Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VĒLME AI"

SIA "VĒLME AI" (reģ. Nr. 42103059736) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-03-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 60 710 EUR, peļņa 2 000 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.42103059736
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-03-29
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV95ZZZ42103059736
Juridiskā adrese Oskara Kalpaka iela 68/70, Liepāja, LV-3405

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 60 710 EUR 2 000 EUR 2 598 EUR 2
2024 56 864 EUR 4 156 EUR 4 336 EUR 3
2023 41 214 EUR -1 689 EUR 1 597 EUR 3
2022 18 511 EUR -3 100 EUR 1 295 EUR 2
2021 4 098 EUR -462 EUR 1 271 EUR 2
2020 19 352 EUR -6 157 EUR 1 367 EUR 2
2019 27 573 EUR -5 751 EUR 1 920 EUR 3
2018 31 795 EUR -10 996 EUR 1 708 EUR 5
2017 25 735 EUR -8 352 EUR 2 840 EUR 4
2016 46 992 EUR -1 310 EUR 3 635 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 4.69 0.36 2.16 2
2026. gada 2. ceturksnis 2.47 0.17 1.25 2
2026. gada 1. ceturksnis 3.62 0.28 1.62 2
2025. gada 4. ceturksnis 4.21 0.38 1.75 2
2024 15.33 1.49 7.48 3
2023 10.32 0.67 5.12 2
2022 3.36 0.28 1.63 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 609.50 ~ 527.98
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (7.48 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 609.50 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 609.50 * 0.105 = 64.00 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 457.88 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (609.50 - 64.00 - 457.88) * 0.2 ≈ 17.52 EUR

4. Neto alga: 609.50 - 64.00 - 17.52 = ~ 527.98 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 60 710 EUR 56 864 EUR 41 214 EUR 18 511 EUR 4 098 EUR
Bruto peļņa 3 900 EUR 4 975 EUR -934 EUR -2 592 EUR 129 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 2 000 EUR 4 156 EUR -1 689 EUR -3 100 EUR -462 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 2 000 EUR 4 156 EUR -1 689 EUR -3 100 EUR -462 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 2 598 EUR 4 336 EUR 1 597 EUR 1 295 EUR 1 271 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 948 EUR 3 686 EUR 947 EUR 645 EUR 142 EUR
Pašu kapitāls -35 868 EUR -37 869 EUR -42 025 EUR -40 336 EUR -37 236 EUR
Īstermiņa saistības 38 466 EUR 42 205 EUR 43 622 EUR 41 631 EUR 38 507 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,05 0,09 0,02 0,02 0,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,04 0,08 0,01 0,01 0,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,29 % 7,31 % -4,10 % -16,75 % -11,27 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
76,98 % 95,85 % -105,76 % -239,38 % -36,35 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-5,58 % -10,97 % 4,02 % 7,69 % 1,24 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,07 -1,11 -1,04 -1,03 -1,03
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
16,38 39,48 -7,08 -237,46 -2,67
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
23,37 13,11 25,81 14,29 3,22
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-5,94 % -11,26 % 3,52 % 7,65 % 0,90 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,70 2,00 -18,98 -42,62 -44,47

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VĒLME AI" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5611)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1592 uzņēmumi 853. vieta pēc apgrozījuma 499. vieta pēc peļņas Restorānu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA"88 496 1765 173 5205,8 %878100 7931 290 (2026 Q3)
2AS "LIDO"69 573 2217 323 85510,5 %1 19758 1231 520 (2026 Q3)
3SIA "TIAMO GRUPA"24 801 42483 9010,3 %74133 4701 040 (2026 Q3)
4SIA LAGE GROUP10 435 193294 2982,8 %24642 4191 045 (2026 Q3)
5SIA APL Fresh Food10 170 510545 8695,4 %16860 5391 183 (2026 Q3)
6SIA "HARTVIK F"8 584 133-150 310-1,8 %17648 7731 801 (2026 Q3)
7SIA "LATER LTD"7 809 989154 5672,0 %13757 0071 087 (2026 Q3)
8"Lage Ltd" SIA7 571 628-234 364-3,1 %24830 531892 (2026 Q3)
9SIA Cakes and Bakes Latvia6 499 377-219 586-3,4 %9270 6451 937 (2026 Q3)
10SIA "VĒL VAIRĀK SAULES"5 526 08553 9131,0 %11050 2371 203 (2026 Q3)
853SIA "VĒLME AI" (šis uzņēmums)60 7102 0003,3 %230 355***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VĒLME AI"
5611 Restorānu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103059736 LV95ZZZ42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VĒLME AI NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-03-29 NULL Liepāja, Oskara Kalpaka iela 68/70 3405 101698638 0 100003044 0170000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2613090 42103059736 2012-03-15 2012-04-02 13:27:23

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92349442 42103059736 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 28 EUR 2016-04-27 2016-04-27 09:15:39

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
404153 15662236 42103059736 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-09 17:12:40.021
682013 16475313 42103059736 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-29 12:43:40.302
1211317 29202105 42103059736 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-29 15:10:20.709
1385904 31285861 42103059736 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-07-22 19:06:00.67
2275649 35427872 42103059736 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-27 17:12:44.289
789610 19820282 42103059736 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-11-04 19:06:07.871
931392 21473063 42103059736 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-12 15:10:47.591
215150 15199659 42103059736 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-03-29 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-29 10:49:28.75
303946 15417898 42103059736 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-09-03 20:44:40.462
542967 15978226 42103059736 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-17 16:02:53.09
1065232 23180138 42103059736 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-20 05:11:49.978
1771416 32370458 42103059736 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-07-27 18:49:07.395
1900099 33501830 42103059736 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-30 03:37:06.96
2047905 34478609 42103059736 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-06-02 05:01:38.376

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1065232 23180138 27573 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31225 -3652 0 1509 0 0 0 0 0 0 590 NULL NULL -5751 0 -5751 NULL 0 -5751
1211317 29202105 19352 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23958 -4606 0 1359 0 0 0 0 0 0 192 NULL NULL -6157 0 -6157 NULL 0 -6157
1385904 31285861 4098 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3969 129 0 465 0 0 0 0 0 0 126 NULL NULL -462 0 -462 NULL 0 -462
1771416 32370458 18511 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21103 -2592 0 495 0 0 0 0 0 0 13 NULL NULL -3100 0 -3100 NULL 0 -3100
1900099 33501830 41214 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42148 -934 0 546 0 0 0 0 0 0 209 NULL NULL -1689 0 -1689 NULL 0 -1689
2047905 34478609 56864 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 51889 4975 0 711 0 0 0 0 0 0 108 NULL NULL 4156 0 4156 NULL 0 4156
215150 15199659 25114 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17449 7665 0 705 0 44 0 0 0 0 5 0 0 6911 999 NULL 0 NULL 4434
2275649 35427872 60710 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 56810 3900 0 1770 0 0 0 0 0 0 130 NULL NULL 2000 0 2000 NULL 0 2000
303946 15417898 19268 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25024 -5756 0 1027 0 40 0 0 0 0 3 0 0 -6826 0 NULL 0 NULL -6826
404153 15662236 30889 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35165 -4276 0 1247 0 0 0 0 0 0 153 0 0 -5676 0 NULL 0 0 -5676
542967 15978226 45992 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41967 4025 0 1232 0 0 0 0 0 0 52 0 0 2741 0 NULL 0 0 2056
682013 16475313 46992 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 46867 125 0 1379 0 0 0 0 0 0 56 NULL NULL -1310 0 -1310 NULL 0 -1310
789610 19820282 25735 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32738 -7003 0 1240 17 0 0 0 0 0 126 NULL NULL -8352 0 -8352 NULL 0 -8352
931392 21473063 31795 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40822 -9027 0 1677 0 0 0 0 0 0 292 NULL NULL -10996 0 -10996 NULL 0 -10996

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1065232 23180138 85 0 698 487 1270 0 650 0 650 1920 NULL 32537 0 0 -30617 1920
1211317 29202105 56 0 523 138 717 0 650 0 650 1367 NULL 38141 0 0 -36774 1367
1385904 31285861 0 0 142 0 142 0 1129 0 1129 1271 NULL 38507 0 0 -37236 1271
1771416 32370458 109 0 330 206 645 0 650 0 650 1295 NULL 41631 0 0 -40336 1295
1900099 33501830 81 0 473 393 947 0 650 0 650 1597 NULL 43622 0 0 -42025 1597
2047905 34478609 2693 0 563 430 3686 0 650 0 650 4336 NULL 42205 0 0 -37869 4336
215150 15199659 5150 0 1668 831 7649 0 609 0 609 8258 NULL 2326 0 0 5932 8258
2275649 35427872 1239 0 314 395 1948 0 650 0 650 2598 NULL 38466 0 0 -35868 2598
303946 15417898 484 0 250 747 1481 0 406 0 406 1887 NULL 2781 0 0 -894 1887
404153 15662236 590 0 356 1183 2129 0 285 0 285 2414 NULL 9363 0 0 -6949 2414
542967 15978226 567 0 333 1181 2081 0 0 0 0 2081 NULL 6288 0 0 -4207 2081
682013 16475313 1973 0 308 704 2985 0 650 0 650 3635 NULL 9153 0 0 -5518 3635
789610 19820282 70 0 1522 598 2190 0 650 0 650 2840 NULL 16710 0 0 -13870 2840
931392 21473063 55 0 498 505 1058 0 650 0 650 1708 NULL 26574 0 0 -24866 1708

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5611 005000 Liepāja 15.33 1.49 7.48 3
42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 005000 Liepāja 10.32 0.67 5.12 2
42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 005000 Liepāja 3.36 0.28 1.63 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" ir 13.01.2017 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103059736 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĒLME AI" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VĒLME AI" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Oskara Kalpaka iela 68/70, Liepāja, LV-3405.

Kāds bija SIA "VĒLME AI" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 60 710 EUR, un peļņa bija 2 000 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VĒLME AI" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "VĒLME AI" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.

Kāds ir SIA "VĒLME AI" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,70, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "VĒLME AI" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "VĒLME AI"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 609.50 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 527.98 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "VĒLME AI"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 490 EUR un VSAOI 7 480 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "VĒLME AI" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "VĒLME AI" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Restorānu pakalpojumi — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 853. no 1 592

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026