SIA "Sociālais uzņēmums Ulubele" (reģ. Nr. 41203069534) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 151 736 EUR, zaudējumi 58 166 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu organizāciju darbība
| Reģistrācijas Nr. | 41203069534 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ41203069534 |
| Juridiskā adrese | "Ozolaine", Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 736 EUR | -58 166 EUR | 97 183 EUR | 4 |
| 2024 | 211 269 EUR | 6 338 EUR | 154 101 EUR | 5 |
| 2023 | 169 311 EUR | -48 951 EUR | 154 780 EUR | 4 |
| 2022 | 107 826 EUR | 89 894 EUR | 186 825 EUR | 3 |
| 2021 | 12 031 EUR | 53 368 EUR | 76 307 EUR | 3 |
| 2020 | 500 EUR | -2 272 EUR | 10 831 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.45 | 1.76 | 2.63 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.54 | 1.76 | 2.97 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.76 | 1.56 | 2.91 | 4 |
| 2024 | 17.91 | 3.75 | 6.11 | 5 |
| 2023 | 15.02 | 3.21 | 6.16 | 4 |
| 2022 | 14.10 | 6.40 | 10.68 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 642.91 | ~ 568.92 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 726.02 | ~ 624.34 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 711.35 | ~ 604.36 |
| 2024 | 298.72 | ~ 267.35 |
| 2023 | 376.45 | ~ 336.93 |
| 2022 | 522.15 | ~ 441.64 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.11 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 298.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 298.72 * 0.105 = 31.37 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (298.72 - 31.37 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 298.72 - 31.37 - 0.00 = ~ 267.35 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 151 736 EUR | 211 269 EUR | 169 311 EUR | 107 826 EUR | 12 031 EUR |
| Personāla izmaksas | 46 313 EUR | 23 892 EUR | 22 103 EUR | 2 212 EUR | 8 651 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -58 166 EUR | 6 338 EUR | -48 951 EUR | 89 894 EUR | 53 368 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -58 166 EUR | 6 338 EUR | -48 951 EUR | 89 894 EUR | 53 368 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 97 183 EUR | 154 101 EUR | 154 780 EUR | 186 825 EUR | 76 307 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 96 414 EUR | 135 841 EUR | 98 618 EUR | 88 254 EUR | 20 387 EUR |
| Pašu kapitāls | 43 011 EUR | 101 177 EUR | 94 839 EUR | 143 790 EUR | 53 896 EUR |
| Īstermiņa saistības | 54 172 EUR | 52 924 EUR | 59 941 EUR | 43 035 EUR | 22 411 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,78 | 2,57 | 1,65 | 2,05 | 0,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,72 | 1,65 | 1,27 | 1,27 | 0,74 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-38,33 % | 3,00 % | -28,91 % | 83,37 % | 443,59 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-59,85 % | 4,11 % | -31,63 % | 48,12 % | 69,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-135,24 % | 6,26 % | -51,61 % | 62,52 % | 99,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,26 | 0,52 | 0,63 | 0,30 | 0,42 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,56 | 1,37 | 1,09 | 0,58 | 0,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-135,24 % | 6,26 % | -51,61 % | 62,52 % | 99,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,72 | 3,24 | 1,47 | 4,30 | 3,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sociālais uzņēmums Ulubele" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" | 20 484 527 | 218 097 | 1,1 % | 353 | 58 030 | 3 563 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "LNS Rehabilitācijas centrs" | 1 237 814 | 57 058 | 4,6 % | 56 | 22 104 | 1 065 (2026 Q2) |
| 3 | SIA ZAĻA SKOLA | 907 237 | -35 547 | -3,9 % | 76 | 11 937 | 1 112 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "DVU System" | 378 095 | 32 380 | 8,6 % | 3 | 126 032 | 1 969 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Vilovi" | 300 776 | 66 157 | 22,0 % | 13 | 23 137 | 546 (2026 Q2) |
| 6 | SIA Saveljev corporation | 182 903 | 4 336 | 2,4 % | 4 | 45 726 | 689 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Jumeik" | 165 508 | -36 713 | -22,2 % | 5 | 33 102 | 434 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "WSWCF Academy" | 152 152 | 6 948 | 4,6 % | 1 | 152 152 | *** |
| 9 | SIA "Sociālais uzņēmums Ulubele" (šis uzņēmums) | 151 736 | -58 166 | -38,3 % | 4 | 37 934 | 643 (2026 Q2) |
| 10 | "LM Recycling" SIA | 120 000 | 54 710 | 45,6 % | 1 | 120 000 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069534 | LV60ZZZ41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Sociālais uzņēmums Ulubele | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-04 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., "Ozolaine" | 2118 | 102788453 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9479878 | 41203069534 | 2020-01-21 | 2020-02-04 10:56:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92734628 | 41203069534 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-02-04 | 2020-02-04 11:00:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1270359 | 29643396 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-04 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-02 08:06:18.967 |
| 1397549 | 31327334 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-29 04:39:42.461 |
| 1756039 | 32536248 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:05:20.891 |
| 1921221 | 33552162 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:43:44.604 |
| 2069868 | 34539223 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:02:30.169 |
| 2289615 | 35445694 | 41203069534 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-28 22:02:57.832 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1270359 | 29643396 | 500 | 0 | 0 | 0 | 320 | 1500 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 952 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2272 | 0 | -2272 | NULL | 0 | -2272 |
| 1397549 | 31327334 | 12031 | 0 | 0 | 75452 | 15291 | 8651 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 53368 | 0 | 53368 | NULL | 0 | 53368 |
| 1756039 | 32536248 | 107826 | 0 | 0 | 114005 | 65651 | 2212 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64074 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 89894 | 0 | 89894 | NULL | 0 | 89894 |
| 1921221 | 33552162 | 169311 | 0 | 0 | 189 | 122953 | 22103 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -48951 | 0 | -48951 | NULL | 0 | -48951 |
| 2069868 | 34539223 | 211269 | 0 | 0 | 0 | 143138 | 23892 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37901 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6338 | 0 | 6338 | NULL | 0 | 6338 |
| 2289615 | 35445694 | 151736 | 0 | 0 | 0 | 146098 | 46313 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -58166 | 0 | -58166 | NULL | 0 | -58166 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1270359 | 29643396 | 2695 | 0 | 609 | 7527 | 10831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10831 | NULL | 10303 | 0 | 0 | 528 | 10831 |
| 1397549 | 31327334 | 8093 | 0 | 8551 | 3743 | 20387 | 0 | 55920 | 0 | 55920 | 76307 | NULL | 22411 | 0 | 0 | 53896 | 76307 |
| 1756039 | 32536248 | 51567 | 0 | 3212 | 33475 | 88254 | 0 | 98571 | 0 | 98571 | 186825 | NULL | 43035 | 0 | 0 | 143790 | 186825 |
| 1921221 | 33552162 | 73909 | 0 | 2362 | 22347 | 98618 | 0 | 56162 | 0 | 56162 | 154780 | NULL | 59941 | 0 | 0 | 94839 | 154780 |
| 2069868 | 34539223 | 85918 | 0 | 1465 | 48458 | 135841 | 0 | 18260 | 0 | 18260 | 154101 | NULL | 52924 | 0 | 0 | 101177 | 154101 |
| 2289615 | 35445694 | 37344 | 0 | 1892 | 57178 | 96414 | 0 | 769 | 0 | 769 | 97183 | NULL | 54172 | 0 | 0 | 43011 | 97183 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9499 | 044420 | Stopiņu pag. | 17.91 | 3.75 | 6.11 | 5 |
| 41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9499 | 044420 | Stopiņu pag. | 15.02 | 3.21 | 6.16 | 4 |
| 41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9499 | 044420 | Stopiņu pag. | 14.10 | 6.40 | 10.68 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | ir | 02.06.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203069534 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sociālais uzņēmums Ulubele" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ozolaine", Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 151 736 EUR, un zaudējumi bija 58 166 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,72, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 298.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 267.35 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 910 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 750 EUR un VSAOI 6 110 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu organizāciju darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026