Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Global Trans Baltia"

SIA "Global Trans Baltia" (reģ. Nr. 41203069568) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 545 837 EUR, peļņa 8 901 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 3,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Kravu autotransports

Reģistrācijas Nr.41203069568
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-02-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV15ZZZ41203069568
Juridiskā adrese Ruses iela 12 - 66, Rīga, LV-1029

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 545 837 EUR 8 901 EUR 102 444 EUR 3
2024 501 247 EUR 16 308 EUR 142 366 EUR 4
2023 420 468 EUR 15 384 EUR 127 216 EUR 8
2022 599 783 EUR 35 315 EUR 420 486 EUR 11
2021 1 151 955 EUR 193 763 EUR 344 119 EUR 9
2020 416 117 EUR 83 158 EUR 246 574 EUR 11

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 7.26 0.45 1.12 1
2026. gada 2. ceturksnis 10.98 0.25 0.82 1
2026. gada 1. ceturksnis 10.60 1.04 2.12 2
2025. gada 4. ceturksnis 14.35 1.02 1.61 2
2024 64.31 4.56 6.49 2
2023 39.24 8.23 18.36 7
2022 72.85 10.26 20.73 13

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 641.16 ~ 548.21
2022 389.81 ~ 348.88

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 545 837 EUR 501 247 EUR 420 468 EUR 599 783 EUR 1 151 955 EUR
Bruto peļņa 477 167 EUR 445 551 EUR 348 029 EUR 585 002 EUR 621 813 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 901 EUR 16 308 EUR 15 384 EUR 35 315 EUR 193 763 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 8 901 EUR 16 308 EUR 15 384 EUR 35 315 EUR 193 763 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 102 444 EUR 142 366 EUR 127 216 EUR 420 486 EUR 344 119 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 80 365 EUR 77 520 EUR 51 030 EUR 311 995 EUR 255 086 EUR
Pašu kapitāls 67 108 EUR 58 207 EUR 70 699 EUR 332 236 EUR 296 921 EUR
Īstermiņa saistības 25 336 EUR 84 159 EUR 56 517 EUR 88 250 EUR 47 198 EUR
Ilgtermiņa saistības 10 000 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,17 0,92 0,90 3,54 5,40
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,11 0,92 0,90 3,44 5,24
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,63 % 3,25 % 3,66 % 5,89 % 16,82 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
8,69 % 11,45 % 12,09 % 8,40 % 56,31 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
13,26 % 28,02 % 21,76 % 10,63 % 65,26 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,53 1,45 0,80 0,27 0,16
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,33 3,52 3,31 1,43 3,35
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
11,54 % 28,02 % 21,76 % 10,63 % 65,26 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,33 4,47 4,64 4,32 8,90

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Global Trans Baltia" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4941)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 3014 uzņēmumi 642. vieta pēc apgrozījuma 878. vieta pēc peļņas Kravu autotransports
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Kreiss"259 668 1745 882 3152,3 %3 10483 6561 639 (2026 Q3)
2SIA "Baltic Logistic Solutions"105 529 2712 425 6872,3 %573184 1701 945 (2026 Q3)
3Kim Johansen Transport SIA37 380 062318 8100,9 %38796 5891 658 (2026 Q3)
4SIA "VIKOTRANS"31 567 5661 539 9674,9 %50862 1411 716 (2026 Q3)
5SIA "OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS"23 826 152688 6362,9 %120198 5512 103 (2026 Q3)
6SIA "Samskip"21 231 804-236 485-1,1 %28375 0241 889 (2026 Q3)
7SIA "Heisterkamp Transport Latvija"21 139 548414 6382,0 %32365 4481 544 (2026 Q3)
8SIA "DINOTRANS"21 046 42154 4750,3 %23191 1101 926 (2026 Q3)
9SIA "PRIZMA"20 948 217838 5834,0 %27775 8601 440 (2026 Q3)
10SIA "HEAD"17 665 842684 0183,9 %19292 0101 271 (2026 Q3)
642SIA "Global Trans Baltia" (šis uzņēmums)545 8378 9011,6 %1545 837***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Global Trans Baltia"
4941 Kravu autotransports
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41203069568 LV15ZZZ41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Global Trans Baltia NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-02-05 NULL Rīga, Ruses iela 12 - 66 1029 113936254 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9476967 41203069568 2020-01-27 2020-02-03 12:55:32

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92735027 41203069568 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10000 EUR 2020-02-05 2020-02-05 15:45:21
92735026 41203069568 REGISTERED_EQUITY Reģistrētais pamatkapitāls 20000 EUR 2020-02-05 2020-02-05 15:45:21

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1234727 29456131 41203069568 DokGPv1 UGP 2020 2020-02-05 2020-12-31 11 ONES EUR 2021-06-28 03:05:01.638
1386686 31287750 41203069568 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 9 ONES EUR 2022-07-24 03:03:26.748
1893512 33483286 41203069568 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 8 ONES EUR 2024-05-28 04:01:23.747
1756040 32536250 41203069568 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 11 ONES EUR 2023-06-04 17:05:22.559
2032615 34432488 41203069568 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-05-25 03:04:53.894
2260156 35406494 41203069568 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-05-24 22:02:05.317

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1234727 29456131 416117 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 178843 237274 163961 4461 14756 450 0 0 0 0 0 NULL NULL 83158 0 83158 NULL 0 83158
1386686 31287750 1151955 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 530142 621813 468183 7293 47758 332 0 0 0 0 0 NULL NULL 193763 0 193763 NULL 0 193763
1756040 32536250 599783 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14781 585002 599798 14733 75125 10281 0 0 0 0 0 NULL NULL 35315 0 35315 NULL 0 35315
1893512 33483286 420468 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 72439 348029 372799 10949 51122 19 0 0 0 0 0 NULL NULL 15384 0 15384 NULL 0 15384
2032615 34432488 501247 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55696 445551 453968 11614 39973 3634 0 0 0 0 0 NULL NULL 16308 0 16308 NULL 0 16308
2260156 35406494 545837 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 68670 477167 506591 13023 58516 7168 0 0 0 0 0 NULL NULL 8901 0 8901 NULL 0 8901

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1234727 29456131 21548 0 144628 0 166176 0 80398 0 80398 246574 NULL 143416 0 0 103158 246574
1386686 31287750 69284 0 177962 7840 255086 0 89033 0 89033 344119 NULL 47198 0 0 296921 344119
1756040 32536250 0 0 303176 8819 311995 0 108491 0 108491 420486 NULL 88250 0 0 332236 420486
1893512 33483286 6832 0 44198 0 51030 0 76186 0 76186 127216 NULL 56517 0 0 70699 127216
2032615 34432488 7884 0 69636 0 77520 0 64846 0 64846 142366 NULL 84159 0 0 58207 142366
2260156 35406494 29559 0 49356 1450 80365 0 22079 0 22079 102444 NULL 25336 10000 0 67108 102444

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 010095 Zemgales priekšpilsēta 64.31 4.56 6.49 2
41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 010095 Zemgales priekšpilsēta 39.24 8.23 18.36 7
41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 010095 Zemgales priekšpilsēta 72.85 10.26 20.73 13

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" ir 05.03.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41203069568 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Global Trans Baltia" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Global Trans Baltia" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ruses iela 12 - 66, Rīga, LV-1029.

Kāds bija SIA "Global Trans Baltia" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 545 837 EUR, un peļņa bija 8 901 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Global Trans Baltia" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "Global Trans Baltia" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,11.

Kāds ir SIA "Global Trans Baltia" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Global Trans Baltia" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Global Trans Baltia"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 64 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 560 EUR un VSAOI 6 490 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Global Trans Baltia" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Global Trans Baltia" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kravu autotransports.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Kravu autotransports — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Kravu autotransports · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 642. no 3 014

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026