SIA "IP CARE," (reģ. Nr. 42103096906) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 140 474 EUR, peļņa 45 289 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 7,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 42103096906 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ42103096906 |
| Juridiskā adrese | Staru iela 7, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140 474 EUR | 45 289 EUR | 60 620 EUR | 1 |
| 2024 | 3 550 EUR | -1 042 EUR | 6 954 EUR | 1 |
| 2023 | 2 300 EUR | -3 188 EUR | 8 110 EUR | 1 |
| 2022 | 9 500 EUR | 7 244 EUR | 11 784 EUR | 1 |
| 2021 | 5 467 EUR | 3 687 EUR | 6 225 EUR | 1 |
| 2020 | 2 710 EUR | 252 EUR | 467 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.08 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.39 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.50 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.45 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 0.26 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 2023 | 0.26 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 2022 | 0.25 | 0.09 | 0.16 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 140 474 EUR | 3 550 EUR | 2 300 EUR | 9 500 EUR | 5 467 EUR |
| Personāla izmaksas | 10 114 EUR | 706 EUR | 593 EUR | 2 183 EUR | 1 700 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 70 289 EUR | -1 042 EUR | -3 188 EUR | 7 244 EUR | 3 687 EUR |
| UIN nodoklis | 5 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 45 289 EUR | -1 042 EUR | -3 188 EUR | 7 244 EUR | 3 687 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 60 620 EUR | 6 954 EUR | 8 110 EUR | 11 784 EUR | 6 225 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 60 620 EUR | 6 954 EUR | 8 110 EUR | 11 784 EUR | 6 225 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 243 EUR | 6 954 EUR | 7 996 EUR | 11 184 EUR | 3 940 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 377 EUR | 0 EUR | 114 EUR | 0 EUR | 1 685 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 600 EUR | 600 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-09-12 – 2023-09-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,24 | — | 71,14 | — | 3,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,24 | — | 71,14 | — | 3,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
32,24 % | -29,35 % | -138,61 % | 76,25 % | 67,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
74,71 % | -14,98 % | -39,31 % | 61,47 % | 59,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
86,69 % | -14,98 % | -39,87 % | 64,77 % | 93,58 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,00 | 0,01 | 0,05 | 0,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,32 | 0,51 | 0,28 | 0,81 | 0,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
134,54 % | -14,98 % | -39,87 % | 61,47 % | 81,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,88 | 1,61 | 30,06 | 12,06 | 4,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IP CARE," ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 222 | IP CARE, SIA (šis uzņēmums) | 140 474 | 45 289 | 32,2 % | 1 | 140 474 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096906 | LV67ZZZ42103096906 | IP CARE, SIA | NULL | IP CARE, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-31 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Mežāres, Staru iela 7 | 2101 | 104415078 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[property_investment_appraisers_list]
| area | territory | Reģions | Reģ.Nr. | Jur.Nosauk. |
|---|---|---|---|---|
| Intelektuālais Īpašums | Latvija | Rīga | 42103096906 | "IP CARE," |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8983476 | 42103096906 | 2019-07-25 | 2019-07-31 09:51:34 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096906 | 2023-09-12 | 1130.47 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 7aee2825 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92707218 | 42103096906 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-07-31 | 2019-07-31 09:53:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202668 | 29150877 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-07-31 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-21 18:13:27.8 |
| 1480092 | 32350108 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-26 03:02:44.577 |
| 1854145 | 33341681 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-22 21:08:58.53 |
| 1982165 | 34254757 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-11 21:01:50.114 |
| 1333295 | 30816404 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-18 20:03:16.354 |
| 2113657 | 35085869 | 42103096906 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-14 19:00:51.905 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202668 | 29150877 | 2710 | 0 | 0 | 0 | 2242 | 216 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 252 | 0 | 252 | NULL | 0 | 252 |
| 1333295 | 30816404 | 5467 | 0 | 0 | 0 | 80 | 1700 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3687 | 0 | 3687 | NULL | 0 | 3687 |
| 1480092 | 32350108 | 9500 | 0 | 0 | 0 | 73 | 2183 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7244 | 0 | 7244 | NULL | 0 | 7244 |
| 1854145 | 33341681 | 2300 | 0 | 0 | 1130 | 0 | 593 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3188 | 0 | -3188 | NULL | 0 | -3188 |
| 1982165 | 34254757 | 3550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 706 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1042 | 0 | -1042 | NULL | 0 | -1042 |
| 2113657 | 35085869 | 140474 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10114 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 70289 | 5000 | 65289 | NULL | 20000 | 45289 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202668 | 29150877 | 253 | 0 | 214 | 0 | 467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 467 | NULL | 214 | 0 | 0 | 253 | 467 |
| 1333295 | 30816404 | 3326 | 0 | 2899 | 0 | 6225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6225 | NULL | 1685 | 600 | 0 | 3940 | 6225 |
| 1480092 | 32350108 | 11783 | 0 | 1 | 0 | 11784 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11784 | NULL | 0 | 600 | 0 | 11184 | 11784 |
| 1854145 | 33341681 | 8110 | 0 | 0 | 0 | 8110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8110 | NULL | 114 | 0 | 0 | 7996 | 8110 |
| 1982165 | 34254757 | 6931 | 0 | 23 | 0 | 6954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6954 | NULL | 0 | 0 | 0 | 6954 | 6954 |
| 2113657 | 35085869 | 55430 | 0 | 5190 | 0 | 60620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60620 | NULL | 8377 | 0 | 0 | 52243 | 60620 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096906 | IP CARE, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 039400 | Babītes pag. | 0.26 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 42103096906 | IP CARE, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 039400 | Babītes pag. | 0.26 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 42103096906 | IP CARE, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 039400 | Babītes pag. | 0.25 | 0.09 | 0.16 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096906 | IP CARE, SIA | ir | 10.01.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103096906 | IP CARE, SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Staru iela 7, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 140 474 EUR, un peļņa bija 45 289 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 100 EUR un VSAOI 160 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026