Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VLAVER"

SIA "VLAVER" (reģ. Nr. 41503082936) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-09-13. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 21 160 EUR, zaudējumi 12 273 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,18 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citi transporta atbalsta pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.41503082936
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-09-13
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV51ZZZ41503082936
Juridiskā adrese Saules iela 29 - 12, Daugavpils, LV-5401

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 21 160 EUR -12 273 EUR 399 EUR 1
2023 21 160 EUR -12 273 EUR 399 EUR 1
2022 413 041 EUR 10 541 EUR 12 307 EUR 2
2021 74 899 EUR -3 045 EUR 1 487 EUR 2
2020 38 559 EUR 2 993 EUR 12 593 EUR 2
2019 10 050 EUR -86 EUR 1 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.00 0.00 0.03 1
2023 3.05 1.59 2.18 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 21 160 EUR 21 160 EUR 413 041 EUR 74 899 EUR 38 559 EUR
Bruto peļņa 70 EUR 70 EUR 20 034 EUR 4 768 EUR 5 410 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -12 273 EUR -12 273 EUR 10 541 EUR -2 045 EUR 2 993 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -12 273 EUR -12 273 EUR 10 541 EUR -3 045 EUR 2 993 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 399 EUR 399 EUR 12 307 EUR 1 487 EUR 12 593 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 399 EUR 399 EUR 12 307 EUR 1 487 EUR 12 593 EUR
Pašu kapitāls -1 858 EUR -1 858 EUR 10 414 EUR -127 EUR 2 917 EUR
Īstermiņa saistības 2 257 EUR 2 257 EUR 1 893 EUR 1 614 EUR 9 676 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,18 0,18 6,50 0,92 1,30
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,18 0,18 6,50 0,92 1,30
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-58,00 % -58,00 % 2,55 % -4,07 % 7,76 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-3 075,94 % -3 075,94 % 85,65 % -204,77 % 23,77 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
660,55 % 660,55 % 101,22 % 2 397,64 % 102,61 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,21 -1,21 0,18 -12,71 3,32
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-1,39 -1,39 149,46 -32,52 2 994,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
53,03 53,03 33,56 50,37 3,06
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
384,39 % 384,39 % 101,90 % 1 562,20 % 102,64 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-10,32 -10,32 39,81 45,96 4,28

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VLAVER" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5226)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 557 uzņēmumi 310. vieta pēc apgrozījuma 474. vieta pēc peļņas Citi transporta atbalsta pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Pro Logistic Services"84 076 2431 067 2521,3 %155 605 0832 252 (2026 Q2)
2SIA "ALPA Centrums"35 030 964-599 034-1,7 %261 347 3451 564 (2026 Q2)
3"sennder Baltic" SIA30 355 823-471 045-1,6 %41740 3864 442 (2026 Q2)
4GlobeWay Trans, SIA26 384 2991 282 4254,9 %126 384 299
5"TRANSIT SERVICE AGENCY" SIA25 280 75954 5470,2 %251 011 2302 125 (2026 Q2)
6"DFDS" SIA21 706 389-880 945-4,1 %41529 4242 333 (2026 Q2)
7SIA "East-West Logistic"21 362 49229 3820,1 %37 120 8311 278 (2026 Q2)
8SIA "SONORA RW"20 454 59789 7960,4 %60340 9101 662 (2026 Q2)
9SIA "DSV Road"19 198 355250 3521,3 %159120 7442 689 (2026 Q2)
10Stark Shipping SIA19 133 474166 8040,9 %36 377 825658 (2026 Q2)
310SIA "VLAVER" (šis uzņēmums)21 160-12 273-58,0 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VLAVER"
5226 Citi transporta atbalsta pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41503082936 LV51ZZZ41503082936 SIA "VLAVER" SIA VLAVER NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-09-13 NULL Daugavpils, Saules iela 29 - 12 5401 116105607 0 100003011 0050000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8035175 41503082936 2018-01-16 2018-09-13 17:25:39

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92661035 41503082936 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2018-09-13 2018-09-13 17:21:03

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1002085 22697099 41503082936 DokGPv1 UGP 2019 2018-09-13 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-16 14:17:33.648
1177371 28942393 41503082936 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-03-13 04:36:12.742
1351987 31003844 41503082936 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-05-25 08:00:20.3
1465627 32270937 41503082936 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-01 03:05:49.111
1794513 33106115 41503082936 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-21 19:10:25.142
2080613 34618533 41503082936 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-07-10 19:01:37.758

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1002085 22697099 10050 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9484 566 0 652 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -86 0 -86 NULL 0 -86
1177371 28942393 38559 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33149 5410 0 2416 0 0 0 0 0 0 1 NULL NULL 2993 0 2993 NULL 0 2993
1351987 31003844 74899 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70131 4768 0 6752 0 0 0 0 0 0 61 NULL NULL -2045 0 -2045 NULL 1000 -3045
1465627 32270937 413041 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 393007 20034 0 9422 0 0 0 0 0 0 71 NULL NULL 10541 0 10541 NULL 0 10541
1794513 33106115 21160 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21090 70 0 7212 0 0 0 0 0 0 5131 NULL NULL -12273 0 -12273 NULL 0 -12273
2080613 34618533 21160 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21090 70 0 7212 0 0 0 0 0 0 5131 NULL NULL -12273 0 -12273 NULL 0 -12273

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1002085 22697099 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 NULL 77 0 0 -76 1
1177371 28942393 664 0 11929 0 12593 0 0 0 0 12593 NULL 9676 0 0 2917 12593
1351987 31003844 791 0 696 0 1487 0 0 0 0 1487 NULL 1614 0 0 -127 1487
1465627 32270937 1421 0 10886 0 12307 0 0 0 0 12307 NULL 1893 0 0 10414 12307
1794513 33106115 365 0 34 0 399 0 0 0 0 399 NULL 2257 0 0 -1858 399
2080613 34618533 365 0 34 0 399 0 0 0 0 399 NULL 2257 0 0 -1858 399

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41503082936 SIA "VLAVER" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5226 002000 Daugavpils 0.00 0.00 0.03 1
41503082936 SIA "VLAVER" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5229 002000 Daugavpils 3.05 1.59 2.18 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41503082936 SIA "VLAVER" nav 01.10.2018 nav nav 12.11.2025

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41503082936 SIA "VLAVER" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VLAVER" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Saules iela 29 - 12, Daugavpils, LV-5401.

Kāds bija SIA "VLAVER" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 160 EUR, un zaudējumi bija 12 273 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VLAVER" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "VLAVER" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,18.

Kāds ir SIA "VLAVER" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -10,32, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "VLAVER" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "VLAVER" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "VLAVER" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi transporta atbalsta pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citi transporta atbalsta pakalpojumi — Daugavpils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citi transporta atbalsta pakalpojumi · Daugavpils — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026