Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SAULLĒKTS"

SIA "SAULLĒKTS" (reģ. Nr. 41702003113) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-06-30. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.41702003113
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1992-06-30
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV70ZZZ41702003113
Juridiskā adrese Savienības iela 2, Jelgava, LV-3001

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2022 0.31 0.00 0.26 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2022 — —

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 520 EUR 520 EUR 520 EUR 520 EUR 520 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 163 EUR 163 EUR 163 EUR 163 EUR 163 EUR
Pašu kapitāls -16 127 EUR -16 127 EUR -16 127 EUR -16 127 EUR -16 127 EUR
Īstermiņa saistības 2 561 EUR 2 561 EUR 2 561 EUR 2 561 EUR 2 561 EUR
Ilgtermiņa saistības 14 086 EUR 14 086 EUR 14 086 EUR 14 086 EUR 14 086 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 14 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • Holta Rendija IU "SAULLĒKTS" — līdz 2001-05-10

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Būvkomersanta reģistrs13Izslēgts

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20094 269 € · 3 nod.
  • 20086 403 € · 3 nod.
  • 200715 474 € · 4 nod.
  • 20066 019 € · 4 nod.
  • 200551 743 €
  • 200452 948 €
  • 200322 736 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 1521-R

  • Izslēgts 2011-03-15
  • Informatīvs 2010-02-11
  • Informatīvs 2009-02-16
  • Informatīvs 2008-02-11
  • Informatīvs 2007-01-25
  • Aktīvs 2006-02-06

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,06 0,06 0,06 0,06 0,06
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,06 0,06 0,06 0,06 0,06
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,03 -1,03 -1,03 -1,03 -1,03
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-29,98 -29,98 -29,98 -29,98 -29,98

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2897 uzņēmumi Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41702003113 LV70ZZZ41702003113 SIA "SAULLĒKTS" SIA SAULLĒKTS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1992-06-30 NULL Jelgava, Savienības iela 2 3001 102508128 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" LIMITED_LIABILITY_COMPANY_SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību tirdzniecība sagāde starpniecība kokapstrāde pinumu izgatavošana

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
41702003113 2001-05-10 Holta Rendija individuālais uzņēmums "SAULLĒKTS"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92257275 41702003113 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 4610 EUR 2015-05-05 2015-05-05 11:59:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
771071 19763055 41702003113 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-03 18:12:12.993
1330223 30785862 41702003113 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-08 23:00:53.587
1785154 33021531 41702003113 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-01-20 03:00:19.872
914993 21429041 41702003113 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-11 17:02:31.79
407871 15670020 41702003113 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-09 21:21:06.169
519591 15931124 41702003113 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 10:07:38.106
663676 16411991 41702003113 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-28 11:44:01.13
1031371 22873477 41702003113 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-18 08:03:21.826
1204867 29166784 41702003113 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-31 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-23 18:13:33.322
1475011 32331484 41702003113 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 06:01:42.723
1989939 34295438 41702003113 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-04-27 19:01:18.263
2209803 35311523 41702003113 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-04-27 19:00:29.798

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1031371 22873477 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1204867 29166784 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1330223 30785862 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1475011 32331484 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1785154 33021531 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1989939 34295438 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2209803 35311523 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
407871 15670020 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
519591 15931124 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
663676 16411991 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
771071 19763055 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
914993 21429041 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1031371 22873477 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
1204867 29166784 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
1330223 30785862 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
1475011 32331484 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
1785154 33021531 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
1989939 34295438 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
2209803 35311523 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
407871 15670020 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
519591 15931124 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
663676 16411991 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
771071 19763055 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520
914993 21429041 62 0 101 0 163 0 357 0 357 520 NULL 2561 14086 0 -16127 520

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 003000 Jelgava 0.05 0.00 0.00 0
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4211 003000 Jelgava 0.00 0.00 0.00 0
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4211 003000 Jelgava 0.31 0.00 0.26 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" nav 07.01.1998 nav nav 13.05.2017

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41702003113 SIA "SAULLĒKTS" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SAULLĒKTS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Savienības iela 2, Jelgava, LV-3001.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "SAULLĒKTS" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Holta Rendija individuālais uzņēmums "SAULLĒKTS"".

Kāds ir SIA "SAULLĒKTS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.

Kāds ir SIA "SAULLĒKTS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -29,98, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SAULLĒKTS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SAULLĒKTS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SAULLĒKTS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "SAULLĒKTS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026