SIA "IunI" (reģ. Nr. 41503076357) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-09-22. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 31 609 EUR, zaudējumi 1 297 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,47 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 41503076357 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-09-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ41503076357 |
| Juridiskā adrese | Pļavu iela 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 609 EUR | -1 297 EUR | 97 951 EUR | 1 |
| 2023 | 37 194 EUR | 3 608 EUR | 100 648 EUR | 3 |
| 2022 | 5 603 EUR | 84 EUR | 113 EUR | 1 |
| 2021 | 2 242 EUR | 216 EUR | 5 EUR | 1 |
| 2020 | 6 345 EUR | 513 EUR | 42 EUR | 1 |
| 2019 | 1 237 EUR | 926 EUR | 159 EUR | 1 |
| 2018 | 356 EUR | -8 EUR | 60 EUR | 1 |
| 2017 | 5 553 EUR | -2 390 EUR | 16 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.95 | 0.75 | 1.13 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.34 | 0.12 | 0.22 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.56 | 0.21 | 0.34 | 3 |
| 2023 | 1.96 | 0.74 | 1.20 | 2 |
| 2022 | 0.19 | 0.02 | 0.11 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 27.70 | ~ 24.80 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (0.34 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 27.70 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 27.70 * 0.105 = 2.91 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (27.70 - 2.91 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 27.70 - 2.91 - 0.00 = ~ 24.80 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 31 609 EUR | 37 194 EUR | 5 603 EUR | 2 242 EUR | 6 345 EUR |
| Bruto peļņa | 13 840 EUR | 15 378 EUR | 483 EUR | 2 118 EUR | 4 984 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 297 EUR | 3 608 EUR | 84 EUR | 216 EUR | 513 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 297 EUR | 3 608 EUR | 84 EUR | 216 EUR | 513 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 97 951 EUR | 100 648 EUR | 113 EUR | 5 EUR | 42 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 801 EUR | 12 383 EUR | 113 EUR | 5 EUR | 42 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 653 EUR | 7 949 EUR | -649 EUR | -733 EUR | -949 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 958 EUR | 1 891 EUR | 762 EUR | 738 EUR | 715 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 89 340 EUR | 90 808 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 276 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,47 | 6,55 | 0,15 | 0,01 | 0,06 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,47 | 6,55 | 0,15 | 0,01 | 0,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,10 % | 9,70 % | 1,50 % | 9,63 % | 8,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,32 % | 3,58 % | 74,34 % | 4 320,00 % | 1 221,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,49 % | 45,39 % | -12,94 % | -29,47 % | -54,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
13,72 | 11,66 | -1,17 | -1,01 | -1,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,32 | 0,37 | 49,58 | 448,40 | 151,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,35 % | 3,65 % | -12,94 % | -29,47 % | -76,23 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,40 | 0,66 | 42,45 | 352,03 | 157,69 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IunI" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 223 | SIA "IunI" (šis uzņēmums) | 31 609 | -1 297 | -4,1 % | 1 | 31 609 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503076357 | LV77ZZZ41503076357 | SIA "IunI" | SIA | IunI | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-09-22 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Pļavu iela 13 | 2112 | 103065983 | 100016470 | 100003550 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5740268 | 41503076357 | 2016-09-19 | 2016-09-30 09:30:16 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 41503076357 | 2023-05-11 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I@I" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92901603 | 41503076357 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2023-05-11 | 2023-05-11 17:26:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 834692 | 20084702 | 41503076357 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-09-22 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-07 10:04:12.389 |
| 960469 | 21546852 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:16:45.027 |
| 1074699 | 23232956 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 16:27:12.121 |
| 1279466 | 29680992 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-05 16:24:12.643 |
| 1409575 | 31360437 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-02 05:38:30.592 |
| 1711929 | 32393519 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:59:14.478 |
| 1887830 | 33469490 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-24 20:04:36.665 |
| 2036520 | 34446021 | 41503076357 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-27 23:01:35.143 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074699 | 23232956 | 1237 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1237 | 249 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 926 | 0 | 926 | NULL | 0 | 926 |
| 1279466 | 29680992 | 6345 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1361 | 4984 | 3998 | 139 | 0 | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 513 | 0 | 513 | NULL | 0 | 513 |
| 1409575 | 31360437 | 2242 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124 | 2118 | 1304 | 435 | 0 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 216 | 0 | 216 | NULL | 0 | 216 |
| 1711929 | 32393519 | 5603 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5120 | 483 | 0 | 399 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84 | 0 | 84 | NULL | 0 | 84 |
| 1887830 | 33469490 | 37194 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21816 | 15378 | 7828 | 3891 | 0 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3608 | 0 | 3608 | NULL | 0 | 3608 |
| 2036520 | 34446021 | 31609 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17769 | 13840 | 10423 | 4338 | 0 | 376 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1297 | 0 | -1297 | NULL | 0 | -1297 |
| 834692 | 20084702 | 5553 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7095 | -1542 | 0 | 804 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | NULL | NULL | -2390 | 0 | -2390 | NULL | 0 | -2390 |
| 960469 | 21546852 | 356 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 356 | 0 | 186 | 0 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8 | 0 | -8 | NULL | 0 | -8 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074699 | 23232956 | 102 | 0 | 57 | 0 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 159 | NULL | 565 | 1056 | 0 | -1462 | 159 |
| 1279466 | 29680992 | 42 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | NULL | 715 | 276 | 0 | -949 | 42 |
| 1409575 | 31360437 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | 738 | 0 | 0 | -733 | 5 |
| 1711929 | 32393519 | 113 | 0 | 0 | 0 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 | NULL | 762 | 0 | 0 | -649 | 113 |
| 1887830 | 33469490 | 12383 | 0 | 0 | 0 | 12383 | 0 | 88265 | 0 | 88265 | 100648 | NULL | 1891 | 90808 | 0 | 7949 | 100648 |
| 2036520 | 34446021 | 6052 | 0 | 749 | 0 | 6801 | 0 | 91150 | 0 | 91150 | 97951 | NULL | 1958 | 89340 | 0 | 6653 | 97951 |
| 834692 | 20084702 | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | NULL | 655 | 1741 | 0 | -2380 | 16 |
| 960469 | 21546852 | 54 | 0 | 6 | 0 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | NULL | 562 | 1886 | 0 | -2388 | 60 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503076357 | SIA "IunI" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 034210 | Baloži | 0.56 | 0.21 | 0.34 | 3 |
| 41503076357 | SIA "IunI" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 034210 | Baloži | 1.96 | 0.74 | 1.20 | 2 |
| 41503076357 | SIA "IunI" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 034210 | Baloži | 0.19 | 0.02 | 0.11 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503076357 | SIA "IunI" | nav | 14.10.2016 | nav | nav | 12.08.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503076357 | SIA "IunI" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92848426 | NULL | 40103748389 | LEGAL_ENTITY | SIA "IunI" | NULL | NULL | 41503076357 | 1 | 2800 | EUR | 2024-07-29 | 2024-08-13 | 2024-08-13 09:21:27 |
Juridiskā adrese ir Pļavu iela 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 31 609 EUR, un zaudējumi bija 1 297 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I@I"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 3,47 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,47.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 27.70 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 24.80 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 210 EUR un VSAOI 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026