Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "BuildPro"

SIA "BuildPro" (reģ. Nr. 40203639108) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2025-04-03. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Reģistrācijas Nr.40203639108
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2025-04-03
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV84ZZZ40203639108
Juridiskā adrese Ķemeru iela 64A, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 10 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 EUR
Pašu kapitāls 10 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs1Aktīvs

Statusa vēsture · reģ. Nr. 19679

  • Aktīvs 2025-04-28

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203639108 LV84ZZZ40203639108 SIA "BuildPro" SIA BuildPro NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2025-04-03 NULL Jūrmala, Ķemeru iela 64A 2015 102466543 0 100003036 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13459798 40203639108 2025-04-01 2025-04-03 13:15:36

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92950077 40203639108 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2025-04-03 2025-04-03 14:16:43

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2355082 35699120 40203639108 DokGPv1 UGP 2025 2025-04-03 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-09-10 17:00:57.313

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2355082 35699120 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2355082 35699120 10 0 0 0 10 0 0 0 0 10 NULL 0 0 0 10 10

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203639108 SIA "BuildPro" ir 23.09.2026 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203639108 SIA "BuildPro" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "BuildPro" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ķemeru iela 64A, Jūrmala, LV-2015.

Kāds ir SIA "BuildPro" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "BuildPro" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "BuildPro" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Jūrmala

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026