Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "M1 Ltd"

SIA "M1 Ltd" (reģ. Nr. 42103081652) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-11-13. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 38 932 EUR, peļņa 573 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,46 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana

Reģistrācijas Nr.42103081652
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-11-13
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV63ZZZ42103081652
Juridiskā adrese Stabu iela 70 - 8, Rīga, LV-1009

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 38 932 EUR 573 EUR 8 222 EUR 1
2023 35 821 EUR 1 528 EUR 7 594 EUR 1
2022 39 085 EUR 2 352 EUR 6 335 EUR 1
2021 15 491 EUR -112 EUR 3 537 EUR 1
2020 12 276 EUR -1 589 EUR 3 450 EUR 1
2019 16 850 EUR 646 EUR 4 722 EUR 1
2018 9 155 EUR 1 188 EUR 4 022 EUR 1
2017 0 EUR -12 EUR 2 788 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 0.21 0.05 0.08 1
2023 0.18 0.15 0.03 1
2022 0.21 0.00 0.21 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 38 932 EUR 35 821 EUR 39 085 EUR 15 491 EUR 12 276 EUR
Bruto peļņa 38 932 EUR 35 821 EUR 39 085 EUR 15 491 EUR 12 276 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 573 EUR 1 528 EUR 2 352 EUR -112 EUR -1 589 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 573 EUR 1 528 EUR 2 352 EUR -112 EUR -1 589 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 8 222 EUR 7 594 EUR 6 335 EUR 3 537 EUR 3 450 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 8 222 EUR 7 594 EUR 6 335 EUR 3 537 EUR 3 450 EUR
Pašu kapitāls 7 436 EUR 6 863 EUR 5 335 EUR 2 981 EUR 3 093 EUR
Īstermiņa saistības 786 EUR 731 EUR 0 EUR 556 EUR 357 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 1 000 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 6 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli PTAC melnajā sarakstā VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss4PTAC melnajā sarakstā
PTAC melnajā sarakstā
1 darbības liegums/apturēšana 1 nodrošinājuma līdzeklis PTAC melnajā sarakstā

Patērētāju tiesību uzraudzība (PTAC)

  • Iekļauts PTAC melnajā sarakstā — 2023-08-07
    lēmums Nr. 88-psrk, izdots

Pilnu lēmuma tekstu skatiet PTAC vietnē pēc lēmuma numura.

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2026-10-08
    Valsts ieņēmumu dienesta 2026. gada 6. oktobra lēmums Nr. 32.1/17.29/32798

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2026-10-07 spēkā
    VID lēmums 2026-10-06

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2026-10-08
    Valsts ieņēmumu dienests
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Meitas/dalības: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,46 10,39 — 6,36 9,66
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
7,79 9,47 — 6,36 9,66
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,47 % 4,27 % 6,02 % -0,72 % -12,94 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,97 % 20,12 % 37,13 % -3,17 % -46,06 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
7,71 % 22,26 % 44,09 % -3,76 % -51,37 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,11 0,11 0,19 0,19 0,12
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — 0,03 -48,66
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,74 4,72 6,17 4,38 3,56
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
7,71 % 22,26 % 37,13 % 0,10 % -50,34 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,33 10,69 10,98 7,94 7,19

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "M1 Ltd" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6820)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 5976 uzņēmumi 2681. vieta pēc apgrozījuma 2959. vieta pēc peļņas Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "J.L.Invest"50 119 4981 282 7162,6 %68 353 2501 447 (2026 Q3)
2SIA "Plesko Real Estate"46 277 34912 146 54526,2 %0——
3"RIGABURGER" SIA32 287 9261 954 9886,1 %181 793 7742 902 (2026 Q3)
4SIA "Rīgas nami"28 420 60294 3490,3 %51854 8661 488 (2026 Q3)
5SIA "M257"25 736 01527 131 381105,4 %0——
6SIA "DELTA PROPERTY"25 722 06519 736 41476,7 %0——
7SIA "TAV Latvia"19 145 9101 239 9296,5 %82 393 2393 527 (2026 Q3)
8SIA "MV HOTELS"17 876 7372 733 77915,3 %72 553 8201 972 (2026 Q3)
9SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE"16 215 27013 026 99580,3 %91 801 6973 616 (2026 Q3)
10SIA "TN Promotion"15 141 570252 5701,7 %35 047 1901 102 (2026 Q3)
2681SIA M1 Ltd (šis uzņēmums)38 9325731,5 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "M1 Ltd"
6820 Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103081652 LV63ZZZ42103081652 SIA M1 Ltd SIA M1 Ltd NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-11-13 NULL Rīga, Stabu iela 70 - 8 1009 113309948 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6977968 42103081652 2017-11-08 2017-11-13 11:20:11

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900337560 42103081652 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2026-10-08 Valsts ieņēmumu dienesta 2026. gada 6. oktobra lēmums Nr. 32.1/17.29/32798

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
42103081652 SIA M1 Ltd 06.10.2026 07.10.2026 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92610922 42103081652 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2017-11-13 2017-11-13 11:22:04

PTAC licences un uzraudzība

[ptac]

Reģ.Kods veids statuss numurs No Līdz Apturēta Anulēta joma Soda nauda papildus
42103081652 melnais Izdots 88-psrk 2023-08-07 NULL NULL NULL NULL NULL NULL

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
807483 19856255 42103081652 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-11-13 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 19:06:37.858
935185 21485622 42103081652 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-12 19:21:02.846
1102311 23317033 42103081652 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-22 08:04:38.072
1282984 29698360 42103081652 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-08-09 17:00:52.541
1761758 32570415 42103081652 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-14 19:01:27.459
2059494 34515588 42103081652 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-06 18:00:43.367
1419399 31398137 42103081652 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-08-06 06:13:35.442
1918646 33546966 42103081652 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-03 19:03:30.752

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1102311 23317033 16850 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 16850 13520 2680 0 0 0 0 0 0 4 NULL NULL 646 0 646 NULL 0 646
1282984 29698360 12276 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 12276 11733 2100 0 0 0 0 0 0 32 NULL NULL -1589 0 -1589 NULL 0 -1589
1419399 31398137 15491 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 15491 14156 1332 0 0 0 0 0 0 115 NULL NULL -112 0 -112 NULL 0 -112
1761758 32570415 39085 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39085 32144 4589 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2352 0 2352 NULL 0 2352
1918646 33546966 35821 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 35821 30708 3585 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1528 0 1528 NULL 0 1528
2059494 34515588 38932 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 38932 34719 3640 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 573 0 573 NULL 0 573
807483 19856255 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -12 0 -12 NULL 0 -12
935185 21485622 9155 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 9155 7236 728 0 0 0 0 0 0 3 NULL NULL 1188 0 1188 NULL 0 1188

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1102311 23317033 128 0 4594 0 4722 0 0 0 0 4722 NULL 100 0 0 4622 4722
1282984 29698360 0 0 3450 0 3450 0 0 0 0 3450 NULL 357 0 0 3093 3450
1419399 31398137 2910 0 627 0 3537 0 0 0 0 3537 NULL 556 0 0 2981 3537
1761758 32570415 5080 0 1255 0 6335 0 0 0 0 6335 NULL 0 1000 0 5335 6335
1918646 33546966 4320 0 2604 670 7594 0 0 0 0 7594 NULL 731 0 0 6863 7594
2059494 34515588 1602 0 4520 2100 8222 0 0 0 0 8222 NULL 786 0 0 7436 8222
807483 19856255 378 0 2410 0 2788 0 0 0 0 2788 NULL 0 0 0 2788 2788
935185 21485622 22 0 4000 0 4022 0 0 0 0 4022 NULL 46 0 0 3976 4022

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91405576 42103081652 PROHIBITION Aizliegums NULL 2026-10-08 32.1/17.29/32798 1000057137 90000069281 Valsts ieņēmumu dienests

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103081652 SIA M1 Ltd 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 010093 Latgales priekšpilsēta 0.21 0.05 0.08 1
42103081652 SIA M1 Ltd 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 010095 Zemgales priekšpilsēta 0.18 0.15 0.03 1
42103081652 SIA M1 Ltd 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 010095 Zemgales priekšpilsēta 0.21 0.00 0.21 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103081652 SIA M1 Ltd B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92955412 NULL 50003309237 LEGAL_ENTITY SIA M1 Ltd NULL NULL 42103081652 284 10 EUR 2026-02-04 2026-02-10 2026-02-10 16:27:49

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "M1 Ltd" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stabu iela 70 - 8, Rīga, LV-1009.

Kāds bija SIA "M1 Ltd" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 38 932 EUR, un peļņa bija 573 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "M1 Ltd" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "M1 Ltd" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 10,46 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,79.

Kāds ir SIA "M1 Ltd" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 10,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "M1 Ltd"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 EUR un VSAOI 80 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "M1 Ltd" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "M1 Ltd" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 681. no 5 976

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026