27098 | 69675 | 32648 | 31318 | 0 | 4 | 0 | 0 | 214 | 0 | 544 | NULL | NULL | 5375 | 0 | 5375 | NULL | 0 | 5375 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2287418 | 35443465 | 20618 | 0 | 4851 | 175051 | 200520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200520 | NULL | 185145 | 0 | 0 | 15375 | 200520 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203606569 | SIA NextStep Gravel | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2399 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203606569 | SIA NextStep Gravel | ir | 27.02.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203606569 | SIA NextStep Gravel | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kuģu iela 11 - 3, Rīga, LV-1048.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 96 773 EUR, un peļņa bija 5 375 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,73, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu nemetālisko minerālu izstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu nemetālisko minerālu izstrādājumu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026