SIA "Tibnor Latvia" (reģ. Nr. 41503084890) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 277 161 EUR, peļņa 122 553 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 3,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 41503084890 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ41503084890 |
| Juridiskā adrese | Ābelīšu iela 2, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 277 161 EUR | 122 553 EUR | 2 262 401 EUR | 9 |
| 2024 | 8 881 094 EUR | -19 310 EUR | 2 114 130 EUR | 9 |
| 2023 | 11 031 730 EUR | 364 643 EUR | 2 718 288 EUR | 9 |
| 2022 | 10 488 784 EUR | 231 462 EUR | 2 272 759 EUR | 9 |
| 2021 | 9 862 886 EUR | 974 302 EUR | 2 501 596 EUR | 9 |
| 2020 | 4 565 529 EUR | -31 848 EUR | 1 303 312 EUR | 10 |
| 2019 | 2 154 768 EUR | -413 146 EUR | 1 002 918 EUR | 10 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 111.15 | 16.29 | 31.22 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 94.16 | 14.21 | 28.27 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 76.12 | 14.41 | 28.14 | 9 |
| 2024 | 287.92 | 58.62 | 111.21 | 9 |
| 2023 | 221.28 | 60.36 | 111.03 | 9 |
| 2022 | 213.40 | 47.93 | 89.40 | 9 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 391.89 | ~ 2 401.88 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 071.39 | ~ 2 188.18 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 057.27 | ~ 2 168.56 |
| 2024 | 3 020.60 | ~ 2 131.66 |
| 2023 | 3 015.71 | ~ 2 128.29 |
| 2022 | 2 428.21 | ~ 1 723.41 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (111.21 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 3 020.60 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 3 020.60 * 0.105 = 317.16 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.15%): (3 020.60 - 317.16 - 0.00) * 0.2115 ≈ 571.78 EUR
4. Neto alga: 3 020.60 - 317.16 - 571.78 = ~ 2 131.66 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 277 161 EUR | 8 881 094 EUR | 11 031 730 EUR | 10 488 784 EUR | 9 862 886 EUR |
| Bruto peļņa | 536 799 EUR | 378 027 EUR | 705 478 EUR | 567 966 EUR | 1 263 478 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 124 979 EUR | -18 244 EUR | 365 892 EUR | 233 829 EUR | 975 168 EUR |
| UIN nodoklis | 2 426 EUR | 1 066 EUR | 1 249 EUR | 2 367 EUR | 866 EUR |
| Tīrā peļņa | 122 553 EUR | -19 310 EUR | 364 643 EUR | 231 462 EUR | 974 302 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 262 401 EUR | 2 114 130 EUR | 2 718 288 EUR | 2 272 759 EUR | 2 501 596 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 260 164 EUR | 2 106 974 EUR | 2 706 179 EUR | 2 257 438 EUR | 2 488 762 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 528 656 EUR | 1 406 103 EUR | 1 425 413 EUR | 1 060 770 EUR | 829 308 EUR |
| Īstermiņa saistības | 733 745 EUR | 708 027 EUR | 1 292 875 EUR | 1 211 989 EUR | 1 672 288 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,08 | 2,98 | 2,09 | 1,86 | 1,49 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,29 | 1,60 | 1,35 | 1,10 | 0,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,32 % | -0,22 % | 3,31 % | 2,21 % | 9,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,42 % | -0,91 % | 13,41 % | 10,18 % | 38,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,02 % | -1,37 % | 25,58 % | 21,82 % | 117,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,48 | 0,50 | 0,91 | 1,14 | 2,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
46,46 | 0,15 | 16,35 | 12,91 | 50,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,10 | 4,20 | 4,06 | 4,62 | 3,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,36 % | 0,24 % | 27,34 % | 23,89 % | 119,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,20 | 6,07 | 5,78 | 6,05 | 5,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tibnor Latvia" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Marcegaglia Baltics | 43 299 372 | 3 207 471 | 7,4 % | 61 | 709 826 | 2 374 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ELME METALL LATVIA" | 40 093 260 | -1 385 243 | -3,5 % | 20 | 2 004 663 | 2 773 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rulonas" | 11 002 185 | 448 580 | 4,1 % | 8 | 1 375 273 | 3 103 (2026 Q2) |
| 4 | Tibnor Latvia SIA (šis uzņēmums) | 9 277 161 | 122 553 | 1,3 % | 9 | 1 030 796 | 3 392 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VLADNA" | 8 603 742 | 20 537 | 0,2 % | 1 | 8 603 742 | *** |
| 6 | SIA "ALL recycling" | 7 589 303 | 865 885 | 11,4 % | 25 | 303 572 | 198 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "RIMANS" | 5 907 410 | -131 950 | -2,2 % | 22 | 268 519 | 1 455 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "IDL Group" | 4 399 425 | -113 737 | -2,6 % | 0 | — | — |
| 9 | Damstahl SIA | 4 324 342 | -157 053 | -3,6 % | 2 | 2 162 171 | *** |
| 10 | SIA "SOLCON" | 4 242 990 | 275 764 | 6,5 % | 5 | 848 598 | 266 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503084890 | LV61ZZZ41503084890 | Tibnor Latvia SIA | NULL | Tibnor Latvia | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-14 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Ābelīšu iela 2 | 2167 | 106580004 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8553031 | 41503084890 | 2019-01-29 | 2019-02-27 16:23:26 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92687950 | 41503084890 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300000 | EUR | 2019-03-14 | 2019-03-14 10:56:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1047296 | 22991938 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-14 | 2019-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-11-19 05:29:00.655 |
| 1216652 | 29231438 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2021-05-06 17:01:14.983 |
| 1376613 | 31220475 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2022-07-11 17:43:14.563 |
| 1711761 | 32389764 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:53:01.412 |
| 1882425 | 33450160 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-05-21 22:00:14.914 |
| 2036164 | 34445289 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2025-05-27 21:01:02.345 |
| 2220386 | 35329814 | 41503084890 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-05-05 03:00:13.017 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1047296 | 22991938 | 2154768 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2383844 | -229076 | 124022 | 57838 | 5058 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6405 | NULL | NULL | -412375 | 771 | -413146 | NULL | 0 | -413146 |
| 1216652 | 29231438 | 4565529 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4310371 | 255158 | 200562 | 64145 | 2664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19698 | NULL | NULL | -26583 | 5265 | -31848 | NULL | 0 | -31848 |
| 1376613 | 31220475 | 9862886 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8599408 | 1263478 | 218199 | 55951 | 5489 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19644 | NULL | NULL | 975168 | 866 | 974302 | NULL | 0 | 974302 |
| 1711761 | 32389764 | 10488784 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9920818 | 567966 | 371906 | 40968 | 105490 | 7117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19636 | NULL | NULL | 233829 | 2367 | 231462 | NULL | 0 | 231462 |
| 1882425 | 33450160 | 11031730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10326252 | 705478 | 391270 | 49638 | 125160 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23830 | NULL | NULL | 365892 | 1249 | 364643 | NULL | 0 | 364643 |
| 2036164 | 34445289 | 8881094 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8503067 | 378027 | 421577 | 58371 | 105258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21581 | NULL | NULL | -18244 | 1066 | -19310 | NULL | 0 | -19310 |
| 2220386 | 35329814 | 9277161 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8740362 | 536799 | 481556 | 54731 | 127322 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2749 | NULL | NULL | 124979 | 2426 | 122553 | NULL | 0 | 122553 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1047296 | 22991938 | 0 | 0 | 298458 | 678852 | 977310 | 0 | 14929 | 10679 | 25608 | 1002918 | NULL | 341064 | 775000 | 0 | -113146 | 1002918 |
| 1216652 | 29231438 | 14986 | 0 | 453557 | 819488 | 1288031 | 0 | 9349 | 5932 | 15281 | 1303312 | NULL | 673306 | 775000 | 0 | -144994 | 1303312 |
| 1376613 | 31220475 | 659444 | 0 | 663287 | 1166031 | 2488762 | 0 | 11647 | 1187 | 12834 | 2501596 | NULL | 1672288 | 0 | 0 | 829308 | 2501596 |
| 1711761 | 32389764 | 684448 | 0 | 646421 | 926569 | 2257438 | 0 | 15321 | 0 | 15321 | 2272759 | NULL | 1211989 | 0 | 0 | 1060770 | 2272759 |
| 1882425 | 33450160 | 830806 | 0 | 914014 | 961359 | 2706179 | 0 | 12109 | 0 | 12109 | 2718288 | NULL | 1292875 | 0 | 0 | 1425413 | 2718288 |
| 2036164 | 34445289 | 197201 | 0 | 936219 | 973554 | 2106974 | 0 | 7156 | 0 | 7156 | 2114130 | NULL | 708027 | 0 | 0 | 1406103 | 2114130 |
| 2220386 | 35329814 | 376570 | 0 | 570554 | 1313040 | 2260164 | 0 | 2237 | 0 | 2237 | 2262401 | NULL | 733745 | 0 | 0 | 1528656 | 2262401 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1047296 | 22991938 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -412375 | 0 | -1056200 | -4898 | 0 | NULL | -1061098 | 0 | 0 | -60519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -60519 | 300000 | 775000 | 46617 | 0 | 0 | 0 | 1121617 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1216652 | 29231438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -26583 | 0 | 80166 | -18191 | 0 | NULL | 61975 | 0 | 0 | -372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61603 | 0 | -46617 | 0 | 14986 |
| 1376613 | 31220475 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 975168 | 0 | 673298 | -21098 | 0 | NULL | 652200 | 0 | 0 | -7742 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7742 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 644458 | 14986 | 659444 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503084890 | Tibnor Latvia SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4682 | 039200 | Mārupe | 287.92 | 58.62 | 111.21 | 9 |
| 41503084890 | Tibnor Latvia SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4672 | 039200 | Mārupe | 221.28 | 60.36 | 111.03 | 9 |
| 41503084890 | Tibnor Latvia SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4672 | 039200 | Mārupe | 213.40 | 47.93 | 89.40 | 9 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503084890 | Tibnor Latvia SIA | ir | 24.04.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503084890 | Tibnor Latvia SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ābelīšu iela 2, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 277 161 EUR, un peļņa bija 122 553 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,20, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 3 020.60 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 2 131.66 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 287 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 58 620 EUR un VSAOI 111 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026