SIA "AN66" (reģ. Nr. 41203070124) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 90 091 EUR, zaudējumi 8 245 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Koka taras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 41203070124 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ41203070124 |
| Juridiskā adrese | "Rasiņi", Cīruļi, Valdgales pag., Talsu nov., LV-3253 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90 091 EUR | -8 245 EUR | 53 111 EUR | 3 |
| 2024 | 86 110 EUR | -358 EUR | 74 013 EUR | 3 |
| 2023 | 94 193 EUR | 243 EUR | 76 764 EUR | 2 |
| 2022 | 127 396 EUR | 10 775 EUR | 80 059 EUR | 2 |
| 2021 | 107 714 EUR | 14 431 EUR | 23 369 EUR | 2 |
| 2020 | 28 093 EUR | 4 082 EUR | 10 530 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.53 | 0.14 | 0.47 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.6 | 0.17 | 0.82 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.95 | 0.25 | 0.56 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.20 | 0.16 | 0.89 | 2 |
| 2024 | 17.32 | 2.63 | 4.49 | 3 |
| 2023 | 18.44 | 3.04 | 4.10 | 2 |
| 2022 | 16.98 | 3.01 | 4.08 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 365.86 | ~ 327.45 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.49 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 365.86 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 365.86 * 0.105 = 38.42 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (365.86 - 38.42 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 365.86 - 38.42 - 0.00 = ~ 327.45 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 90 091 EUR | 86 110 EUR | 94 193 EUR | 127 396 EUR | 107 714 EUR |
| Bruto peļņa | 10 245 EUR | 15 399 EUR | 17 622 EUR | 29 061 EUR | 32 454 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 245 EUR | -358 EUR | 243 EUR | 10 775 EUR | 14 431 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 245 EUR | -358 EUR | 243 EUR | 10 775 EUR | 14 431 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 53 111 EUR | 74 013 EUR | 76 764 EUR | 80 059 EUR | 23 369 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 438 EUR | 19 026 EUR | 9 640 EUR | 1 334 EUR | 11 231 EUR |
| Pašu kapitāls | 21 028 EUR | 29 273 EUR | 29 631 EUR | 29 388 EUR | 18 613 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 284 EUR | 20 002 EUR | 12 666 EUR | 10 857 EUR | 4 756 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 14 799 EUR | 24 738 EUR | 34 467 EUR | 39 814 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-03-13 – 2025-04-23 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,84 | 0,95 | 0,76 | 0,12 | 2,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,56 | 0,27 | 0,11 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-9,15 % | -0,42 % | 0,26 % | 8,46 % | 13,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-15,52 % | -0,48 % | 0,32 % | 13,46 % | 61,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-39,21 % | -1,22 % | 0,82 % | 36,66 % | 77,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,53 | 1,53 | 1,59 | 1,72 | 0,26 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2,02 | 0,90 | 1,06 | 5,27 | 120,26 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,70 | 1,16 | 1,23 | 1,59 | 4,61 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-15,40 % | 5,67 % | 7,15 % | 19,22 % | 78,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,94 | 1,89 | 1,97 | 2,57 | 9,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AN66" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KRONUS SIA | 87 642 325 | 136 066 | 0,2 % | 523 | 167 576 | 2 208 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BELWOOD" | 20 709 120 | 1 226 312 | 5,9 % | 45 | 460 203 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PALLETERIES" | 18 940 447 | -1 260 841 | -6,7 % | 101 | 187 529 | 1 549 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARKO KEA" | 13 349 685 | -122 004 | -0,9 % | 52 | 256 725 | 2 037 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GL PLUS" | 12 742 029 | 716 243 | 5,6 % | 73 | 174 548 | 1 707 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PALLOGS" | 9 432 853 | 215 568 | 2,3 % | 89 | 105 987 | 1 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "UPESLĪČI" | 9 063 956 | 273 153 | 3,0 % | 40 | 226 599 | 994 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DLLA" | 8 444 164 | -453 785 | -5,4 % | 84 | 100 526 | 1 459 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SMD Solutions" | 6 379 826 | 235 363 | 3,7 % | 31 | 205 801 | 1 392 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvia Packing" | 4 833 172 | 181 295 | 3,8 % | 39 | 123 927 | 1 194 (2026 Q3) |
| 67 | SIA "AN66" (šis uzņēmums) | 90 091 | -8 245 | -9,2 % | 2 | 45 046 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070124 | LV38ZZZ41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AN66 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-25 | NULL | Talsu nov., Valdgales pag., Cīruļi, "Rasiņi" | 3253 | 106383614 | 100016253 | 0 | 0880292 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9534606 | 41203070124 | 2020-02-18 | 2020-02-21 16:50:31 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070124 | 2025-04-23 | 92.97 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 41203070124 | 2025-01-15 | 0 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 41203070124 | 2025-01-15 | 227.19 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 41203070124 | 2024-03-13 | 10796.43 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92738556 | 41203070124 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2020-02-25 | 2020-02-25 16:30:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1341186 | 30884729 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-29 15:18:12.344 |
| 1709512 | 32382748 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:47:02.042 |
| 1853261 | 33337048 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-21 20:03:17.47 |
| 2290351 | 35446443 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-28 23:03:50.281 |
| 1183906 | 28997805 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-25 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-23 17:09:34.935 |
| 2072250 | 34547321 | 41203070124 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:05:14.626 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183906 | 28997805 | 28093 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23281 | 4812 | 0 | 730 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4082 | 0 | 4082 | NULL | 0 | 4082 |
| 1341186 | 30884729 | 107714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 75260 | 32454 | 1086 | 17767 | 951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121 | NULL | NULL | 14431 | 0 | 14431 | NULL | 0 | 14431 |
| 1709512 | 32382748 | 127396 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 98335 | 29061 | 761 | 16082 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2523 | NULL | NULL | 10775 | 0 | 10775 | NULL | 0 | 10775 |
| 1853261 | 33337048 | 94193 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76571 | 17622 | 0 | 13041 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4338 | NULL | NULL | 243 | 0 | 243 | NULL | 0 | 243 |
| 2072250 | 34547321 | 86110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 70711 | 15399 | 0 | 19963 | 7627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3421 | NULL | NULL | -358 | 0 | -358 | NULL | 0 | -358 |
| 2290351 | 35446443 | 90091 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79846 | 10245 | 0 | 19254 | 3490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2726 | NULL | NULL | -8245 | 0 | -8245 | NULL | 0 | -8245 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183906 | 28997805 | 278 | 0 | 0 | 7590 | 7868 | 0 | 2662 | 0 | 2662 | 10530 | NULL | 6348 | 0 | 0 | 4182 | 10530 |
| 1341186 | 30884729 | 76 | 0 | 0 | 11155 | 11231 | 0 | 12138 | 0 | 12138 | 23369 | NULL | 4756 | 0 | 0 | 18613 | 23369 |
| 1709512 | 32382748 | 244 | 0 | 989 | 101 | 1334 | 0 | 78725 | 0 | 78725 | 80059 | NULL | 10857 | 39814 | 0 | 29388 | 80059 |
| 1853261 | 33337048 | 3400 | 0 | 0 | 6240 | 9640 | 0 | 67124 | 0 | 67124 | 76764 | NULL | 12666 | 34467 | 0 | 29631 | 76764 |
| 2072250 | 34547321 | 5365 | 0 | 5782 | 7879 | 19026 | 0 | 54987 | 0 | 54987 | 74013 | NULL | 20002 | 24738 | 0 | 29273 | 74013 |
| 2290351 | 35446443 | 3259 | 0 | 0 | 11179 | 14438 | 0 | 38673 | 0 | 38673 | 53111 | NULL | 17284 | 14799 | 0 | 21028 | 53111 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1341186 | 30884729 | 136638 | -104176 | -20920 | 11542 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -11744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -202 | 278 | 76 |
| 1709512 | 32382748 | 153537 | -68214 | -35490 | 49833 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -80117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -80117 | 0 | 25000 | 0 | 5452 | 0 | 0 | 30452 | 0 | 168 | 76 | 244 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91403388 | 41203070124 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-09-11 | 30.4/17.20.5/85867 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 051550 | Valdgales pag. | 17.32 | 2.63 | 4.49 | 3 |
| 41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 051550 | Valdgales pag. | 18.44 | 3.04 | 4.10 | 2 |
| 41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 051550 | Valdgales pag. | 16.98 | 3.01 | 4.08 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | ir | 19.03.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203070124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AN66" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rasiņi", Cīruļi, Valdgales pag., Talsu nov., LV-3253.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 90 091 EUR, un zaudējumi bija 8 245 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,94, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 365.86 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 327.45 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 630 EUR un VSAOI 4 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koka taras ražošana · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026