Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ASSET THREE"

SIA "ASSET THREE" (reģ. Nr. 40203652159) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2025-05-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 5 439 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Reģistrācijas Nr.40203652159
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2025-05-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV11ZZZ40203652159
Juridiskā adrese Rusova iela 9 - 129, Rīga, LV-1026

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -5 439 EUR 153 571 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025
Neto apgrozījums 0 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -5 439 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa -5 439 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 153 571 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 571 EUR
Pašu kapitāls 153 571 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 8 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas8Dalībnieki (jur.): 6
Dalībnieki (jur.): 6 Meitas/dalības: 2

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-3,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-3,54 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-3,54 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,74

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ASSET THREE" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ASSET THREE"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203652159 LV11ZZZ40203652159 SIA ASSET THREE SIA ASSET THREE NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2025-05-28 NULL Rīga, Rusova iela 9 - 129 1026 119132034 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13556868 40203652159 2025-05-22 2025-05-28 11:50:01

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92957993 40203652159 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 159010 EUR 2025-08-25 2025-08-25 10:43:46

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2293303 35450638 40203652159 DokGPv1 UGP 2025 2025-05-28 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-29 17:14:13.464

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2293303 35450638 0 0 0 0 5436 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3 0 0 0 0 0 NULL NULL -5439 0 -5439 NULL 0 -5439

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2293303 35450638 571 0 0 0 571 153000 0 0 153000 153571 NULL 0 0 0 153571 153571

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203652159 SIA ASSET THREE N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92923635 NULL 40203658433 LEGAL_ENTITY SIA ASSET THREE NULL NULL 40203652159 123000 1 EUR 2025-07-07 2025-07-21 2025-07-21 11:34:11
92923966 NULL 40203658838 LEGAL_ENTITY SIA ASSET THREE NULL NULL 40203652159 30000 1 EUR 2025-07-14 2025-07-22 2025-07-22 14:33:19

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ASSET THREE" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Rusova iela 9 - 129, Rīga, LV-1026.

Kāds bija SIA "ASSET THREE" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 5 439 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ASSET THREE" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "ASSET THREE" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,74, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "ASSET THREE" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026