Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SJ NAIL STUDIO"

SIA "SJ NAIL STUDIO" (reģ. Nr. 40203647425) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2025-05-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 036 EUR, zaudējumi 4 158 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Reģistrācijas Nr.40203647425
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2025-05-10
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV80ZZZ40203647425
Juridiskā adrese Plūdu iela 4 - 3, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 7 036 EUR -4 158 EUR 1 579 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.27 0.0 0.27 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.77 0.0 0.77 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.01 0.00 1.01 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.51 0.00 0.50 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025
Neto apgrozījums 7 036 EUR
Bruto peļņa 7 036 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -4 158 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa -4 158 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 1 579 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 579 EUR
Pašu kapitāls -4 058 EUR
Īstermiņa saistības 505 EUR
Ilgtermiņa saistības 5 132 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,13
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,54
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-59,10 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-263,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
102,46 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,39
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,46
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-387,15 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-5,73

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SJ NAIL STUDIO" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SJ NAIL STUDIO"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203647425 LV80ZZZ40203647425 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SJ NAIL STUDIO" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SJ NAIL STUDIO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2025-05-10 NULL Jūrmala, Plūdu iela 4 - 3 2015 111068492 0 100003036 0004000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13523052 40203647425 2025-05-02 2025-05-10 14:37:02

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92952166 40203647425 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 100 EUR 2025-05-10 2025-05-10 14:37:48

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2241463 35377274 40203647425 DokGPv1 UGP 2025 2025-05-10 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-18 17:09:18.274

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2241463 35377274 7036 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 7036 0 3661 0 7533 0 0 0 0 0 NULL NULL -4158 0 -4158 NULL 0 -4158

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2241463 35377274 779 0 0 800 1579 0 0 0 0 1579 NULL 505 5132 0 -4058 1579

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203647425 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SJ NAIL STUDIO" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SJ NAIL STUDIO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Plūdu iela 4 - 3, Jūrmala, LV-2015.

Kāds bija SIA "SJ NAIL STUDIO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 036 EUR, un zaudējumi bija 4 158 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SJ NAIL STUDIO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "SJ NAIL STUDIO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,54.

Kāds ir SIA "SJ NAIL STUDIO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -5,73, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "SJ NAIL STUDIO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Jūrmala

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta pēc apgrozījuma starp uzņēmumiem bez norādītas nozares: 5 561. no 16 428

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026