SIA "4S Team" (reģ. Nr. 40203657809) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2025-06-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 76 759 EUR, peļņa 5 386 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
| Reģistrācijas Nr. | 40203657809 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2025-06-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203657809 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 2A - 2, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 759 EUR | 5 386 EUR | 17 201 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.83 | 1.24 | 3.08 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.08 | 1.38 | 3.69 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.90 | 1.49 | 3.68 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.00 | 1.75 | 2.57 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 602.33 | ~ 539.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 721.62 | ~ 621.41 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 199.44 | ~ 940.01 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 837.65 | ~ 688.58 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 76 759 EUR |
| Bruto peļņa | 13 768 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 386 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 386 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 201 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 534 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 186 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 015 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,61 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
65,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
65,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "4S Team" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203657809 | LV42ZZZ40203657809 | SIA 4S Team | SIA | 4S Team | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2025-06-20 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Avotu iela 2A - 2 | 2101 | 117817715 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13602526 | 40203657809 | 2025-06-18 | 2025-06-20 10:24:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92954749 | 40203657809 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-06-20 | 2025-06-20 10:20:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2132685 | 35144061 | 40203657809 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-06-20 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-03-08 18:00:05.653 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2132685 | 35144061 | 76759 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62991 | 13768 | 75 | 8307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5386 | 0 | 5386 | NULL | 0 | 5386 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2132685 | 35144061 | 8133 | 0 | 1500 | 4901 | 14534 | 0 | 2667 | 0 | 2667 | 17201 | NULL | 9015 | 0 | 0 | 8186 | 17201 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203657809 | SIA 4S Team | ir | 06.08.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203657809 | SIA 4S Team | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 2A - 2, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 76 759 EUR, un peļņa bija 5 386 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026