Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "MEDŅI"

ZS "MEDŅI" (reģ. Nr. 41701005386) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 784 683 EUR, peļņa 28 011 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 15,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Reģistrācijas Nr.41701005386
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts1992-12-02
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV53ZZZ41701005386
Juridiskā adrese "Medņi", Emburga, Salgales pag., Jelgavas nov., LV-3045

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-26

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 784 683 EUR 28 011 EUR 1 465 366 EUR 12
2024 830 167 EUR 10 141 EUR 1 423 531 EUR 10
2023 596 522 EUR -12 288 EUR 1 428 149 EUR 10
2022 597 609 EUR 34 746 EUR 1 433 434 EUR 10
2021 614 707 EUR 117 703 EUR 1 508 230 EUR 10
2020 684 803 EUR 196 461 EUR 1 246 927 EUR 10
2019 554 565 EUR 59 843 EUR 1 059 180 EUR 10
2018 784 401 EUR 29 304 EUR 1 027 966 EUR 10
2017 360 320 EUR 166 555 EUR 991 942 EUR 12
2016 476 311 EUR 53 700 EUR 898 450 EUR 11

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 784 683 EUR 830 167 EUR 596 522 EUR 597 609 EUR 614 707 EUR
Personāla izmaksas 128 135 EUR 107 955 EUR 99 469 EUR 96 557 EUR 84 068 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 28 011 EUR 10 141 EUR -12 288 EUR 34 746 EUR 117 703 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 28 011 EUR 10 141 EUR -12 288 EUR 34 746 EUR 117 703 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 1 465 366 EUR 1 423 531 EUR 1 428 149 EUR 1 433 434 EUR 1 508 230 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 730 929 EUR 696 263 EUR 652 241 EUR 551 879 EUR 774 160 EUR
Pašu kapitāls 1 417 460 EUR 1 409 449 EUR 1 376 966 EUR 1 393 065 EUR 1 358 319 EUR
Īstermiņa saistības 47 906 EUR 14 082 EUR 51 183 EUR 40 369 EUR 149 911 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Algu/apgrozījuma šķēre PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. JE10IC0021 Darbība reģistrēta
    no 2010-09-14 · Mehāniskās darbnīcas

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
15,26 49,44 12,74 13,67 5,16
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
9,89 22,57 3,43 3,03 4,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,57 % 1,22 % -2,06 % 5,81 % 19,15 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,91 % 0,71 % -0,86 % 2,42 % 7,80 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
1,98 % 0,72 % -0,89 % 2,49 % 8,67 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,03 0,01 0,04 0,03 0,11
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,54 0,58 0,42 0,42 0,41
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
1,98 % 0,72 % -0,89 % 2,49 % 8,67 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
14,17 43,82 12,81 16,06 5,51

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "MEDŅI" ir uzņēmums ar tradīcijām, kas pārsniedz paaudžu robežas, un turpina būt nozīmīgs tirgus dalībnieks.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "MEDŅI"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41701005386 LV53ZZZ41701005386 Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "MEDŅI" Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība MEDŅI NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 1992-12-02 NULL Jelgavas nov., Salgales pag., Emburga, "Medņi" 3045 102759664 100016534 0 NULL NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
41701005386 218 218 NULL 1992-08-21

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
41701005386 Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "MEDŅI" FARM_ZEM Zemnieku saimniecība lauksaimniecība

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
790525 19822126 41701005386 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 12 ONES EUR 2020-11-04 20:07:06.629
925873 21456606 41701005386 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 10 ONES EUR 2020-11-12 09:06:04.084
36689 14719854 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 11 ONES LVL 2020-08-16 05:19:12.913
75062 14813606 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 11 ONES LVL 2020-08-20 22:24:32.015
150262 15038231 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 10 ONES LVL 2020-08-25 17:23:03.66
215023 15199400 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 10 ONES LVL 2020-08-29 10:42:44.852
338420 15488852 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 11 ONES LVL 2020-09-05 18:42:06.621
431620 15719325 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 13 ONES EUR 2020-09-11 08:20:29.204
541963 15976164 41701005386 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 13 ONES EUR 2020-09-17 14:47:17.359
663604 16411672 41701005386 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 11 ONES EUR 2020-10-28 11:39:55.607
1037398 22896053 41701005386 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 10 ONES EUR 2020-11-18 15:20:20.533
1219825 29276787 41701005386 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 10 ONES EUR 2021-05-14 17:03:22.799
1353795 31018388 41701005386 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 10 ONES EUR 2022-05-27 17:00:47.933
1481188 32356676 41701005386 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 10 ONES EUR 2023-04-26 23:02:02.812
1879205 33438111 41701005386 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 10 ONES EUR 2024-05-17 21:03:07.027
1990875 34299849 41701005386 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 10 ONES EUR 2025-04-28 22:00:55.688
2254237 35398499 41701005386 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 12 ONES EUR 2026-05-22 17:00:42.227

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1037398 22896053 554565 0 0 156152 430738 66347 105897 NULL NULL NULL NULL NULL 47892 0 0 0 0 0 NULL NULL 59843 0 59843 NULL 0 59843
1219825 29276787 684803 0 0 116467 370964 69483 107443 NULL NULL NULL NULL NULL 56919 0 0 0 0 0 NULL NULL 196461 0 196461 NULL 0 196461
1353795 31018388 614707 0 0 108360 345430 84068 71331 NULL NULL NULL NULL NULL 104535 0 0 0 0 0 NULL NULL 117703 0 117703 NULL 0 117703
1481188 32356676 597609 0 0 121181 340250 96557 118648 NULL NULL NULL NULL NULL 128589 0 0 0 0 0 NULL NULL 34746 0 34746 NULL 0 34746
150262 15038231 121034 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 202141 -81107 0 0 94564 0 0 0 104 0 0 0 0 13561 0 NULL 8678 NULL 4883
1879205 33438111 596522 0 0 71853 323255 99469 139955 NULL NULL NULL NULL NULL 117984 0 0 0 0 0 NULL NULL -12288 0 -12288 NULL 0 -12288
1990875 34299849 830167 0 0 129860 579162 107955 144785 NULL NULL NULL NULL NULL 117984 0 0 0 0 0 NULL NULL 10141 0 10141 NULL 0 10141
215023 15199400 276587 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 302506 -25919 0 0 57095 0 0 0 0 0 0 0 0 31176 0 NULL 0 NULL 31176
2254237 35398499 784683 0 0 108637 447743 128135 138385 NULL NULL NULL NULL NULL 151046 0 0 0 0 0 NULL NULL 28011 0 28011 NULL 0 28011
338420 15488852 237060 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 315047 -77987 0 0 87595 0 0 1273 0 0 0 0 0 10881 0 NULL 0 NULL 10881
36689 14719854 87686 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 168227 -80541 0 0 103987 0 0 0 7340 0 0 0 0 30786 0 NULL 4500 NULL 26286
431620 15719325 289209 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 357511 -68302 0 0 83183 0 0 108 0 0 0 0 0 14989 0 NULL 0 0 14989
541963 15976164 342402 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 355632 -13230 0 0 25578 0 0 0 0 0 0 0 0 12348 0 NULL 0 0 12348
663604 16411672 476311 0 0 167255 286226 55990 130977 NULL NULL NULL NULL NULL 116673 0 0 0 0 0 NULL NULL 53700 0 53700 NULL 0 53700
75062 14813606 151782 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 211311 -59529 0 0 89173 0 0 0 311 0 0 0 0 29955 0 NULL 5881 NULL 24074
790525 19822126 360320 0 0 297801 238943 68603 123891 NULL NULL NULL NULL NULL 60129 0 0 0 0 0 NULL NULL 166555 0 166555 NULL 0 166555
925873 21456606 784401 0 0 60949 564405 68977 157212 NULL NULL NULL NULL NULL 25452 0 0 0 0 0 NULL NULL 29304 0 29304 NULL 0 29304

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1037398 22896053 44002 0 163699 62352 270053 0 789127 0 789127 1059180 NULL 5025 0 0 1054155 1059180
1219825 29276787 226522 0 135295 81900 443717 0 803210 0 803210 1246927 NULL 6311 0 0 1240616 1246927
1353795 31018388 593718 0 8642 171800 774160 0 734070 0 734070 1508230 NULL 149911 0 0 1358319 1508230
1481188 32356676 74722 0 47557 429600 551879 0 881555 0 881555 1433434 NULL 40369 0 0 1393065 1433434
150262 15038231 89765 0 46490 74835 211090 0 244121 0 244121 455211 NULL 2771 0 0 452440 455211
1879205 33438111 168834 0 6900 476507 652241 0 775908 0 775908 1428149 NULL 51183 0 0 1376966 1428149
1990875 34299849 292227 0 25536 378500 696263 0 727268 0 727268 1423531 NULL 14082 0 0 1409449 1423531
215023 15199400 172995 0 65127 158070 396192 0 183528 0 183528 579720 NULL 5198 0 0 574522 579720
2254237 35398499 421131 0 52798 257000 730929 0 734437 0 734437 1465366 NULL 47906 0 0 1417460 1465366
338420 15488852 73101 0 102013 127520 302634 0 272573 0 272573 575207 NULL 9358 0 0 565849 575207
36689 14719854 34098 0 60321 69673 164092 0 262881 0 262881 426973 NULL 3490 0 0 423483 426973
431620 15719325 75878 0 221152 219536 516566 0 316457 0 316457 833023 NULL 12905 0 0 820118 833023
541963 15976164 38306 0 128177 261530 428013 0 410864 0 410864 838877 NULL 6411 0 0 832466 838877
663604 16411672 223691 0 91162 298645 613498 0 284952 0 284952 898450 NULL 12284 0 0 886166 898450
75062 14813606 147031 0 56976 48890 252897 0 195806 0 195806 448703 NULL 1146 0 0 447557 448703
790525 19822126 127612 0 108012 191870 427494 0 564448 0 564448 991942 NULL 8644 0 0 983298 991942
925873 21456606 63305 0 284520 61600 409425 0 618541 0 618541 1027966 NULL 7512 0 0 1020454 1027966

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
150262 15038231 131520 175267 94564 50817 0 0 50817 50817 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 99509 0 8678 0 104 0 -108083 0 0 0 0 0 0 0 0 -57266 147031 89765
215023 15199400 257950 303812 57095 11233 0 0 11233 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 18909 0 64176 0 0 0 -83085 0 0 0 0 0 0 0 0 -71852 89765 172995
338420 15488852 200174 201560 87595 86209 86209 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 167822 0 0 0 1273 0 -166549 0 0 0 0 0 0 0 0 -80340 172995 73101
36689 14719854 88474 114333 103987 78128 0 0 78128 78128 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 182930 0 4500 0 7340 0 -180090 0 0 0 0 0 0 0 0 -101962 136060 34098
431620 15719325 213208 318517 83183 -22126 -22126 0 0 -22126 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 6117 0 0 0 108 0 -6009 0 0 0 0 0 0 0 0 -28135 104013 75878
541963 15976164 435377 341112 25578 119843 119843 0 0 119843 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 157415 0 0 0 0 0 -157415 0 0 0 0 0 0 0 0 -37572 75878 38306
75062 14813606 155127 131018 89173 113282 0 0 113282 113282 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 5880 0 311 0 -349 0 0 0 0 0 0 0 0 112933 34098 147031

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41701005386 Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "MEDŅI" nav 01.06.1995 nav nav 26.08.1996
41701005386 Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "MEDŅI" ir 27.08.1996 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41701005386 Vīganta Jelgavas rajona zemnieku saimniecība "MEDŅI" B Jāuzlabo saistību izpilde 25.09.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "MEDŅI" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Medņi", Emburga, Salgales pag., Jelgavas nov., LV-3045.

Kāds bija ZS "MEDŅI" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 784 683 EUR, un peļņa bija 28 011 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "MEDŅI" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.

Kāds ir ZS "MEDŅI" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,89.

Kāds ir ZS "MEDŅI" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "MEDŅI" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir ZS "MEDŅI" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie uzņēmumi — Jelgavas novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 26-09-2026