SIA "Auto D-pils" (reģ. Nr. 41503080422) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 111 876 EUR, peļņa 4 043 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,37 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 41503080422 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-01-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ41503080422 |
| Juridiskā adrese | Zeļinska iela 23 - 40, Daugavpils, LV-5410 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111 876 EUR | 4 043 EUR | 632 EUR | 3 |
| 2024 | 94 189 EUR | -11 914 EUR | 3 EUR | 2 |
| 2023 | 46 830 EUR | -13 395 EUR | 891 EUR | 2 |
| 2022 | 12 725 EUR | 197 EUR | 931 EUR | 1 |
| 2021 | 5 769 EUR | 866 EUR | 927 EUR | 2 |
| 2020 | 13 533 EUR | -142 EUR | 1 911 EUR | 4 |
| 2019 | 6 689 EUR | -2 191 EUR | 895 EUR | 3 |
| 2018 | 3 856 EUR | -2 052 EUR | 309 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.72 | 0.35 | 3.63 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.54 | 0.22 | 1.92 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.73 | 0.05 | 1.96 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.78 | 0.34 | 4.36 | 3 |
| 2024 | 3.26 | 0.81 | 4.66 | 2 |
| 2023 | 1.21 | 0.16 | 3.54 | 2 |
| 2022 | 3.08 | 0.00 | 1.53 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 183.14 | ~ 929.14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 469.35 | ~ 420.06 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 638.83 | ~ 566.21 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 421.07 | ~ 1 077.59 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 111 876 EUR | 94 189 EUR | 46 830 EUR | 12 725 EUR | 5 769 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 043 EUR | -11 914 EUR | -13 395 EUR | 197 EUR | 866 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 043 EUR | -11 914 EUR | -13 395 EUR | 197 EUR | 866 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 632 EUR | 3 EUR | 891 EUR | 931 EUR | 927 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 632 EUR | 3 EUR | 891 EUR | 931 EUR | 927 EUR |
| Pašu kapitāls | -21 059 EUR | -25 102 EUR | -13 188 EUR | 931 EUR | 734 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 691 EUR | 15 105 EUR | 4 079 EUR | 0 EUR | 193 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 20 000 EUR | 10 000 EUR | 10 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-03 – 2026-02-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,37 | 0,00 | 0,22 | — | 4,80 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,37 | 0,00 | 0,22 | — | 4,80 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,61 % | -12,65 % | -28,60 % | 1,55 % | 15,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
639,72 % | -397 133,33 % | -1 503,37 % | 21,16 % | 93,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,20 % | 47,46 % | 101,57 % | 21,16 % | 117,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,03 | -1,00 | -1,07 | 0,00 | 0,26 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
177,02 | 31 396,33 | 52,56 | 13,67 | 6,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-381,78 % | 78,89 % | 420,17 % | 21,16 % | 117,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
166,71 | 8 297,68 | -9,75 | 15,86 | 11,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Auto D-pils" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 729 | SIA "Auto D-pils" (šis uzņēmums) | 111 876 | 4 043 | 3,6 % | 3 | 37 292 | 1 183 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503080422 | LV29ZZZ41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Auto D-pils | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-01-18 | NULL | Daugavpils, Zeļinska iela 23 - 40 | 5410 | 116269806 | 0 | 100003011 | 0050000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7239702 | 41503080422 | 2018-01-16 | 2018-01-23 12:11:34 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503080422 | 2026-02-24 | 12114 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 41503080422 | 2026-01-29 | 85.69 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 41503080422 | 2025-02-03 | 11706.23 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92623091 | 41503080422 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2018-01-18 | 2018-01-18 12:14:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202784 | 29151321 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-04-21 22:00:21.499 |
| 1932118 | 33634712 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-07-07 03:00:07.018 |
| 2065722 | 34528062 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:08:58.205 |
| 2266426 | 35414936 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-26 03:00:44.914 |
| 944705 | 21504784 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-18 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-13 09:37:10.988 |
| 1188382 | 29034334 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-03-29 19:07:32.21 |
| 1415188 | 31385699 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-08-05 05:23:57.934 |
| 1767492 | 32633915 | 41503080422 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-17 03:00:14.828 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1188382 | 29034334 | 13533 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10892 | 2641 | 0 | 211 | 287 | 829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1888 | 0 | 1888 | NULL | 2030 | -142 |
| 1202784 | 29151321 | 6689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4693 | 1996 | 0 | 186 | 206 | 3204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1188 | 1003 | -2191 | NULL | 0 | -2191 |
| 1415188 | 31385699 | 5769 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4903 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 866 | 0 | 866 | NULL | 0 | 866 |
| 1767492 | 32633915 | 12725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 197 | 0 | 197 | NULL | 0 | 197 |
| 1932118 | 33634712 | 46830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13395 | 0 | -13395 | NULL | 0 | -13395 |
| 2065722 | 34528062 | 94189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 106103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11914 | 0 | -11914 | NULL | 0 | -11914 |
| 2266426 | 35414936 | 111876 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 107833 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4043 | 0 | 4043 | NULL | 0 | 4043 |
| 944705 | 21504784 | 3856 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 766 | 3090 | 2038 | 3100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2052 | 0 | -2052 | NULL | 0 | -2052 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1188382 | 29034334 | 1522 | 0 | 389 | 0 | 1911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1911 | NULL | 2043 | 0 | 0 | -132 | 1911 |
| 1202784 | 29151321 | 182 | 0 | 713 | 0 | 895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 895 | NULL | 706 | 0 | 0 | 189 | 895 |
| 1415188 | 31385699 | 927 | 0 | 0 | 0 | 927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 927 | NULL | 193 | 0 | 0 | 734 | 927 |
| 1767492 | 32633915 | 931 | 0 | 0 | 0 | 931 | 0 | 0 | 0 | 0 | 931 | NULL | 0 | 0 | 0 | 931 | 931 |
| 1932118 | 33634712 | 891 | 0 | 0 | 0 | 891 | 0 | 0 | 0 | 0 | 891 | NULL | 4079 | 10000 | 0 | -13188 | 891 |
| 2065722 | 34528062 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | 15105 | 10000 | 0 | -25102 | 3 |
| 2266426 | 35414936 | 632 | 0 | 0 | 0 | 632 | 0 | 0 | 0 | 0 | 632 | NULL | 1691 | 20000 | 0 | -21059 | 632 |
| 944705 | 21504784 | 25 | 0 | 284 | 0 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 309 | NULL | 2351 | 0 | 0 | -2042 | 309 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 002000 | Daugavpils | 3.26 | 0.81 | 4.66 | 2 |
| 41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 002000 | Daugavpils | 1.21 | 0.16 | 3.54 | 2 |
| 41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 002000 | Daugavpils | 3.08 | 0.00 | 1.53 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | ir | 31.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503080422 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto D-pils" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zeļinska iela 23 - 40, Daugavpils, LV-5410.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 111 876 EUR, un peļņa bija 4 043 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,37.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 166,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 810 EUR un VSAOI 4 660 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026