SIA "RĒBUSS ISI" (reģ. Nr. 42103012646) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1994-08-25. Jaunākais gada pārskats (2019): apgrozījums 76 783 EUR, peļņa 1 045 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,86 (2019). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 42103012646 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1994-08-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ42103012646 |
| Juridiskā adrese | "Ausekļi", Gavieze, Gaviezes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3431 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 76 783 EUR | 1 045 EUR | 11 860 EUR | 3 |
| 2018 | 76 545 EUR | 985 EUR | 10 064 EUR | 3 |
| 2017 | 71 269 EUR | 1 519 EUR | 8 430 EUR | 3 |
| 2016 | 86 989 EUR | 1 862 EUR | 7 263 EUR | 2 |
| 2015 | 92 333 EUR | 7 108 EUR | 7 836 EUR | 4 |
| 2014 | 96 583 EUR | 14 787 EUR | 9 613 EUR | 4 |
| 2013 | 63 451 LVL | -2 376 LVL | 3 713 LVL | 4 |
| 2012 | 55 905 LVL | -5 972 LVL | 5 251 LVL | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.81 | 0.18 | 1.63 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.1 | 0.04 | 1.95 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.04 | 0.03 | 1.67 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.48 | 0.10 | 1.83 | 2 |
| 2024 | 5.67 | 0.18 | 2.63 | 2 |
| 2023 | 8.58 | 0.15 | 5.07 | 2 |
| 2022 | 2.22 | 0.29 | 4.04 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 76 783 EUR | 76 545 EUR | 71 269 EUR | 86 989 EUR | 92 333 EUR |
| Bruto peļņa | -17 140 EUR | -10 397 EUR | -11 282 EUR | -462 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | — | 11 663 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 045 EUR | 985 EUR | 1 591 EUR | 1 862 EUR | 7 146 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 72 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 045 EUR | 985 EUR | 1 519 EUR | 1 862 EUR | 7 108 EUR |
| Pozīcija | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 860 EUR | 10 064 EUR | 8 430 EUR | 7 263 EUR | 7 836 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 758 EUR | 9 897 EUR | 8 198 EUR | 7 263 EUR | 7 836 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 535 EUR | 4 490 EUR | 3 505 EUR | 1 986 EUR | 124 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 325 EUR | 5 574 EUR | 4 925 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 5 277 EUR | 7 712 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,86 | 1,78 | 1,66 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,48 | 0,25 | 0,12 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,36 % | 1,29 % | 2,13 % | 2,14 % | 7,70 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,81 % | 9,79 % | 18,02 % | 25,64 % | 90,71 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,88 % | 21,94 % | 43,34 % | 93,76 % | 5 732,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,14 | 1,24 | 1,41 | 2,66 | 62,19 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,37 | 99,50 | 4,25 | 11,83 | 22,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,47 | 7,61 | 8,45 | 11,98 | 11,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,11 % | 22,16 % | 59,34 % | 28,00 % | 95,42 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,84 | 8,92 | 10,13 | 13,93 | 15,46 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RĒBUSS ISI" ir uzņēmums ar vairāk nekā trīs desmitgažu pieredzi un noturīgu reputāciju.
Pamatojoties uz 2019. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 619 | SIA "RĒBUSS ISI" (šis uzņēmums) | 76 783 | 1 045 | 1,4 % | 2 | 38 392 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103012646 | LV49ZZZ42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | SIA | RĒBUSS ISI | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1994-08-25 | NULL | Dienvidkurzemes nov., Gaviezes pag., Gavieze, "Ausekļi" | 3431 | 103638171 | 100016495 | 0 | 0641056 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7540780 | 42103012646 | 1994-08-22 | 2018-04-11 15:37:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92263809 | 42103012646 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2844 | EUR | 2015-05-26 | 2015-05-26 10:40:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 825856 | 19928496 | 42103012646 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-06 20:01:18.257 |
| 964540 | 21580611 | 42103012646 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-14 11:45:44.159 |
| 695974 | 16516212 | 42103012646 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-10-30 08:44:27.845 |
| 1113682 | 23703327 | 42103012646 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-22 19:44:44.448 |
| 245165 | 15261074 | 42103012646 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-30 23:47:35.829 |
| 313835 | 15438209 | 42103012646 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-09-04 12:20:01.413 |
| 454114 | 15634510 | 42103012646 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-09-12 14:48:53.404 |
| 698020 | 16520473 | 42103012646 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-30 11:08:07.457 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1113682 | 23703327 | 76783 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93923 | -17140 | 0 | 3310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21563 | 0 | 68 | NULL | NULL | 1045 | 0 | 1045 | NULL | 0 | 1045 |
| 245165 | 15261074 | 55905 | 0 | 0 | 830 | 54268 | 3864 | 65 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3736 | 0 | 0 | 6 | 0 | 780 | 0 | 0 | -5972 | 0 | NULL | 0 | NULL | -5972 |
| 313835 | 15438209 | 63451 | 0 | 0 | 0 | 58774 | 3604 | 65 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3498 | 0 | 0 | 156 | 0 | 15 | 0 | 0 | -2349 | 0 | NULL | 27 | NULL | -2376 |
| 454114 | 15634510 | 96583 | 3937 | 0 | 0 | 92063 | 9239 | 92 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4311 | 0 | 0 | 20047 | 0 | 37 | 0 | 0 | 14825 | 0 | NULL | 38 | 0 | 14787 |
| 695974 | 16516212 | 92333 | -1261 | 0 | 0 | 82238 | 11663 | 69 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3597 | 0 | 0 | 13972 | 0 | 331 | 0 | 0 | 7146 | 0 | NULL | 38 | 0 | 7108 |
| 698020 | 16520473 | 86989 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 87451 | -462 | 0 | 3319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5815 | 0 | 172 | NULL | NULL | 1862 | 0 | 1862 | NULL | 0 | 1862 |
| 825856 | 19928496 | 71269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82551 | -11282 | 0 | 3138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16500 | 0 | 489 | NULL | NULL | 1591 | 72 | 1519 | NULL | 0 | 1519 |
| 964540 | 21580611 | 76545 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86942 | -10397 | 0 | 3424 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14816 | 0 | 10 | NULL | NULL | 985 | 0 | 985 | NULL | 0 | 985 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1113682 | 23703327 | 185 | 0 | 2858 | 8715 | 11758 | 0 | 102 | 0 | 102 | 11860 | NULL | 6325 | 0 | 0 | 5535 | 11860 |
| 245165 | 15261074 | 0 | 0 | 173 | 4900 | 5073 | 0 | 178 | 0 | 178 | 5251 | NULL | 18176 | 0 | 0 | -12925 | 5251 |
| 313835 | 15438209 | 8 | 0 | 2 | 3590 | 3600 | 0 | 113 | 0 | 113 | 3713 | NULL | 19014 | 0 | 0 | -15301 | 3713 |
| 454114 | 15634510 | 148 | 0 | 351 | 9045 | 9544 | 0 | 69 | 0 | 69 | 9613 | NULL | 0 | 16597 | 0 | -6984 | 9613 |
| 695974 | 16516212 | 31 | 0 | 21 | 7784 | 7836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7836 | NULL | 0 | 7712 | 0 | 124 | 7836 |
| 698020 | 16520473 | 96 | 0 | 34 | 7133 | 7263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7263 | NULL | 0 | 5277 | 0 | 1986 | 7263 |
| 825856 | 19928496 | 57 | 0 | 535 | 7606 | 8198 | 0 | 232 | 0 | 232 | 8430 | NULL | 4925 | 0 | 0 | 3505 | 8430 |
| 964540 | 21580611 | 142 | 0 | 1273 | 8482 | 9897 | 0 | 167 | 0 | 167 | 10064 | NULL | 5574 | 0 | 0 | 4490 | 10064 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 027480 | Gaviezes pag. | 5.67 | 0.18 | 2.63 | 2 |
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 027480 | Gaviezes pag. | 8.58 | 0.15 | 5.07 | 2 |
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 027480 | Gaviezes pag. | 2.22 | 0.29 | 4.04 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | nav | 01.06.1995 | nav | nav | 22.07.1996 |
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | ir | 23.07.1996 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103012646 | SIA "RĒBUSS ISI" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ausekļi", Gavieze, Gaviezes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3431.
2019. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 76 783 EUR, un peļņa bija 1 045 EUR.
2019. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2019. gadā bija 1,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2019. gadā bija 7,84, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 670 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 180 EUR un VSAOI 2 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026