Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Katro"

SIA "Katro" (reģ. Nr. 42103081506) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-11-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 32 074 EUR, peļņa 4 962 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,54 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību

Reģistrācijas Nr.42103081506
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-11-03
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV28ZZZ42103081506
Juridiskā adrese "Līči", Otaņķi, Otaņķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3474

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 32 074 EUR 4 962 EUR 18 529 EUR 1
2024 23 946 EUR 7 196 EUR 13 104 EUR 1
2023 11 578 EUR 384 EUR 5 856 EUR 1
2022 13 032 EUR -1 962 EUR 6 161 EUR 0
2021 15 694 EUR 1 920 EUR 6 950 EUR 0
2020 17 675 EUR 1 926 EUR 6 486 EUR 0
2019 12 154 EUR 432 EUR 3 010 EUR 0
2018 5 967 EUR 124 EUR 3 089 EUR 0
2017 2 336 EUR 1 911 EUR 2 464 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 1.81 0.35 1.46 2
2026. gada 1. ceturksnis 1.80 0.34 1.45 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.41 0.00 0.41 1
2024 1.07 0.00 1.06 1
2023 0.35 0.00 0.30 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 32 074 EUR 23 946 EUR 11 578 EUR 13 032 EUR 15 694 EUR
Bruto peļņa 10 683 EUR 12 866 EUR 6 307 EUR 4 967 EUR 5 521 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 4 962 EUR 7 202 EUR 384 EUR -1 912 EUR 1 920 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 6 EUR 0 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 962 EUR 7 196 EUR 384 EUR -1 962 EUR 1 920 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 18 529 EUR 13 104 EUR 5 856 EUR 6 161 EUR 6 950 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 15 126 EUR 8 666 EUR 5 566 EUR 4 874 EUR 5 210 EUR
Pašu kapitāls 17 094 EUR 12 132 EUR 4 936 EUR 4 552 EUR 6 514 EUR
Īstermiņa saistības 1 435 EUR 972 EUR 920 EUR 1 609 EUR 436 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,54 8,92 6,05 3,03 11,95
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,54 8,92 6,05 3,03 11,95
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
15,47 % 30,05 % 3,32 % -15,06 % 12,23 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
26,78 % 54,91 % 6,56 % -31,85 % 27,63 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
29,03 % 59,31 % 7,78 % -43,10 % 29,47 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,08 0,08 0,19 0,35 0,07
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,73 1,83 1,98 2,12 2,26
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
29,03 % 59,36 % 7,78 % -42,00 % 29,47 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,87 9,98 5,71 3,34 10,67

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Katro" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6832)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1415 uzņēmumi 681. vieta pēc apgrozījuma 466. vieta pēc peļņas Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Rīgas namu pārvaldnieks"82 937 1093 103 2553,7 %1 76846 9101 591 (2026 Q2)
2SIA "Ogres Namsaimnieks"13 660 729441 1853,2 %15190 4681 122 (2026 Q2)
3SIA "Tiesu namu aģentūra"10 244 19911 6990,1 %93110 1532 526 (2026 Q2)
4AS "Civinity Mājas"7 376 18030 8210,4 %12658 5411 333 (2026 Q2)
5SIA "SILTIE NAMI"6 968 04140 6310,6 %27258 0761 148 (2026 Q2)
6SIA "Ķekavas nami"6 905 40654 7740,8 %10963 3521 279 (2026 Q2)
7SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde"5 881 964147 5842,5 %8569 2001 640 (2026 Q2)
8SIA "Linstow Baltic"5 696 230401 3567,0 %42135 6258 515 (2026 Q2)
9SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi"5 494 705-142 210-2,6 %49112 1372 137 (2026 Q2)
10SIA "Civinity Mājas Jūrmala"5 341 635703 58113,2 %11048 5601 196 (2026 Q2)
681SIA Katro (šis uzņēmums)32 0744 96215,5 %216 037***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Katro"
6832 Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103081506 LV28ZZZ42103081506 SIA Katro SIA Katro NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-11-03 NULL Dienvidkurzemes nov., Otaņķu pag., Otaņķi, "Līči" 3474 103296774 100016495 0 0647980 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6930660 42103081506 2017-10-24 2017-10-31 17:29:24

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92609352 42103081506 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 200 EUR 2017-11-03 2017-11-03 08:42:03

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
780238 19794916 42103081506 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-11-03 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-04 08:29:47.197
931540 21473359 42103081506 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 15:18:48.14
1082850 23261055 42103081506 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-21 04:25:45.677
1264035 29630022 42103081506 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-07-30 16:30:56.888
1382562 31264029 42103081506 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-07-19 18:38:39.239
1724417 32452833 42103081506 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-23 21:07:51.607
1884237 33456352 42103081506 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-22 22:08:15.361
2027945 34417503 42103081506 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-21 23:02:51.331
2251906 35395157 42103081506 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-21 17:11:39.673

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1082850 23261055 12154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7476 4678 0 4246 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 432 0 432 NULL 0 432
1264035 29630022 17675 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13408 4267 950 1302 0 89 0 0 0 0 0 NULL NULL 1926 0 1926 NULL 0 1926
1382562 31264029 15694 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10173 5521 2318 1224 0 59 0 0 0 0 0 NULL NULL 1920 0 1920 NULL 0 1920
1724417 32452833 13032 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8065 4967 6080 924 180 55 0 0 0 0 0 NULL NULL -1912 50 -1962 NULL 0 -1962
1884237 33456352 11578 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5271 6307 4865 1039 0 19 0 0 0 0 0 NULL NULL 384 0 384 NULL 0 384
2027945 34417503 23946 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11080 12866 3823 1568 0 273 0 0 0 0 0 NULL NULL 7202 6 7196 NULL 0 7196
2251906 35395157 32074 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21391 10683 4391 1324 0 6 0 0 0 0 0 NULL NULL 4962 0 4962 NULL 0 4962
780238 19794916 2336 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2336 0 88 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2248 337 1911 NULL 0 1911
931540 21473359 5967 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4820 1147 0 1023 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 124 0 124 NULL 0 124

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1082850 23261055 1953 0 302 0 2255 0 755 0 755 3010 NULL 342 0 0 2668 3010
1264035 29630022 3047 0 1 0 3048 0 3438 0 3438 6486 NULL 1892 0 0 4594 6486
1382562 31264029 5210 0 0 0 5210 0 1740 0 1740 6950 NULL 436 0 0 6514 6950
1724417 32452833 4874 0 0 0 4874 0 1287 0 1287 6161 NULL 1609 0 0 4552 6161
1884237 33456352 5566 0 0 0 5566 0 290 0 290 5856 NULL 920 0 0 4936 5856
2027945 34417503 8623 0 43 0 8666 0 4438 0 4438 13104 NULL 972 0 0 12132 13104
2251906 35395157 15085 0 41 0 15126 0 3403 0 3403 18529 NULL 1435 0 0 17094 18529
780238 19794916 1634 0 830 0 2464 0 0 0 0 2464 NULL 353 0 0 2111 2464
931540 21473359 2236 0 0 0 2236 0 853 0 853 3089 NULL 854 0 0 2235 3089

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103081506 SIA Katro 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6832 027570 Otaņķu pag. 1.07 0.00 1.06 1
42103081506 SIA Katro 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6832 027570 Otaņķu pag. 0.35 0.00 0.30 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103081506 SIA Katro B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Katro" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Līči", Otaņķi, Otaņķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3474.

Kāds bija SIA "Katro" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 074 EUR, un peļņa bija 4 962 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Katro" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Katro" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,54.

Kāds ir SIA "Katro" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,87, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Katro"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 1 060 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Katro" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Katro" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību — Dienvidkurzemes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026