SIA "Mabo Capital" (reģ. Nr. 41203073703) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 554 590 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 334,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu
| Reģistrācijas Nr. | 41203073703 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ41203073703 |
| Juridiskā adrese | Mākoņu iela 10, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 554 590 EUR | 805 555 EUR | 2 |
| 2024 | 0 EUR | 146 945 EUR | 508 501 EUR | 2 |
| 2023 | 0 EUR | 310 641 EUR | 561 407 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | 7 618 EUR | 272 740 EUR | 1 |
| 2021 | 16 050 EUR | 4 548 EUR | 268 123 EUR | 1 |
| 2020 | 18 750 EUR | 17 845 EUR | 268 231 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.25 | 0.39 | 0.86 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.44 | 0.58 | 0.86 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.41 | 0.57 | 0.85 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.33 | 0.53 | 0.80 | 2 |
| 2024 | 4.79 | 1.86 | 2.93 | 2 |
| 2023 | 6.54 | 4.04 | 2.49 | 1 |
| 2022 | 3.66 | 0.69 | 2.22 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 16 050 EUR |
| Bruto peļņa | -11 592 EUR | -11 040 EUR | -19 109 EUR | -8 033 EUR | 6 490 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 954 590 EUR | 436 945 EUR | 485 641 EUR | 33 368 EUR | 5 798 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 750 EUR | 1 250 EUR |
| Tīrā peļņa | 554 590 EUR | 146 945 EUR | 310 641 EUR | 7 618 EUR | 4 548 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 805 555 EUR | 508 501 EUR | 561 407 EUR | 272 740 EUR | 268 123 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 323 113 EUR | 38 009 EUR | 219 470 EUR | 16 909 EUR | 8 153 EUR |
| Pašu kapitāls | 804 590 EUR | 507 586 EUR | 560 641 EUR | 272 011 EUR | 267 393 EUR |
| Īstermiņa saistības | 965 EUR | 915 EUR | 766 EUR | 729 EUR | 730 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
334,83 | 41,54 | 286,51 | 23,19 | 11,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
334,83 | 41,54 | 286,51 | 23,19 | 11,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | — | 28,34 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
68,85 % | 28,90 % | 55,33 % | 2,79 % | 1,70 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
68,93 % | 28,95 % | 55,41 % | 2,80 % | 1,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
118,64 % | 86,08 % | 86,62 % | 12,27 % | 2,17 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
355,00 | 236,56 | 311,21 | 157,98 | 154,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Mabo Capital" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Ardelta" | 43 761 898 | 41 610 831 | 95,1 % | 4 | 10 940 475 | 2 022 (2026 Q3) |
| 2 | "E.G. IEGULDĪJUMI" SIA | 24 914 754 | 19 152 296 | 76,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Wandoo Risk Management" | 14 760 303 | 2 852 681 | 19,3 % | 10 | 1 476 030 | 4 242 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LK Investments | 3 166 842 | 628 346 | 19,8 % | 1 | 3 166 842 | *** |
| 5 | SIA Kapell | 3 002 918 | 87 841 | 2,9 % | 2 | 1 501 459 | *** |
| 6 | SE "Capitalia" | 1 829 166 | 2 926 | 0,2 % | 17 | 107 598 | 3 224 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DEV" | 1 692 000 | 863 231 | 51,0 % | 2 | 846 000 | *** |
| 8 | SIA "Auctus Capital" | 1 494 799 | 201 767 | 13,5 % | 9 | 166 089 | 1 990 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Manas MĀJAS" | 981 874 | -27 217 | -2,8 % | 29 | 33 858 | 2 407 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Flexidea" | 976 008 | 246 733 | 25,3 % | 3 | 325 336 | 4 514 (2026 Q3) |
| 140 | SIA Mabo Capital (šis uzņēmums) | 0 | 554 590 | — | 2 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203073703 | LV17ZZZ41203073703 | SIA Mabo Capital | SIA | Mabo Capital | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-01 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Mākoņu iela 10 | 2111 | 105365264 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9825459 | 41203073703 | 2020-06-12 | 2020-07-01 13:26:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92753152 | 41203073703 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 250000 | EUR | 2020-07-01 | 2020-07-01 13:20:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1247253 | 29553373 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-19 12:06:01.759 |
| 1312059 | 30596556 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-03 14:19:43.56 |
| 1447198 | 32128396 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 03:00:56.633 |
| 1925886 | 33572159 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-10 03:02:42.195 |
| 2098814 | 35027229 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-01-20 19:00:53.522 |
| 1953430 | 34043195 | 41203073703 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-01-28 03:00:09.067 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1247253 | 29553373 | 18750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 745 | 18005 | 0 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17845 | 0 | 17845 | NULL | 0 | 17845 |
| 1312059 | 30596556 | 16050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9560 | 6490 | 0 | 691 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5798 | 1250 | 4548 | NULL | 0 | 4548 |
| 1447198 | 32128396 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8033 | -8033 | 956 | 715 | 0 | 4 | 43076 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33368 | 750 | 32618 | NULL | 25000 | 7618 |
| 1925886 | 33572159 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19109 | -19109 | 0 | 649 | 0 | 22 | 383754 | 119721 | 1946 | 0 | 0 | NULL | NULL | 485641 | 0 | 485641 | NULL | 175000 | 310641 |
| 1953430 | 34043195 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11040 | -11040 | 0 | 300 | 0 | 76 | 442668 | 1041 | 4652 | 0 | 0 | NULL | NULL | 436945 | 0 | 436945 | NULL | 290000 | 146945 |
| 2098814 | 35027229 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11592 | -11592 | 0 | 107 | 0 | 9 | 963750 | 57 | 2491 | 0 | 0 | NULL | NULL | 954590 | 0 | 954590 | NULL | 400000 | 554590 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1247253 | 29553373 | 14481 | 0 | 3750 | 0 | 18231 | 250000 | 0 | 0 | 250000 | 268231 | NULL | 386 | 0 | 0 | 267845 | 268231 |
| 1312059 | 30596556 | 8153 | 0 | 0 | 0 | 8153 | 259970 | 0 | 0 | 259970 | 268123 | NULL | 730 | 0 | 0 | 267393 | 268123 |
| 1447198 | 32128396 | 16909 | 0 | 0 | 0 | 16909 | 255831 | 0 | 0 | 255831 | 272740 | NULL | 729 | 0 | 0 | 272011 | 272740 |
| 1925886 | 33572159 | 88126 | 0 | 131344 | 0 | 219470 | 341937 | 0 | 0 | 341937 | 561407 | NULL | 766 | 0 | 0 | 560641 | 561407 |
| 1953430 | 34043195 | 37233 | 0 | 776 | 0 | 38009 | 470492 | 0 | 0 | 470492 | 508501 | NULL | 915 | 0 | 0 | 507586 | 508501 |
| 2098814 | 35027229 | 141520 | 0 | 181593 | 0 | 323113 | 482442 | 0 | 0 | 482442 | 805555 | NULL | 965 | 0 | 0 | 804590 | 805555 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203073703 | SIA Mabo Capital | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 034421 | Ķekavas pag. | 4.79 | 1.86 | 2.93 | 2 |
| 41203073703 | SIA Mabo Capital | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 034421 | Ķekavas pag. | 6.54 | 4.04 | 2.49 | 1 |
| 41203073703 | SIA Mabo Capital | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 034421 | Ķekavas pag. | 3.66 | 0.69 | 2.22 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203073703 | SIA Mabo Capital | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92949205 | NULL | 43603071477 | LEGAL_ENTITY | SIA Mabo Capital | NULL | NULL | 41203073703 | 28000 | 0.01 | EUR | 2025-12-17 | 2025-12-30 | 2025-12-30 14:57:33 |
Juridiskā adrese ir Mākoņu iela 10, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 554 590 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 334,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 334,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 355,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 860 EUR un VSAOI 2 930 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026