SIA "Sa-Ša studija" (reģ. Nr. 41503086730) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 83 106 EUR, peļņa 6 736 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,99 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 41503086730 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ41503086730 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 64, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83 106 EUR | 6 736 EUR | 77 873 EUR | 1 |
| 2024 | 78 673 EUR | 930 EUR | 71 797 EUR | 1 |
| 2023 | 87 016 EUR | 6 182 EUR | 67 121 EUR | 1 |
| 2022 | 95 326 EUR | 9 796 EUR | 61 874 EUR | 1 |
| 2021 | 29 849 EUR | -417 EUR | 38 389 EUR | 1 |
| 2020 | 70 552 EUR | 21 865 EUR | 27 478 EUR | 1 |
| 2019 | 2 513 EUR | -1 993 EUR | 3 777 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.76 | 0.3 | 1.18 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.16 | 0.0 | 0.29 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.63 | 0.02 | 0.55 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.19 | 0.04 | 0.70 | 1 |
| 2024 | 10.07 | 0.01 | 2.49 | 1 |
| 2023 | 11.22 | 0.00 | 2.33 | 1 |
| 2022 | 13.37 | 0.00 | 1.92 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 83 106 EUR | 78 673 EUR | 87 016 EUR | 95 326 EUR | 29 849 EUR |
| Bruto peļņa | 10 948 EUR | 4 884 EUR | 8 787 EUR | 13 820 EUR | -417 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 736 EUR | 930 EUR | 6 182 EUR | 9 796 EUR | -417 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 736 EUR | 930 EUR | 6 182 EUR | 9 796 EUR | -417 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 77 873 EUR | 71 797 EUR | 67 121 EUR | 61 874 EUR | 38 389 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 75 032 EUR | 70 390 EUR | 65 280 EUR | 58 824 EUR | 35 580 EUR |
| Pašu kapitāls | 71 044 EUR | 64 226 EUR | 63 297 EUR | 57 114 EUR | 22 255 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 829 EUR | 7 571 EUR | 3 824 EUR | 4 760 EUR | 8 975 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,99 | 9,30 | 17,07 | 12,36 | 3,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,92 | 9,30 | 17,06 | 12,36 | 3,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,11 % | 1,18 % | 7,10 % | 10,28 % | -1,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,65 % | 1,30 % | 9,21 % | 15,83 % | -1,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,48 % | 1,45 % | 9,77 % | 17,15 % | -1,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,12 | 0,06 | 0,08 | 0,40 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,07 | 1,10 | 1,30 | 1,54 | 0,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
9,48 % | 1,45 % | 9,77 % | 17,15 % | -1,42 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,10 | 6,08 | 9,99 | 8,48 | 2,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sa-Ša studija" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 548 | SIA "Sa-Ša studija" (šis uzņēmums) | 83 106 | 6 736 | 8,1 % | 1 | 83 106 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503086730 | LV45ZZZ41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Sa-Ša studija | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-14 | NULL | Daugavpils, Rīgas iela 64 | 5401 | 101805487 | 0 | 100003011 | 0050000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9180422 | 41503086730 | 2019-10-02 | 2019-10-14 13:23:45 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92717922 | 41503086730 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2019-10-14 | 2019-10-14 13:25:12 |
| 92717921 | 41503086730 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-10-14 | 2019-10-14 13:25:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069040 | 23207062 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-10-14 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 10:20:01.069 |
| 1283646 | 29713781 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-12 12:00:52.329 |
| 1415219 | 31385761 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 05:28:15.094 |
| 2059798 | 34516205 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 21:00:50.056 |
| 2298084 | 35456641 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 21:03:55.893 |
| 1750605 | 32525348 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:43:55.582 |
| 1915277 | 33537550 | 41503086730 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 22:00:56.903 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069040 | 23207062 | 2513 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4506 | -1993 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1993 | 0 | -1993 | NULL | 0 | -1993 |
| 1283646 | 29713781 | 70552 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48687 | 21865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21865 | 0 | 21865 | NULL | 0 | 21865 |
| 1415219 | 31385761 | 29849 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30266 | -417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -417 | 0 | -417 | NULL | 0 | -417 |
| 1750605 | 32525348 | 95326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 81506 | 13820 | 0 | 3254 | 0 | 770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9796 | 0 | 9796 | NULL | 0 | 9796 |
| 1915277 | 33537550 | 87016 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78229 | 8787 | 0 | 2443 | 0 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6182 | 0 | 6182 | NULL | 0 | 6182 |
| 2059798 | 34516205 | 78673 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73789 | 4884 | 0 | 3632 | 0 | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 930 | 0 | 930 | NULL | 0 | 930 |
| 2298084 | 35456641 | 83106 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72158 | 10948 | 0 | 3784 | 0 | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6736 | 0 | 6736 | NULL | 0 | 6736 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069040 | 23207062 | 1726 | 0 | 1646 | 0 | 3372 | 0 | 405 | 0 | 405 | 3777 | NULL | 136 | 2834 | 0 | 807 | 3777 |
| 1283646 | 29713781 | 19776 | 0 | 6113 | 185 | 26074 | 0 | 1404 | 0 | 1404 | 27478 | NULL | 4806 | 0 | 0 | 22672 | 27478 |
| 1415219 | 31385761 | 29472 | 0 | 6108 | 0 | 35580 | 0 | 2809 | 0 | 2809 | 38389 | NULL | 8975 | 0 | 7159 | 22255 | 38389 |
| 1750605 | 32525348 | 52631 | 0 | 6193 | 0 | 58824 | 0 | 3050 | 0 | 3050 | 61874 | NULL | 4760 | 0 | 0 | 57114 | 61874 |
| 1915277 | 33537550 | 61319 | 0 | 3937 | 24 | 65280 | 0 | 1841 | 0 | 1841 | 67121 | NULL | 3824 | 0 | 0 | 63297 | 67121 |
| 2059798 | 34516205 | 65917 | 0 | 4473 | 0 | 70390 | 0 | 1407 | 0 | 1407 | 71797 | NULL | 7571 | 0 | 0 | 64226 | 71797 |
| 2298084 | 35456641 | 69835 | 0 | 4750 | 447 | 75032 | 0 | 2841 | 0 | 2841 | 77873 | NULL | 6829 | 0 | 0 | 71044 | 77873 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 002000 | Daugavpils | 10.07 | 0.01 | 2.49 | 1 |
| 41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 002000 | Daugavpils | 11.22 | 0.00 | 2.33 | 1 |
| 41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 002000 | Daugavpils | 13.37 | 0.00 | 1.92 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | ir | 13.11.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503086730 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sa-Ša studija" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 64, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 83 106 EUR, un peļņa bija 6 736 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,99 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,92.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 EUR un VSAOI 2 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026