Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "IKLA serviss"

SIA "IKLA serviss" (reģ. Nr. 42103083174) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-03-23. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 201 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības

Reģistrācijas Nr.42103083174
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-03-23
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV97ZZZ42103083174
Juridiskā adrese Liepu iela 5, Robežnieki, Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 0 EUR -201 EUR 0 EUR 1
2022 0 EUR -502 EUR 0 EUR 1
2021 5 261 EUR -6 341 EUR 0 EUR 2
2020 26 780 EUR -8 828 EUR 325 EUR 4
2019 27 800 EUR -7 408 EUR 304 EUR 4
2018 13 520 EUR 92 EUR 3 067 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.00 0.00 0.00 1
2023 0.00 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022 2021 2020 2019
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 5 261 EUR 26 780 EUR 27 800 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR -1 699 EUR -2 618 EUR 2 289 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -201 EUR -502 EUR -6 341 EUR -8 828 EUR -7 408 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -201 EUR -502 EUR -6 341 EUR -8 828 EUR -7 408 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022 2021 2020 2019
Aktīvi kopā 0 EUR 0 EUR 0 EUR 325 EUR 304 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 0 EUR 0 EUR 0 EUR 325 EUR 304 EUR
Pašu kapitāls -23 168 EUR -22 967 EUR -22 465 EUR -16 124 EUR -7 296 EUR
Īstermiņa saistības 23 168 EUR 22 967 EUR 22 465 EUR 16 449 EUR 7 600 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
1 nodrošinājuma līdzeklis

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2020-12-21
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināta tiesu izpildītāja

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022 2021 2020 2019
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,00 0,00 0,00 0,02 0,04
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,00 0,00 0,00 0,02 0,04
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-120,53 % -32,96 % -26,65 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-2 716,31 % -2 436,84 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,87 % 2,19 % 28,23 % 54,75 % 101,54 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,00 -1,00 -1,00 -1,02 -1,04
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
82,40 91,45
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,87 % 2,19 % 28,23 % 54,75 % 101,54 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-80,17 -22,39

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "IKLA serviss" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4335)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 482 uzņēmumi 438. vieta pēc apgrozījuma 325. vieta pēc peļņas Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "JAGUAR"2 948 566619 12421,0 %3584 2451 160 (2026 Q2)
2SIA "Braueri Būve"2 769 81996 1643,5 %4758 9321 502 (2026 Q2)
3SIA "GLONA"2 420 847155 1696,4 %6403 475686 (2026 Q2)
4SIA "SIMCON"1 990 10340 7602,0 %2773 7081 874 (2026 Q2)
5SIA "Kerher construction"1 589 9254870,0 %4733 8281 629 (2026 Q2)
6SIA "EVR Development"1 551 94148 6103,1 %1886 2191 817 (2026 Q2)
7SIA "EIRO STILS 1"1 400 6129090,1 %5525 4661 860 (2026 Q2)
8DKPLUS SIA1 305 83573 1895,6 %2652 918***
9SIA "ML Būve"1 230 77029 0312,4 %1772 398650 (2026 Q2)
10MBP-1 SIA1 209 609-78 851-6,5 %3403 203753 (2026 Q2)
438SIA "IKLA serviss" (šis uzņēmums)0-2010
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "IKLA serviss"
4335 Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103083174 LV97ZZZ42103083174 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IKLA serviss" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību IKLA serviss NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-03-23 NULL Dienvidkurzemes nov., Grobiņas pag., Robežnieki, Liepu iela 5 3430 101084215 100016495 0 0641060 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7466729 42103083174 2018-03-15 2018-03-20 15:25:11

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92634124 42103083174 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 20 EUR 2018-03-23 2018-03-23 08:51:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
916529 21434047 42103083174 DokGPv1 UGP 2018 2018-03-23 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-11 18:37:02.856
1041615 22934891 42103083174 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-18 20:12:09.482
1248956 29567490 42103083174 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-07-21 17:12:06.518
1383350 31269508 42103083174 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-07-20 18:15:46.433
1724419 32452837 42103083174 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-23 21:07:55.468
1879052 33437802 42103083174 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-17 20:08:24.38

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1041615 22934891 27800 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25511 2289 0 9463 0 234 0 0 0 0 0 NULL NULL -7408 0 -7408 NULL 0 -7408
1248956 29567490 26780 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29398 -2618 0 5512 0 698 0 0 0 0 0 NULL NULL -8828 0 -8828 NULL 0 -8828
1383350 31269508 5261 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6960 -1699 0 3625 0 1017 0 0 0 0 0 NULL NULL -6341 0 -6341 NULL 0 -6341
1724419 32452837 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 502 0 0 0 0 0 NULL NULL -502 0 -502 NULL 0 -502
1879052 33437802 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 201 0 0 0 0 0 NULL NULL -201 0 -201 NULL 0 -201
916529 21434047 13520 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7642 5878 0 5761 0 25 0 0 0 0 0 NULL NULL 92 0 92 NULL 0 92

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1041615 22934891 2 0 302 0 304 0 0 0 0 304 NULL 7600 0 0 -7296 304
1248956 29567490 23 0 302 0 325 0 0 0 0 325 NULL 16449 0 0 -16124 325
1383350 31269508 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 22465 0 0 -22465 0
1724419 32452837 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 22967 0 0 -22967 0
1879052 33437802 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 23168 0 0 -23168 0
916529 21434047 210 0 2857 0 3067 0 0 0 0 3067 NULL 2955 0 0 112 3067

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91253775 42103083174 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2020-12-21 14970/011/2020-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103083174 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IKLA serviss" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4335 027500 Grobiņas pag. 0.00 0.00 0.00 1
42103083174 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IKLA serviss" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4339 027500 Grobiņas pag. 0.00 0.00 0.00 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103083174 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IKLA serviss" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "IKLA serviss" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Liepu iela 5, Robežnieki, Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430.

Kāds bija SIA "IKLA serviss" 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 201 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "IKLA serviss" 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "IKLA serviss" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.

Kāds ir SIA "IKLA serviss" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija -80,17, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "IKLA serviss" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "IKLA serviss" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības — Dienvidkurzemes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-09-2026