SIA "KP Latgale" (reģ. Nr. 41503089313) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 500 599 EUR, peļņa 44 628 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzērienu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 41503089313 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ41503089313 |
| Juridiskā adrese | Randenes iela 2A, Daugavpils, LV-5415 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500 599 EUR | 44 628 EUR | 416 718 EUR | 3 |
| 2024 | 402 358 EUR | 70 521 EUR | 306 420 EUR | 3 |
| 2023 | 278 742 EUR | 49 426 EUR | 236 033 EUR | 2 |
| 2022 | 167 749 EUR | 38 307 EUR | 117 209 EUR | 2 |
| 2021 | 36 486 EUR | 1 306 EUR | 74 139 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 20.09 | 2.03 | 4.23 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.21 | 2.02 | 4.22 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.94 | 2.30 | 4.59 | 3 |
| 2024 | 30.92 | 4.24 | 7.86 | 2 |
| 2023 | 22.39 | 4.12 | 8.03 | 3 |
| 2022 | 9.19 | 2.72 | 5.35 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 378.70 | ~ 1 059.53 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 375.44 | ~ 1 057.36 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 496.04 | ~ 1 127.57 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 654.31 | ~ 556.62 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 500 599 EUR | 402 358 EUR | 278 742 EUR | 167 749 EUR | 36 486 EUR |
| Bruto peļņa | 277 938 EUR | 311 753 EUR | 181 557 EUR | 47 838 EUR | 1 951 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 628 EUR | 76 521 EUR | 49 426 EUR | 38 307 EUR | 1 306 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 6 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 44 628 EUR | 70 521 EUR | 49 426 EUR | 38 307 EUR | 1 306 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 416 718 EUR | 306 420 EUR | 236 033 EUR | 117 209 EUR | 74 139 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 113 177 EUR | 73 802 EUR | 49 551 EUR | 27 425 EUR | 14 308 EUR |
| Pašu kapitāls | 182 988 EUR | 138 360 EUR | 91 839 EUR | 42 413 EUR | 4 106 EUR |
| Īstermiņa saistības | 103 511 EUR | 92 887 EUR | 37 931 EUR | 36 293 EUR | 38 230 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 130 219 EUR | 75 173 EUR | 106 263 EUR | 38 503 EUR | 31 803 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-07-25 – 2025-03-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,09 | 0,79 | 1,31 | 0,76 | 0,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,39 | 0,46 | 0,96 | 0,45 | 0,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,91 % | 17,53 % | 17,73 % | 22,84 % | 3,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,71 % | 23,01 % | 20,94 % | 32,68 % | 1,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
24,39 % | 50,97 % | 53,82 % | 90,32 % | 31,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,28 | 1,21 | 1,57 | 1,76 | 17,06 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
9,73 | 14,31 | 29,59 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,20 | 1,31 | 1,18 | 1,43 | 0,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
15,88 % | 38,53 % | 25,82 % | 47,34 % | 3,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,29 | 2,83 | 2,48 | 2,93 | 0,39 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KP Latgale" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DGR solutions" | 58 038 011 | 1 493 813 | 2,6 % | 199 | 291 648 | 967 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Aldar Latvia" | 46 563 861 | 879 429 | 1,9 % | 103 | 452 076 | 1 455 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "DEVONA" | 25 548 582 | 193 714 | 0,8 % | 96 | 266 131 | 1 016 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "ET Invest" | 20 808 043 | -628 430 | -3,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "BOOZIE" | 18 818 795 | 9 045 | 0,0 % | 85 | 221 398 | 1 192 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Riga Spirits & Wine Outlet" | 15 474 778 | -75 175 | -0,5 % | 64 | 241 793 | 1 315 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "GELSVA" | 13 952 573 | -327 348 | -2,3 % | 57 | 244 782 | 1 465 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ELIOTS" | 3 290 428 | 3 724 | 0,1 % | 38 | 86 590 | 925 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Noble Wine" | 2 913 592 | 55 257 | 1,9 % | 20 | 145 680 | 2 057 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "MV TRANS" | 2 300 419 | -17 396 | -0,8 % | 12 | 191 702 | 1 140 (2026 Q2) |
| 18 | SIA "KP Latgale" (šis uzņēmums) | 500 599 | 44 628 | 8,9 % | 3 | 166 866 | 1 379 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503089313 | LV47ZZZ41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | KP Latgale | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-03 | NULL | Daugavpils, Randenes iela 2A | 5415 | 102672498 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9993149 | 41503089313 | 2020-07-31 | 2020-09-04 11:28:01 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 41503089313 | 2021-03-31 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart LV" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503089313 | 2025-03-12 | 3906.69 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b27fd28a |
| 41503089313 | 2024-12-03 | 1437.83 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | aa5e1687 |
| 41503089313 | 2023-07-25 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | d07eadfb |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92784149 | 41503089313 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-22 | 2021-01-22 16:09:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414405 | 31383874 | 41503089313 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-03 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:15:36.714 |
| 1710281 | 32386735 | 41503089313 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 20:18:09.86 |
| 1882507 | 33450324 | 41503089313 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-21 22:03:02.792 |
| 2031602 | 34430460 | 41503089313 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-24 21:00:40.911 |
| 2285349 | 35440808 | 41503089313 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:20:59.025 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414405 | 31383874 | 36486 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34535 | 1951 | 263 | 380 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1306 | 0 | 1306 | NULL | 0 | 1306 |
| 1710281 | 32386735 | 167749 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 119911 | 47838 | 7812 | 1386 | 0 | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38307 | 0 | 38307 | NULL | 0 | 38307 |
| 1882507 | 33450324 | 278742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97185 | 181557 | 165816 | 4473 | 39894 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1729 | NULL | NULL | 49426 | 0 | 49426 | NULL | 0 | 49426 |
| 2031602 | 34430460 | 402358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 90605 | 311753 | 222509 | 7027 | 75 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5751 | NULL | NULL | 76521 | 6000 | 70521 | NULL | 0 | 70521 |
| 2285349 | 35440808 | 500599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 222661 | 277938 | 262897 | 17621 | 53009 | 688 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5113 | NULL | NULL | 44628 | 0 | 44628 | NULL | 0 | 44628 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414405 | 31383874 | 8228 | 0 | 5966 | 114 | 14308 | 0 | 59831 | 0 | 59831 | 74139 | NULL | 38230 | 31803 | 0 | 4106 | 74139 |
| 1710281 | 32386735 | 14012 | 0 | 2227 | 11186 | 27425 | 0 | 89784 | 0 | 89784 | 117209 | NULL | 36293 | 38503 | 0 | 42413 | 117209 |
| 1882507 | 33450324 | 32305 | 0 | 4056 | 13190 | 49551 | 0 | 186482 | 0 | 186482 | 236033 | NULL | 37931 | 106263 | 0 | 91839 | 236033 |
| 2031602 | 34430460 | 36985 | 0 | 5389 | 31428 | 73802 | 0 | 232618 | 0 | 232618 | 306420 | NULL | 92887 | 75173 | 0 | 138360 | 306420 |
| 2285349 | 35440808 | 32018 | 0 | 8241 | 72918 | 113177 | 0 | 303541 | 0 | 303541 | 416718 | NULL | 103511 | 130219 | 0 | 182988 | 416718 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4725 | 002000 | Daugavpils | 30.92 | 4.24 | 7.86 | 2 |
| 41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 002000 | Daugavpils | 22.39 | 4.12 | 8.03 | 3 |
| 41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 002000 | Daugavpils | 9.19 | 2.72 | 5.35 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | ir | 20.11.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503089313 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KP Latgale" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Randenes iela 2A, Daugavpils, LV-5415.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 500 599 EUR, un peļņa bija 44 628 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart LV"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,29, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 240 EUR un VSAOI 7 860 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzērienu mazumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026