SIA "SB Uzraudzība" (reģ. Nr. 41203066788) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 205 197 EUR, peļņa 81 764 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 11,63 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 41203066788 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ41203066788 |
| Juridiskā adrese | "Bruģāti", Alsungas pag., Kuldīgas nov., LV-3306 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205 197 EUR | 81 764 EUR | 143 966 EUR | 3 |
| 2024 | 126 461 EUR | -16 656 EUR | 81 948 EUR | 3 |
| 2023 | 118 903 EUR | 16 612 EUR | 72 780 EUR | 3 |
| 2022 | 119 574 EUR | 22 677 EUR | 66 738 EUR | 3 |
| 2021 | 93 138 EUR | 25 987 EUR | 42 048 EUR | 2 |
| 2020 | 9 360 EUR | 6 958 EUR | 10 278 EUR | 1 |
| 2019 | 1 350 EUR | 420 EUR | 3 287 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 27.72 | 4.33 | 9.55 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.9 | 2.29 | 4.9 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 18.06 | 1.11 | 3.44 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.95 | 2.72 | 7.25 | 4 |
| 2024 | 60.31 | 11.03 | 22.56 | 3 |
| 2023 | 48.94 | 9.86 | 19.38 | 3 |
| 2022 | 55.76 | 10.72 | 20.54 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 556.34 | ~ 1 177.98 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 958.25 | ~ 779.19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 772.27 | ~ 1 311.75 |
| 2024 | 1 838.27 | ~ 1 316.20 |
| 2023 | 1 579.15 | ~ 1 147.66 |
| 2022 | 1 673.67 | ~ 1 198.35 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (22.56 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 838.27 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 838.27 * 0.105 = 193.02 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 838.27 - 193.02 - 0.00) * 0.2 ≈ 329.05 EUR
4. Neto alga: 1 838.27 - 193.02 - 329.05 = ~ 1 316.20 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 205 197 EUR | 126 461 EUR | 118 903 EUR | 119 574 EUR | 93 138 EUR |
| Bruto peļņa | 107 937 EUR | 15 878 EUR | 36 858 EUR | 35 817 EUR | 37 200 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 84 514 EUR | -16 656 EUR | 21 362 EUR | 22 677 EUR | 25 987 EUR |
| UIN nodoklis | 2 750 EUR | 0 EUR | 4 750 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 81 764 EUR | -16 656 EUR | 16 612 EUR | 22 677 EUR | 25 987 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 143 966 EUR | 81 948 EUR | 72 780 EUR | 66 738 EUR | 42 048 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 101 580 EUR | 27 275 EUR | 48 050 EUR | 49 555 EUR | 42 048 EUR |
| Pašu kapitāls | 106 861 EUR | 36 097 EUR | 56 454 EUR | 58 842 EUR | 36 165 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 736 EUR | 8 180 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 28 369 EUR | 37 671 EUR | 16 326 EUR | 7 896 EUR | 5 883 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,63 | 3,33 | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
11,58 | 3,28 | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
39,85 % | -13,17 % | 13,97 % | 18,96 % | 27,90 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
56,79 % | -20,33 % | 22,82 % | 33,98 % | 61,80 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
76,51 % | -46,14 % | 29,43 % | 38,54 % | 71,86 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 1,27 | 0,29 | 0,13 | 0,16 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
49,77 | -6,14 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,43 | 1,54 | 1,63 | 1,79 | 2,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,78 % | -19,41 % | 29,35 % | 33,98 % | 61,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,58 | 1,87 | 5,13 | 7,25 | 8,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SB Uzraudzība" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 285 | SIA "SB Uzraudzība" (šis uzņēmums) | 205 197 | 81 764 | 39,8 % | 6 | 34 200 | 1 556 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066788 | LV94ZZZ41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SB Uzraudzība | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-09 | NULL | Kuldīgas nov., Alsungas pag., "Bruģāti" | 3306 | 103028840 | 100016696 | 0 | 0624200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8752553 | 41203066788 | 2019-05-02 | 2019-05-03 11:49:23 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92695739 | 41203066788 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-05-09 | 2019-05-09 15:08:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1249535 | 29569185 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-22 03:05:20.431 |
| 1328577 | 30764284 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-05 23:01:58.036 |
| 1886554 | 33464351 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-23 23:08:56.315 |
| 1967959 | 34160734 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-11 19:02:35.378 |
| 1075432 | 23234515 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-09 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 17:15:41.541 |
| 1460452 | 32231522 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-03-24 17:22:05.917 |
| 2205283 | 35302873 | 41203066788 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:02:05.371 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1075432 | 23234515 | 1350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 744 | 606 | 0 | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 420 | 0 | 420 | NULL | 0 | 420 |
| 1249535 | 29569185 | 9360 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2148 | 7212 | 0 | 154 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6958 | 0 | 6958 | NULL | 0 | 6958 |
| 1328577 | 30764284 | 93138 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55938 | 37200 | 0 | 713 | 0 | 10500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25987 | 0 | 25987 | NULL | 0 | 25987 |
| 1460452 | 32231522 | 119574 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83757 | 35817 | 0 | 13140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22677 | 0 | 22677 | NULL | 0 | 22677 |
| 1886554 | 33464351 | 118903 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82045 | 36858 | 0 | 15536 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21362 | 4750 | 16612 | NULL | 0 | 16612 |
| 1967959 | 34160734 | 126461 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110583 | 15878 | 0 | 29176 | 0 | 1024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2334 | NULL | NULL | -16656 | 0 | -16656 | NULL | 0 | -16656 |
| 2205283 | 35302873 | 205197 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97260 | 107937 | 0 | 18564 | 0 | 3126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1733 | NULL | NULL | 84514 | 2750 | 81764 | NULL | 0 | 81764 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1075432 | 23234515 | 3181 | 0 | 41 | 0 | 3222 | 0 | 0 | 65 | 65 | 3287 | NULL | 0 | 67 | 0 | 3220 | 3287 |
| 1249535 | 29569185 | 10237 | 0 | 41 | 0 | 10278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10278 | NULL | 0 | 100 | 0 | 10178 | 10278 |
| 1328577 | 30764284 | 41067 | 0 | 981 | 0 | 42048 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42048 | NULL | 0 | 5883 | 0 | 36165 | 42048 |
| 1460452 | 32231522 | 46753 | 0 | 2738 | 64 | 49555 | 0 | 17183 | 0 | 17183 | 66738 | NULL | 0 | 7896 | 0 | 58842 | 66738 |
| 1886554 | 33464351 | 33536 | 0 | 14092 | 422 | 48050 | 0 | 24730 | 0 | 24730 | 72780 | NULL | 0 | 16326 | 0 | 56454 | 72780 |
| 1967959 | 34160734 | 23029 | 0 | 3795 | 451 | 27275 | 0 | 54673 | 0 | 54673 | 81948 | NULL | 8180 | 37671 | 0 | 36097 | 81948 |
| 2205283 | 35302873 | 97788 | 0 | 3354 | 438 | 101580 | 0 | 42386 | 0 | 42386 | 143966 | NULL | 8736 | 28369 | 0 | 106861 | 143966 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033400 | Alsungas pag. | 60.31 | 11.03 | 22.56 | 3 |
| 41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033400 | Alsungas pag. | 48.94 | 9.86 | 19.38 | 3 |
| 41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033400 | Alsungas pag. | 55.76 | 10.72 | 20.54 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | ir | 08.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203066788 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SB Uzraudzība" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bruģāti", Alsungas pag., Kuldīgas nov., LV-3306.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 205 197 EUR, un peļņa bija 81 764 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,63 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,58, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 838.27 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 316.20 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 030 EUR un VSAOI 22 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026