Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

IK "Celmiņi G"

IK "Celmiņi G" (reģ. Nr. 41502028792) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2008-05-08.

Pamatdarbība: Mežizstrāde

Reģistrācijas Nr.41502028792
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaIndividuālais komersants (IK)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2008-05-08
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV05ZZZ41502028792
Juridiskā adrese Upenieki, Jersikas pag., Līvānu nov., LV-5315

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

VID dati

PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -3.06 0.11 0.77 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.55 0.13 1.0 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.70 0.23 1.80 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.03 0.19 1.23 2
2024 11.93 6.47 19.75 7
2023 7.21 6.74 19.29 8

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 689.70 ~ 579.23
2023 589.43 ~ 515.15

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (19.75 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 689.70 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 689.70 * 0.105 = 72.42 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 427.04 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (689.70 - 72.42 - 427.04) * 0.2 ≈ 38.05 EUR

4. Neto alga: 689.70 - 72.42 - 38.05 = ~ 579.23 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 11 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi11395 570 €

Pa gadiem

  • 2022120 488 € 1×
  • 2021275 082 € 2×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0220)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1345 uzņēmumi 1080. vieta pēc apgrozījuma 646. vieta pēc peļņas Mežizstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Timbro46 158 320-466 024-1,0 %301 538 6112 763 (2026 Q3)
2"BILLERUD Latvia" SIA40 959 88038 0670,1 %41999 0213 101 (2026 Q3)
3SIA "R GRUPA"39 490 250-4 017 659-10,2 %102387 1593 642 (2026 Q3)
4SIA "JUBERGS"29 524 339-455 252-1,5 %70421 7761 699 (2026 Q3)
5AS "PATA Strenči"27 873 2171 670 0106,0 %131212 7731 940 (2026 Q3)
6SIA "Niedrāji MR"23 936 5902 639 21011,0 %202118 4983 017 (2026 Q3)
7SIA "INDĀRES"19 185 949560 4022,9 %148129 6352 712 (2026 Q3)
8SIA "Koku cenas"18 323 252200 8011,1 %72 617 6072 266 (2026 Q3)
9SIA "GRANTIŅI 1"17 086 023217 7341,3 %19388 5292 763 (2026 Q3)
10SIA Stiga RM Transports15 959 6911 634 57610,2 %154103 6342 545 (2026 Q3)
1080IK "Celmiņi G" (šis uzņēmums)00—1—***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41502028792 LV05ZZZ41502028792 IK "Celmiņi G" IK Celmiņi G NULL 0 K Komercreģistrs IK Individuālais komersants 2008-05-08 NULL Līvānu nov., Jersikas pag., Upenieki 5315 100165248 100015243 0 0765200 NULL

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41502028792 IK "Celmiņi G" 2024 Individuālais komersants 0220 036400 Jersikas pag. 11.93 6.47 19.75 7
41502028792 IK "Celmiņi G" 2023 Individuālais komersants 0220 036400 Jersikas pag. 7.21 6.74 19.29 8

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41502028792 IK "Celmiņi G" ir 03.06.2008 nav nav

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir IK "Celmiņi G" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Upenieki, Jersikas pag., Līvānu nov., LV-5315.

Vai IK "Celmiņi G" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā IK "Celmiņi G"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 689.70 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 579.23 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja IK "Celmiņi G"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 930 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 470 EUR un VSAOI 19 750 EUR (VID atvērtie dati).

Kāda ir IK "Celmiņi G" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Mežizstrāde — Līvānu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mežizstrāde · Līvānu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026