SIA "Auroom Saunas" (reģ. Nr. 40203607390) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 191 799 EUR, peļņa 1 163 851 EUR, darbinieku skaits: 34. Kopējais likviditātes koeficients: 1,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203607390 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ40203607390 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 54, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 191 799 EUR | 1 163 851 EUR | 2 120 249 EUR | 34 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 243.65 | 39.21 | 90.09 | 45 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.17 | 27.41 | 68.35 | 40 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 73.74 | 37.85 | 82.07 | 36 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 957.56 | ~ 1 445.50 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 670.82 | ~ 1 254.31 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 229.12 | ~ 1 616.37 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 191 799 EUR |
| Bruto peļņa | 2 085 473 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 171 919 EUR |
| UIN nodoklis | 8 068 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 163 851 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 120 249 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 845 415 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 166 651 EUR |
| Īstermiņa saistības | 953 598 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-09-29 – 2026-06-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,94 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
54,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,82 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
48,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,92 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
102,55 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Auroom Saunas" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 91 | 120 771 | 1 898 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 88 | 94 792 | 1 224 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 429 (2026 Q2) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 95 | 76 254 | 1 818 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 437 (2026 Q2) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 60 | 115 716 | 1 789 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 98 | 65 814 | 1 623 (2026 Q2) |
| 8 | Auroom Saunas SIA (šis uzņēmums) | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 45 | 137 596 | 1 958 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 40 | 126 240 | 1 964 (2026 Q2) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 56 | 90 088 | 2 132 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607390 | LV57ZZZ40203607390 | Auroom Saunas SIA | NULL | Auroom Saunas | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-28 | NULL | Madonas nov., Madona, Saules iela 54 | 4801 | 101395040 | 100016671 | 100003438 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13228683 | 40203607390 | 2024-10-17 | 2024-11-28 10:15:24 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607390 | 2026-06-11 | 1295 | Biedrība "Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1dea9b0b |
| 40203607390 | 2025-09-29 | 575 | Biedrība "Zaļās mājas" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | e65c819e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941703 | 40203607390 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-11-28 | 2024-11-28 10:09:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2143581 | 35175457 | 40203607390 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-28 | 2025-12-31 | 34 | ONES | EUR | 2026-03-18 17:04:15.97 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2143581 | 35175457 | 6191799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4106326 | 2085473 | 380830 | 419470 | 575 | 90233 | 0 | 0 | 854 | 0 | 24450 | NULL | NULL | 1171919 | 8068 | 1163851 | NULL | 0 | 1163851 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2143581 | 35175457 | 788685 | 0 | 474442 | 582288 | 1845415 | 0 | 246217 | 28617 | 274834 | 2120249 | NULL | 953598 | 0 | 0 | 1166651 | 2120249 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2143581 | 35175457 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1171919 | 1373554 | 684194 | -22125 | -8068 | NULL | 0 | 0 | 0 | -372998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -372998 | 0 | 2073834 | 0 | -1490834 | 0 | 0 | 583000 | -75318 | 788685 | 0 | 788685 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607390 | Auroom Saunas SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 038220 | Madona | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607390 | Auroom Saunas SIA | ir | 06.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203607390 | Auroom Saunas SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 54, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 191 799 EUR, un peļņa bija 1 163 851 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 34 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,32.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026