SIA "Jaunžūras," (reģ. Nr. 41203071064) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 47 691 EUR, peļņa 17 471 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 25,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Aitu un kazu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 41203071064 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ41203071064 |
| Juridiskā adrese | "Kalna Kļaustes", Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 691 EUR | 17 471 EUR | 314 504 EUR | 0 |
| 2024 | 40 412 EUR | 48 876 EUR | 255 048 EUR | 0 |
| 2023 | 6 011 EUR | -36 496 EUR | 173 312 EUR | 0 |
| 2022 | 2 267 EUR | -13 945 EUR | 140 225 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -3 284 EUR | 53 309 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -4 319 EUR | 18 241 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.88 | 0.0 | 0.51 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -3.19 | 0.38 | 0.40 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -1.07 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 1.88 | 0.48 | 0.57 | 0 |
| 2023 | -1.97 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -2.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 47 691 EUR | 40 412 EUR | 6 011 EUR | 2 267 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -23 398 EUR | 6 704 EUR | -43 774 EUR | -29 647 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 471 EUR | 48 876 EUR | -36 446 EUR | -13 895 EUR | -3 234 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 17 471 EUR | 48 876 EUR | -36 496 EUR | -13 945 EUR | -3 284 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 314 504 EUR | 255 048 EUR | 173 312 EUR | 140 225 EUR | 53 309 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 163 207 EUR | 108 296 EUR | 31 241 EUR | 17 047 EUR | 42 048 EUR |
| Pašu kapitāls | 164 503 EUR | 147 032 EUR | 98 156 EUR | -11 548 EUR | 2 397 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 363 EUR | 5 951 EUR | 8 719 EUR | 79 607 EUR | 50 912 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 72 148 EUR | 76 675 EUR | 66 437 EUR | 72 166 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-23 – 2026-01-09 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
25,65 | 18,20 | 3,58 | 0,21 | 0,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
18,19 | 10,18 | 1,45 | 0,04 | 0,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
36,63 % | 120,94 % | -607,15 % | -615,13 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,56 % | 19,16 % | -21,06 % | -9,94 % | -6,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
10,62 % | 33,24 % | -37,18 % | 120,76 % | -137,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,48 | 0,56 | 0,77 | -13,14 | 21,24 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,78 | 11,06 | -5,83 | -2,93 | -3,63 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,15 | 0,16 | 0,03 | 0,02 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,86 % | 21,57 % | -18,90 % | -17,09 % | -105,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,04 | 2,34 | 0,60 | -0,63 | -0,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Jaunžūras," ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ingleby Latvia Agro SIA | 716 143 | 1 026 | 0,1 % | 12 | 59 679 | 1 941 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MIKAITAS" | 248 569 | 295 025 | 118,7 % | 7 | 35 510 | 1 027 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "CIMBUĻI" | 194 853 | 2 104 | 1,1 % | 1 | 194 853 | *** |
| 4 | SIA "ROHI" | 116 675 | 20 214 | 17,3 % | 2 | 58 338 | *** |
| 5 | SIA "3D development" | 68 285 | 118 692 | 173,8 % | 4 | 17 071 | 479 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Zaķu pļavas" | 64 529 | 26 938 | 41,7 % | 1 | 64 529 | *** |
| 7 | SIA "Spēkonis" | 58 840 | 18 754 | 31,9 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Bē-Bē" | 50 875 | -7 921 | -15,6 % | 1 | 50 875 | *** |
| 9 | Jaunžūras, SIA (šis uzņēmums) | 47 691 | 17 471 | 36,6 % | 1 | 47 691 | *** |
| 10 | SIA "Atmati" | 47 386 | -2 069 | -4,4 % | 2 | 23 693 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203071064 | LV72ZZZ41203071064 | Jaunžūras, SIA | NULL | Jaunžūras, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-30 | NULL | Cēsu nov., Vaives pag., "Kalna Kļaustes" | 4136 | 102883724 | 100016487 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9627060 | 41203071064 | 2020-03-13 | 2020-03-30 15:04:05 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 41203071064 | 2023-12-29 | Jaunžūras SIA |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203071064 | 2026-01-09 | 2206.05 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | fd4003c6 |
| 41203071064 | 2025-03-20 | 528.08 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 41203071064 | 2025-02-27 | 219.54 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 3a4aed42 |
| 41203071064 | 2024-11-07 | 729.26 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 41203071064 | 2024-10-07 | 1257.34 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 41203071064 | 2023-10-31 | 1110.25 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 571c5451 |
| 41203071064 | 2023-05-23 | 519.6 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 99150280 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920457 | 41203071064 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 156200 | EUR | 2023-12-29 | 2023-12-29 15:09:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1231255 | 29418149 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-30 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-06-15 14:05:04.404 |
| 1361029 | 31095777 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-06-14 17:17:35.92 |
| 1710378 | 32386929 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:01:47.092 |
| 1886674 | 33464596 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-24 03:03:22.679 |
| 1992426 | 34305750 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-30 03:01:52.61 |
| 2247924 | 35388210 | 41203071064 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:11:15.143 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1231255 | 29418149 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | 3903 | 0 | 0 | 0 | 0 | 365 | NULL | NULL | -4319 | 0 | -4319 | NULL | 0 | -4319 |
| 1361029 | 31095777 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 950 | 8789 | 10939 | 0 | 0 | 565 | 0 | 699 | NULL | NULL | -3234 | 50 | -3284 | NULL | 0 | -3284 |
| 1710378 | 32386929 | 2267 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31914 | -29647 | 0 | 151 | 19439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3536 | NULL | NULL | -13895 | 50 | -13945 | NULL | 0 | -13945 |
| 1886674 | 33464596 | 6011 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49785 | -43774 | 0 | 900 | 14350 | 953 | 0 | 0 | 171 | 0 | 5340 | NULL | NULL | -36446 | 50 | -36496 | NULL | 0 | -36496 |
| 1992426 | 34305750 | 40412 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33708 | 6704 | 0 | 1485 | 48986 | 473 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4858 | NULL | NULL | 48876 | 0 | 48876 | NULL | 0 | 48876 |
| 2247924 | 35388210 | 47691 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71089 | -23398 | 0 | 3654 | 48932 | 756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3653 | NULL | NULL | 17471 | 0 | 17471 | NULL | 0 | 17471 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1231255 | 29418149 | 3270 | 0 | 12729 | 372 | 16371 | 0 | 1870 | 0 | 1870 | 18241 | NULL | 12560 | 0 | 0 | 5681 | 18241 |
| 1361029 | 31095777 | 2876 | 0 | 37400 | 1772 | 42048 | 0 | 11261 | 0 | 11261 | 53309 | NULL | 50912 | 0 | 0 | 2397 | 53309 |
| 1710378 | 32386929 | 1854 | 0 | 1704 | 13489 | 17047 | 0 | 123178 | 0 | 123178 | 140225 | NULL | 79607 | 72166 | 0 | -11548 | 140225 |
| 1886674 | 33464596 | 9672 | 0 | 2978 | 18591 | 31241 | 0 | 142071 | 0 | 142071 | 173312 | NULL | 8719 | 66437 | 0 | 98156 | 173312 |
| 1992426 | 34305750 | 10028 | 0 | 50556 | 47712 | 108296 | 0 | 146752 | 0 | 146752 | 255048 | NULL | 5951 | 76675 | 25390 | 147032 | 255048 |
| 2247924 | 35388210 | 4285 | 0 | 111431 | 47491 | 163207 | 0 | 151297 | 0 | 151297 | 314504 | NULL | 6363 | 72148 | 71490 | 164503 | 314504 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203071064 | Jaunžūras, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0145 | 026560 | Vaives pag. | 1.88 | 0.48 | 0.57 | 0 |
| 41203071064 | Jaunžūras, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 026560 | Vaives pag. | -1.97 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203071064 | Jaunžūras, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 026560 | Vaives pag. | -2.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203071064 | Jaunžūras, SIA | ir | 17.04.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203071064 | Jaunžūras, SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalna Kļaustes", Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 47 691 EUR, un peļņa bija 17 471 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Jaunžūras SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 25,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,04, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 480 EUR un VSAOI 570 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Aitu un kazu audzēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026