ZS "CERIŅI" (reģ. Nr. 42101003174) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-03-14. Jaunākais gada pārskats (2017): apgrozījums 57 377 EUR, peļņa 19 856 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,36 (2017).
| Reģistrācijas Nr. | 42101003174 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Zemnieku saimniecība (ZEM) |
| Reģistrs | Uzņēmumu reģistra žurnāls |
| Reģistrēts | 1992-03-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ42101003174 |
| Juridiskā adrese | "Ceriņi", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3447 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 57 377 EUR | 19 856 EUR | 140 335 EUR | 1 |
| 2016 | 57 234 EUR | 16 720 EUR | 133 870 EUR | 1 |
| 2015 | 42 865 EUR | 17 436 EUR | 139 949 EUR | 1 |
| 2014 | 48 007 EUR | 17 728 EUR | 117 413 EUR | 1 |
| 2013 | 37 054 LVL | 9 334 LVL | 90 320 LVL | 1 |
| 2012 | 31 643 LVL | 13 555 LVL | 90 253 LVL | 1 |
| 2011 | 35 230 LVL | 9 919 LVL | 95 384 LVL | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 57 377 EUR | 57 234 EUR | 42 865 EUR | 48 007 EUR | 37 054 LVL |
| Bruto peļņa | 13 630 EUR | 8 411 EUR | 4 654 EUR | 940 EUR | 3 987 LVL |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 856 EUR | 16 720 EUR | 17 969 EUR | 18 568 EUR | 9 908 LVL |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 LVL |
| Tīrā peļņa | 19 856 EUR | 16 720 EUR | 17 436 EUR | 17 728 EUR | 9 334 LVL |
| Pozīcija | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 140 335 EUR | 133 870 EUR | 139 949 EUR | 117 413 EUR | 90 320 LVL |
| Apgrozāmie līdzekļi | 41 877 EUR | 33 061 EUR | 34 284 EUR | 22 760 EUR | 20 932 LVL |
| Pašu kapitāls | 131 791 EUR | 122 535 EUR | 116 675 EUR | 110 840 EUR | 80 439 LVL |
| Īstermiņa saistības | 4 044 EUR | 3 835 EUR | 12 774 EUR | 4 412 EUR | 5 393 LVL |
| Ilgtermiņa saistības | 4 500 EUR | 7 500 EUR | 10 500 EUR | 2 161 EUR | 4 488 LVL |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-09-04 – 2026-03-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,36 | 8,62 | 2,68 | 5,16 | 3,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,02 | 5,58 | 1,81 | 3,61 | 3,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
34,61 % | 29,21 % | 40,68 % | 36,93 % | 25,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,15 % | 12,49 % | 12,46 % | 15,10 % | 10,33 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,07 % | 13,65 % | 14,94 % | 15,99 % | 11,60 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,06 | 0,09 | 0,20 | 0,06 | 0,12 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
8,23 | 8,10 | 15,70 | 46,18 | 20,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,41 | 0,43 | 0,31 | 0,41 | 0,41 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,58 % | 14,67 % | 15,09 % | 16,80 % | 12,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,38 | 6,34 | 3,65 | 8,90 | 5,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
ZS "CERIŅI" ir uzņēmums ar vairāk nekā trīs desmitgažu pieredzi un noturīgu reputāciju.
Pamatojoties uz 2017. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42101003174 | LV07ZZZ42101003174 | Liepājas rajona Tadaiķu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI" | Liepājas rajona Tadaiķu pagasta zemnieku saimniecība | CERIŅI | NULL | 0 | U | Uzņēmumu reģistra žurnāls | ZEM | Zemnieku saimniecība | 1992-03-14 | NULL | Dienvidkurzemes nov., Tadaiķu pag., "Ceriņi" | 3447 | 103982901 | 100016495 | 0 | 0640888 | NULL |
[farm_land]
| Reģ.Nr. | area_in_hectares | land_area | Adrese | No |
|---|---|---|---|---|
| 42101003174 | 55.2 | 55.2 | NULL | 1996-10-31 |
[area_of_activity]
| Reģ.Nr. | Nosauk./Vārds | legal_form_code | legal_form_code_text | area_of_activity |
|---|---|---|---|---|
| 42101003174 | Liepājas rajona Tadaiķu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI" | FARM_ZEM | Zemnieku saimniecība | lopkopība graudkopība |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42101003174 | 1998-01-28 | Liepājas rajona zemnieku saimniecība "CERIŅI" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42101003174 | 2026-03-11 | 150.6 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 42101003174 | 2024-09-04 | 117.67 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 133461 | 15003611 | 42101003174 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-08-24 18:26:20.363 |
| 269351 | 15317324 | 42101003174 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-09-01 12:42:30.485 |
| 492562 | 15872436 | 42101003174 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-14 19:13:47.772 |
| 680871 | 16470897 | 42101003174 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-29 11:28:32.171 |
| 794289 | 19829681 | 42101003174 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-05 03:18:03.586 |
| 248035 | 15267487 | 42101003174 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-08-31 05:44:55.516 |
| 433103 | 15722343 | 42101003174 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-11 10:06:11.847 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 133461 | 15003611 | 35230 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31866 | 3364 | 0 | 1154 | 8986 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 661 | 0 | 0 | 10335 | 0 | NULL | 416 | NULL | 9919 |
| 248035 | 15267487 | 31643 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27606 | 4037 | 0 | 1126 | 12187 | 228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 790 | 0 | 0 | 14080 | 0 | NULL | 525 | NULL | 13555 |
| 269351 | 15317324 | 37054 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33067 | 3987 | 0 | 1271 | 7841 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 514 | 0 | 0 | 9908 | 0 | NULL | 574 | NULL | 9334 |
| 433103 | 15722343 | 48007 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47067 | 940 | 0 | 1817 | 20161 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 411 | 0 | 0 | 18568 | 0 | NULL | 840 | 0 | 17728 |
| 492562 | 15872436 | 42865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38211 | 4654 | 0 | 3254 | 18117 | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1222 | 0 | 0 | 17969 | 0 | NULL | 533 | 0 | 17436 |
| 680871 | 16470897 | 57234 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48823 | 8411 | 0 | 3051 | 16192 | 2478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2354 | NULL | NULL | 16720 | 0 | 16720 | NULL | 0 | 16720 |
| 794289 | 19829681 | 57377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43747 | 13630 | 0 | 3655 | 14696 | 2547 | 0 | 478 | 0 | 0 | 2746 | NULL | NULL | 19856 | 0 | 19856 | NULL | 0 | 19856 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 133461 | 15003611 | 1061 | 0 | 3325 | 9258 | 13644 | 0 | 72790 | 0 | 81740 | 95384 | NULL | 10249 | 15166 | 0 | 69969 | 95384 |
| 248035 | 15267487 | 3804 | 0 | 3803 | 8254 | 15861 | 0 | 65562 | 0 | 74392 | 90253 | NULL | 7761 | 8887 | 0 | 73605 | 90253 |
| 269351 | 15317324 | 1370 | 0 | 14852 | 4710 | 20932 | 0 | 61928 | 0 | 69388 | 90320 | NULL | 5393 | 4488 | 0 | 80439 | 90320 |
| 433103 | 15722343 | 3713 | 0 | 12230 | 6817 | 22760 | 0 | 83183 | 0 | 94653 | 117413 | NULL | 4412 | 2161 | 0 | 110840 | 117413 |
| 492562 | 15872436 | 11214 | 0 | 11844 | 11226 | 34284 | 0 | 92570 | 0 | 105665 | 139949 | NULL | 12774 | 10500 | 0 | 116675 | 139949 |
| 680871 | 16470897 | 8068 | 0 | 13342 | 11651 | 33061 | 995 | 99814 | 0 | 100809 | 133870 | NULL | 3835 | 7500 | 0 | 122535 | 133870 |
| 794289 | 19829681 | 5462 | 0 | 22929 | 13486 | 41877 | 995 | 97463 | 0 | 98458 | 140335 | NULL | 4044 | 4500 | 0 | 131791 | 140335 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42101003174 | Liepājas rajona Tadaiķu pagasta zemnieku saimniecība "CERIŅI" | ir | 01.11.2005 | nav | nav |
Juridiskā adrese ir "Ceriņi", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3447.
2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 377 EUR, un peļņa bija 19 856 EUR.
2017. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Liepājas rajona zemnieku saimniecība "CERIŅI"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2017. gadā bija 10,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2017. gadā bija 8,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026