SIA "AR TEXTIL" (reģ. Nr. 42103092266) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 055 982 EUR, peļņa 101 547 EUR, darbinieku skaits: 21. Kopējais likviditātes koeficients: 3,37 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Darba apģērbu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 42103092266 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ42103092266 |
| Juridiskā adrese | Antenas iela 5, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 055 982 EUR | 101 547 EUR | 233 489 EUR | 21 |
| 2024 | 1 139 501 EUR | 174 539 EUR | 285 854 EUR | 24 |
| 2023 | 1 364 655 EUR | 84 291 EUR | 345 483 EUR | 27 |
| 2022 | 1 116 184 EUR | 189 011 EUR | 552 195 EUR | 25 |
| 2021 | 835 052 EUR | 46 262 EUR | 452 028 EUR | 20 |
| 2020 | 794 827 EUR | 70 087 EUR | 248 098 EUR | 20 |
| 2019 | 270 210 EUR | 13 500 EUR | 86 032 EUR | 10 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 74.93 | 7.37 | 21.41 | 19 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 72.12 | 6.43 | 18.93 | 18 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 72.74 | 7.23 | 20.51 | 19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 104.62 | 10.44 | 25.39 | 19 |
| 2024 | 415.47 | 60.66 | 111.51 | 25 |
| 2023 | 533.40 | 71.13 | 129.25 | 27 |
| 2022 | 345.37 | 45.59 | 86.98 | 24 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 101.83 | ~ 874.92 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 028.32 | ~ 825.91 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 055.51 | ~ 844.04 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 306.65 | ~ 1 001.29 |
| 2024 | 1 090.35 | ~ 835.28 |
| 2023 | 1 170.20 | ~ 886.31 |
| 2022 | 885.93 | ~ 665.73 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (111.51 * 1000) / 0.3409 ) / 25 / 12 = 1 090.35 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 090.35 * 0.105 = 114.49 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 272.94 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 090.35 - 114.49 - 272.94) * 0.2 ≈ 140.58 EUR
4. Neto alga: 1 090.35 - 114.49 - 140.58 = ~ 835.28 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 055 982 EUR | 1 139 501 EUR | 1 364 655 EUR | 1 116 184 EUR | 835 052 EUR |
| Bruto peļņa | 158 882 EUR | 246 741 EUR | 181 516 EUR | 238 247 EUR | 29 979 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 130 168 EUR | 212 749 EUR | 149 970 EUR | 205 094 EUR | 55 098 EUR |
| UIN nodoklis | 28 621 EUR | 24 500 EUR | 55 000 EUR | 16 083 EUR | 8 836 EUR |
| Tīrā peļņa | 101 547 EUR | 174 539 EUR | 84 291 EUR | 189 011 EUR | 46 262 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 233 489 EUR | 285 854 EUR | 345 483 EUR | 552 195 EUR | 452 028 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 223 194 EUR | 275 176 EUR | 330 271 EUR | 530 118 EUR | 436 402 EUR |
| Pašu kapitāls | 167 287 EUR | 177 540 EUR | 87 291 EUR | 212 321 EUR | 84 009 EUR |
| Īstermiņa saistības | 66 202 EUR | 108 314 EUR | 258 192 EUR | 339 874 EUR | 368 019 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 8 līgumiem summa avotā nav publicēta. 3 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-02-13 – 2023-02-13 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,37 | 2,54 | 1,28 | 1,56 | 1,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,13 | 2,37 | 1,06 | 1,34 | 1,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,62 % | 15,32 % | 6,18 % | 16,93 % | 5,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
43,49 % | 61,06 % | 24,40 % | 34,23 % | 10,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,70 % | 98,31 % | 96,56 % | 89,02 % | 55,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,40 | 0,61 | 2,96 | 1,60 | 4,38 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
171,60 | 64,74 | 46,65 | 56,19 | 10,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,52 | 3,99 | 3,95 | 2,02 | 1,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,27 % | 121,71 % | 175,57 % | 98,35 % | 72,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,41 | 7,96 | 5,83 | 4,03 | 2,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AR TEXTIL" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Fristads Production" | 13 556 745 | 689 422 | 5,1 % | 23 | 589 424 | 2 037 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "SNICKERS PRODUCTION, LATVIA" | 12 213 908 | 963 919 | 7,9 % | 199 | 61 376 | 1 485 (2026 Q3) |
| 3 | "LINDSTROM PRODEM" SIA | 9 467 504 | 295 940 | 3,1 % | 170 | 55 691 | 1 460 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "NYBO DOBELE" | 6 177 973 | 232 351 | 3,8 % | 153 | 40 379 | 1 201 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARES" | 1 844 066 | 50 163 | 2,7 % | 109 | 16 918 | 843 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "SAKTA" Tukums | 1 724 477 | 4 929 | 0,3 % | 85 | 20 288 | 405 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "A.S. & KO" | 1 373 204 | 233 163 | 17,0 % | 59 | 23 275 | 1 277 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Upotek Latvia" | 1 140 488 | -122 914 | -10,8 % | 39 | 29 243 | 749 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "FidesPro" | 1 135 174 | -59 256 | -5,2 % | 40 | 28 379 | 560 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AR TEXTIL" (šis uzņēmums) | 1 055 982 | 101 547 | 9,6 % | 19 | 55 578 | 1 102 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103092266 | LV23ZZZ42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AR TEXTIL | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-09 | NULL | Rīga, Antenas iela 5 | 1004 | 106743497 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8678799 | 42103092266 | 2019-03-26 | 2019-04-08 13:01:28 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103092266 | 2023-02-13 | 2609.79 | Valsts darba inspekcija | Atbalsts bīstamo nozaru uzņēmumiem (SAM 7.3.1.0) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 591b8b8e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92691912 | 42103092266 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2019-04-09 | 2019-04-09 11:39:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024464 | 34404587 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2025-05-19 19:01:22.462 |
| 2282766 | 35436990 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:03:05.3 |
| 994789 | 22636550 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-09 | 2019-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-11-16 05:09:36.618 |
| 1220713 | 29286871 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2021-05-18 12:00:52.069 |
| 1412766 | 31377802 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2022-08-04 19:40:34.631 |
| 1765670 | 32615409 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2023-07-05 19:01:52.918 |
| 1907304 | 33521599 | 42103092266 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:05:24.829 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1220713 | 29286871 | 794827 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 696547 | 98280 | 1178 | 11869 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11771 | NULL | NULL | 73462 | 3375 | 70087 | NULL | 0 | 70087 |
| 1412766 | 31377802 | 835052 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 805073 | 29979 | 658 | 13714 | 45327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5836 | NULL | NULL | 55098 | 8836 | 46262 | NULL | 0 | 46262 |
| 1765670 | 32615409 | 1116184 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 877937 | 238247 | 1773 | 27664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3716 | NULL | NULL | 205094 | 16083 | 189011 | NULL | 0 | 189011 |
| 1907304 | 33521599 | 1364655 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1183139 | 181516 | 2699 | 26363 | 0 | 592 | 0 | 0 | 1393 | 0 | 3285 | NULL | NULL | 149970 | 55000 | 94970 | NULL | 10679 | 84291 |
| 2024464 | 34404587 | 1139501 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 892760 | 246741 | 4261 | 26393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3338 | NULL | NULL | 212749 | 24500 | 188249 | NULL | 13710 | 174539 |
| 2282766 | 35436990 | 1055982 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 897100 | 158882 | 4203 | 23748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 763 | NULL | NULL | 130168 | 28621 | 101547 | NULL | 0 | 101547 |
| 994789 | 22636550 | 270210 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 245860 | 24350 | 1477 | 7570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1803 | NULL | NULL | 13500 | 0 | 13500 | NULL | 0 | 13500 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1220713 | 29286871 | 32765 | 0 | 148295 | 47404 | 228464 | 0 | 19634 | 0 | 19634 | 248098 | NULL | 172511 | 2500 | 0 | 73087 | 248098 |
| 1412766 | 31377802 | 52936 | 0 | 335758 | 47708 | 436402 | 0 | 15626 | 0 | 15626 | 452028 | NULL | 368019 | 0 | 0 | 84009 | 452028 |
| 1765670 | 32615409 | 169133 | 0 | 286719 | 74266 | 530118 | 0 | 22077 | 0 | 22077 | 552195 | NULL | 339874 | 0 | 0 | 212321 | 552195 |
| 1907304 | 33521599 | 109544 | 0 | 163444 | 57283 | 330271 | 0 | 15212 | 0 | 15212 | 345483 | NULL | 258192 | 0 | 0 | 87291 | 345483 |
| 2024464 | 34404587 | 67876 | 0 | 189077 | 18223 | 275176 | 0 | 10678 | 0 | 10678 | 285854 | NULL | 108314 | 0 | 0 | 177540 | 285854 |
| 2282766 | 35436990 | 105090 | 0 | 102118 | 15986 | 223194 | 0 | 10295 | 0 | 10295 | 233489 | NULL | 66202 | 0 | 0 | 167287 | 233489 |
| 994789 | 22636550 | 435 | 0 | 43975 | 16898 | 61308 | 0 | 24724 | 0 | 24724 | 86032 | NULL | 69532 | 0 | 0 | 16500 | 86032 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1423 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 415.47 | 60.66 | 111.51 | 25 |
| 42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1412 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 533.40 | 71.13 | 129.25 | 27 |
| 42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1412 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 345.37 | 45.59 | 86.98 | 24 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | ir | 01.05.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103092266 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AR TEXTIL" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Antenas iela 5, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 055 982 EUR, un peļņa bija 101 547 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 21 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,13.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 090.35 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 835.28 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 415 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 60 660 EUR un VSAOI 111 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darba apģērbu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Darba apģērbu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026