Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "TETRA-PLUS RD"

SIA "TETRA-PLUS RD" (reģ. Nr. 41503031643) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2003-04-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 541 EUR, peļņa 3 227 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 497,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.41503031643
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2003-04-11
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV93ZZZ41503031643
Juridiskā adrese Imantas iela 23, Daugavpils, LV-5401

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 43 541 EUR 3 227 EUR 159 648 EUR 2
2024 57 829 EUR 3 664 EUR 157 160 EUR 2
2023 71 736 EUR 4 787 EUR 153 309 EUR 3
2022 67 708 EUR 6 599 EUR 151 265 EUR 3
2021 77 098 EUR 8 466 EUR 143 604 EUR 3
2020 76 280 EUR 1 823 EUR 135 977 EUR 3
2019 82 996 EUR 3 873 EUR 138 358 EUR 3
2018 82 565 EUR 1 205 EUR 139 407 EUR 3
2017 137 008 EUR 3 899 EUR 159 492 EUR 3
2016 152 790 EUR 16 424 EUR 131 287 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 1.09 0.0 0.57 2
2026. gada 1. ceturksnis 1.61 0.00 0.83 2
2025. gada 4. ceturksnis 1.53 0.00 0.80 2
2024 9.02 0.07 5.02 2
2023 9.35 0.00 5.07 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 413.12 ~ 369.74

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 43 541 EUR 57 829 EUR 71 736 EUR 67 708 EUR 77 098 EUR
Bruto peļņa 4 206 EUR 11 825 EUR 7 149 EUR 7 631 EUR 19 409 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 227 EUR 3 664 EUR 4 787 EUR 6 599 EUR 8 466 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 227 EUR 3 664 EUR 4 787 EUR 6 599 EUR 8 466 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 159 648 EUR 157 160 EUR 153 309 EUR 151 265 EUR 143 604 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 159 648 EUR 157 160 EUR 153 309 EUR 151 265 EUR 133 394 EUR
Pašu kapitāls 159 327 EUR 156 100 EUR 152 436 EUR 149 461 EUR 142 862 EUR
Īstermiņa saistības 321 EUR 1 060 EUR 873 EUR 1 804 EUR 742 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-06-01 – 2026-06-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
497,35 148,26 175,61 83,85 179,78
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
39,88 37,48 62,49 37,51 87,33
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,41 % 6,34 % 6,67 % 9,75 % 10,98 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,02 % 2,33 % 3,12 % 4,36 % 5,90 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
2,03 % 2,35 % 3,14 % 4,42 % 5,93 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,01 0,01 0,01 0,01
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
3 228,00 6 600,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,27 0,37 0,47 0,45 0,54
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
2,03 % 2,35 % 3,14 % 4,42 % 5,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
210,36 63,84 75,46 36,92 83,09

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "TETRA-PLUS RD" ir uzņēmums ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi, kas apliecina tā noturību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4775)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 261 uzņēmumi 95. vieta pēc apgrozījuma 62. vieta pēc peļņas Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Drogas"117 722 16617 428 58814,8 %859137 0461 158 (2026 Q2)
2SIA "DOUGLAS LATVIA"41 311 7325 375 98613,0 %246167 9341 366 (2026 Q2)
3SIA "CdlC Luxury Distribution SPS"7 686 01078 7101,0 %44174 6821 580 (2026 Q2)
4SIA Bodybalt4 873 246251 8345,2 %38128 2431 371 (2026 Q2)
5SIA "LIELMUIŽA"3 776 80636 5471,0 %4094 4201 057 (2026 Q2)
6SIA "AVON COSMETICS"3 192 25714 3640,4 %31 064 08610 065 (2026 Q2)
7SIA "Dinastija"3 150 11678 3762,5 %28112 5042 174 (2026 Q2)
8SIA "MULTILUKSS"3 113 176-90 343-2,9 %6547 895998 (2026 Q2)
9SIA "Miks Plus"3 050 99311 2800,4 %23132 6521 288 (2026 Q2)
10SIA "Beautyfor Express"2 865 86655 5061,9 %26110 2261 596 (2026 Q2)
95SIA "TETRA-PLUS RD" (šis uzņēmums)43 5413 2277,4 %221 771***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "TETRA-PLUS RD"
4775 Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41503031643 LV93ZZZ41503031643 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TETRA-PLUS RD" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību TETRA-PLUS RD NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2003-04-11 NULL Daugavpils, Imantas iela 23 5401 101798276 0 100003011 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6929941 41503031643 2003-04-01 2017-10-31 16:20:09

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92292163 41503031643 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2015-07-28 2015-07-28 11:27:31

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
754997 19689377 41503031643 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-02 20:07:43.585
887626 21305073 41503031643 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-10 06:44:30.011
20473 14896376 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 5 ONES LVL 2020-08-14 06:12:11.264
59884 14780782 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 5 ONES LVL 2020-08-19 03:15:08.5
109981 14946825 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 4 ONES LVL 2020-08-23 12:40:12.524
186624 15132870 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-27 19:09:49.958
284114 15376095 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-02 10:28:37.193
403413 15660685 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-09 16:23:09.823
559555 16012132 41503031643 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-18 14:27:52.58
612615 16189359 41503031643 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-25 13:18:24.112
1104147 23347287 41503031643 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-22 09:49:50.518
1246667 29550906 41503031643 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-07-16 18:06:05.605
1414992 31385267 41503031643 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-08-05 04:47:07.156
1718848 32427891 41503031643 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-17 21:01:24.739
1884434 33456747 41503031643 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-22 23:04:57.049
2023548 34399844 41503031643 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-17 19:02:03.405
2239252 35373466 41503031643 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-16 17:01:50.937

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
109981 14946825 119522 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 111706 7816 0 2875 19 32 0 0 3 0 0 0 0 4931 742 NULL 0 NULL 4189
1104147 23347287 82996 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 82996 76738 2775 477 86 0 0 0 0 1 NULL NULL 3873 0 3873 NULL 0 3873
1246667 29550906 76280 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2458 73822 69874 2125 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1823 0 1823 NULL 0 1823
1414992 31385267 77098 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 57689 19409 10810 4586 4453 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 8466 0 8466 NULL 0 8466
1718848 32427891 67708 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 60077 7631 0 1036 5 0 0 0 0 0 1 NULL NULL 6599 0 6599 NULL 0 6599
186624 15132870 129353 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 114190 15163 0 3694 53 5 0 0 11 0 0 0 0 11528 1760 NULL 0 NULL 9768
1884434 33456747 71736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 64587 7149 0 2362 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 4787 0 4787 NULL 0 4787
2023548 34399844 57829 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 46004 11825 0 1287 0 6874 0 0 0 0 0 NULL NULL 3664 0 3664 NULL 0 3664
20473 14896376 112070 3739 0 3 93355 11017 4352 NULL NULL NULL NULL NULL 4026 0 0 0 0 10 0 0 3052 477 NULL 0 NULL 2575
2239252 35373466 43541 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39335 4206 0 978 0 0 0 0 0 0 1 NULL NULL 3227 0 3227 NULL 0 3227
284114 15376095 125810 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 108286 17524 0 3474 1627 545 0 0 0 0 0 0 0 15132 2288 NULL 0 NULL 12844
403413 15660685 181074 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 162544 18530 0 5755 1461 1783 0 0 0 0 0 0 0 12453 1742 NULL 0 0 10711
559555 16012132 172602 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 151584 21018 0 5786 1643 2254 0 0 0 0 0 0 0 14621 2250 NULL 0 0 12371
59884 14780782 118791 7505 0 3 94784 9408 5849 NULL NULL NULL NULL NULL 7697 0 0 0 0 0 0 0 8561 1593 NULL 0 NULL 6968
612615 16189359 152790 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 152790 126702 3802 0 3002 0 0 0 0 0 NULL NULL 19284 2860 16424 NULL 0 16424
754997 19689377 137008 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 137008 116244 3865 26 756 0 0 0 0 0 NULL NULL 16169 2270 13899 NULL 10000 3899
887626 21305073 82565 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 82565 77377 3380 1447 2049 0 0 0 0 1 NULL NULL 1205 0 1205 NULL 0 1205

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
109981 14946825 9521 0 10238 31539 51298 0 7276 0 7276 58574 NULL 7320 0 0 51254 58574
1104147 23347287 55200 0 30055 45882 131137 0 7221 0 7221 138358 NULL 3738 0 0 134620 138358
1246667 29550906 57215 0 29377 42787 129379 0 6598 0 6598 135977 NULL 1584 0 0 134393 135977
1414992 31385267 26234 0 38562 68598 133394 0 10210 0 10210 143604 NULL 742 0 0 142862 143604
1718848 32427891 35600 0 32065 83600 151265 0 0 0 0 151265 NULL 1804 0 0 149461 151265
186624 15132870 19940 0 13388 27812 61140 0 4473 0 4473 65613 NULL 4591 0 0 61022 65613
1884434 33456747 20001 0 34549 98759 153309 0 0 0 0 153309 NULL 873 0 0 152436 153309
2023548 34399844 14626 0 25099 117435 157160 0 0 0 0 157160 NULL 1060 0 0 156100 157160
20473 14896376 233 0 13875 26144 40252 0 8219 0 8219 48471 NULL 8374 0 0 40097 48471
2239252 35373466 2107 0 10696 146845 159648 0 0 0 0 159648 NULL 321 0 0 159327 159648
284114 15376095 47145 0 1319 30621 79085 0 1641 0 1641 80726 NULL 13161 0 0 67565 80726
403413 15660685 62637 0 4726 40468 107831 0 3527 0 3527 111358 NULL 4510 0 0 106848 111358
559555 16012132 67219 0 7694 37473 112386 0 2119 0 2119 114505 NULL 5286 0 0 109219 114505
59884 14780782 700 0 14738 33649 49087 0 5064 0 5064 54151 NULL 7086 0 0 47065 54151
612615 16189359 69519 0 7354 51968 128841 0 2446 0 2446 131287 NULL 5644 0 0 125643 131287
754997 19689377 101710 0 2096 47795 151601 0 7891 0 7891 159492 NULL 29950 0 0 129542 159492
887626 21305073 56590 0 2903 72548 132041 0 7366 0 7366 139407 NULL 8660 0 0 130747 139407

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
20473 14896376 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3052 7404 -3872 0 477 0 -4349 0 0 6868 0 0 0 0 0 -6868 0 0 0 0 0 0 0 0 -11217 11450 233

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41503031643 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TETRA-PLUS RD" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4775 002000 Daugavpils 9.02 0.07 5.02 2
41503031643 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TETRA-PLUS RD" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4775 002000 Daugavpils 9.35 0.00 5.07 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41503031643 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TETRA-PLUS RD" ir 15.05.2003 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41503031643 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TETRA-PLUS RD" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "TETRA-PLUS RD" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Imantas iela 23, Daugavpils, LV-5401.

Kāds bija SIA "TETRA-PLUS RD" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 541 EUR, un peļņa bija 3 227 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "TETRA-PLUS RD" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "TETRA-PLUS RD" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 497,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 39,88.

Kāds ir SIA "TETRA-PLUS RD" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 210,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "TETRA-PLUS RD" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "TETRA-PLUS RD"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 70 EUR un VSAOI 5 020 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "TETRA-PLUS RD" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "TETRA-PLUS RD" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība — Daugavpils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026