Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MS TRUCK Service"

SIA "MS TRUCK Service" (reģ. Nr. 42103096893) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 194 454 EUR, peļņa 7 679 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 15,67 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.42103096893
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-07-30
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV30ZZZ42103096893
Juridiskā adrese "Mehāniskās darbnīcas", Medzes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3461

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 194 454 EUR 7 679 EUR 427 654 EUR 4
2024 295 806 EUR 51 350 EUR 453 530 EUR 4
2023 261 821 EUR 56 961 EUR 403 440 EUR 3
2022 292 500 EUR 158 477 EUR 419 709 EUR 3
2021 205 693 EUR 86 226 EUR 203 703 EUR 3
2020 147 639 EUR 57 950 EUR 136 243 EUR 3
2019 20 225 EUR 8 852 EUR 12 244 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 8.86 1.02 4.15 5
2026. gada 2. ceturksnis 6.01 1.27 4.16 5
2026. gada 1. ceturksnis 14.11 1.52 3.33 4
2025. gada 4. ceturksnis 8.02 0.68 3.33 4
2024 45.02 2.93 11.53 3
2023 38.43 1.55 7.82 3
2022 52.03 1.21 7.64 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 811.58 ~ 681.39
2026. gada 2. ceturksnis 813.53 ~ 682.69
2026. gada 1. ceturksnis 814.02 ~ 683.02
2025. gada 4. ceturksnis 814.02 ~ 672.82
2024 939.51 ~ 738.88
2023 637.20 ~ 545.68
2022 622.54 ~ 503.48

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (11.53 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 939.51 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 939.51 * 0.105 = 98.65 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 330.96 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (939.51 - 98.65 - 330.96) * 0.2 ≈ 101.98 EUR

4. Neto alga: 939.51 - 98.65 - 101.98 = ~ 738.88 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 194 454 EUR 295 806 EUR 261 821 EUR 292 500 EUR 205 693 EUR
Bruto peļņa 33 516 EUR 85 175 EUR 81 466 EUR 170 173 EUR 77 571 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 618 EUR 52 600 EUR 56 961 EUR 158 477 EUR 86 260 EUR
UIN nodoklis 939 EUR 1 250 EUR 0 EUR 0 EUR 34 EUR
Tīrā peļņa 7 679 EUR 51 350 EUR 56 961 EUR 158 477 EUR 86 226 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 427 654 EUR 453 530 EUR 403 440 EUR 419 709 EUR 203 703 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 157 559 EUR 164 177 EUR 112 126 EUR 114 593 EUR 62 591 EUR
Pašu kapitāls 417 597 EUR 414 817 EUR 368 467 EUR 311 506 EUR 153 028 EUR
Īstermiņa saistības 10 057 EUR 38 713 EUR 34 973 EUR 108 203 EUR 50 675 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
15,67 4,24 3,21 1,06 1,24
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
14,03 3,77 3,21 1,06 1,24
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,95 % 17,36 % 21,76 % 54,18 % 41,92 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,80 % 11,32 % 14,12 % 37,76 % 42,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
1,84 % 12,38 % 15,46 % 50,87 % 56,35 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,02 0,09 0,09 0,35 0,33
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — 9,00 316,69 287,58
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,45 0,65 0,65 0,70 1,01
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
2,06 % 12,68 % 17,39 % 51,04 % 56,57 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
19,03 6,48 6,48 3,72 4,27

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MS TRUCK Service" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2897 uzņēmumi 463. vieta pēc apgrozījuma 469. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
463SIA "MS TRUCK Service" (šis uzņēmums)194 4547 6793,9 %538 891812 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MS TRUCK Service"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103096893 LV30ZZZ42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MS TRUCK Service NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-07-30 NULL Dienvidkurzemes nov., Medzes pag., "Mehāniskās darbnīcas" 3461 103925458 100016495 0 0641076 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8975757 42103096893 2019-07-15 2019-07-26 15:50:14

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92707036 42103096893 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2019-07-30 2019-07-30 09:55:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1231672 29423823 42103096893 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-06-16 14:03:16.867
1873997 33419980 42103096893 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-14 20:08:19.386
2264555 35413017 42103096893 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-25 18:02:15.355
1060014 23137490 42103096893 DokGPv1 UGP 2019 2019-07-30 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-19 20:24:28.62
1379855 31248357 42103096893 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-15 18:14:46.323
1718768 32427731 42103096893 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-17 20:09:03.367
1976230 34216754 42103096893 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-03-31 21:00:47.709

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1060014 23137490 20225 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7287 12938 298 3788 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 8852 0 8852 NULL 0 8852
1231672 29423823 147639 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 68533 79106 30 21252 129 0 0 0 0 0 3 NULL NULL 57950 0 57950 NULL 0 57950
1379855 31248357 205693 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 128122 77571 5237 1643 16007 137 0 0 0 0 301 NULL NULL 86260 34 86226 NULL 0 86226
1718768 32427731 292500 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 122327 170173 10123 1073 2 0 0 0 0 0 502 NULL NULL 158477 0 158477 NULL 0 158477
1873997 33419980 261821 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 180355 81466 14415 4567 1598 0 0 0 0 0 7121 NULL NULL 56961 0 56961 NULL 0 56961
1976230 34216754 295806 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 210631 85175 21527 7107 0 3941 0 0 0 0 0 NULL NULL 52600 1250 51350 NULL 0 51350
2264555 35413017 194454 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 160938 33516 18558 1543 0 4797 0 0 0 0 0 NULL NULL 8618 939 7679 NULL 0 7679

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1060014 23137490 2712 0 203 0 2915 0 9329 0 9329 12244 NULL 3391 0 0 8853 12244
1231672 29423823 12502 0 11312 0 23814 0 112429 0 112429 136243 NULL 69441 0 0 66802 136243
1379855 31248357 55514 0 7077 0 62591 0 141112 0 141112 203703 NULL 50675 0 0 153028 203703
1718768 32427731 76113 0 38480 0 114593 0 305116 0 305116 419709 NULL 108203 0 0 311506 419709
1873997 33419980 98496 0 13630 0 112126 0 291314 0 291314 403440 NULL 34973 0 0 368467 403440
1976230 34216754 87961 0 57985 18231 164177 0 289353 0 289353 453530 NULL 38713 0 0 414817 453530
2264555 35413017 83670 0 57389 16500 157559 0 270095 0 270095 427654 NULL 10057 0 0 417597 427654

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 027550 Medzes pag. 45.02 2.93 11.53 3
42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 027550 Medzes pag. 38.43 1.55 7.82 3
42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 027550 Medzes pag. 52.03 1.21 7.64 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" ir 26.08.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103096893 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MS TRUCK Service" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MS TRUCK Service" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Mehāniskās darbnīcas", Medzes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3461.

Kāds bija SIA "MS TRUCK Service" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 194 454 EUR, un peļņa bija 7 679 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MS TRUCK Service" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "MS TRUCK Service" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,67 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 14,03.

Kāds ir SIA "MS TRUCK Service" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,03, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MS TRUCK Service" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "MS TRUCK Service"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 939.51 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 738.88 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MS TRUCK Service"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 45 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 930 EUR un VSAOI 11 530 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MS TRUCK Service" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MS TRUCK Service" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Dienvidkurzemes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 463. no 2 897

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026