SIA "RA22" (reģ. Nr. 42103099993) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-09. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 9 000 EUR, zaudējumi 2 577 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 15,04 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 42103099993 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ42103099993 |
| Juridiskā adrese | Uzvaras prospekts 1C, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 000 EUR | -2 577 EUR | 52 265 EUR | 0 |
| 2023 | 3 050 EUR | -818 EUR | 55 409 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 20 841 EUR | 56 250 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | 31 621 EUR | 66 732 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -504 EUR | 3 066 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 000 EUR | 3 050 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 2 147 EUR | 3 050 EUR | -1 345 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 577 EUR | -818 EUR | 20 841 EUR | 31 621 EUR | -504 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 577 EUR | -818 EUR | 20 841 EUR | 31 621 EUR | -504 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 52 265 EUR | 55 409 EUR | 56 250 EUR | 66 732 EUR | 3 066 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 015 EUR | 2 159 EUR | 0 EUR | 7 482 EUR | 66 EUR |
| Pašu kapitāls | 51 561 EUR | 54 139 EUR | 54 958 EUR | 34 117 EUR | 2 496 EUR |
| Īstermiņa saistības | 134 EUR | 700 EUR | 722 EUR | 32 615 EUR | 570 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 570 EUR | 570 EUR | 570 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
15,04 | 3,08 | 0,00 | 0,23 | 0,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
15,04 | 3,08 | 0,00 | 0,23 | 0,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-28,63 % | -26,82 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-4,93 % | -1,48 % | 37,05 % | 47,39 % | -16,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-5,00 % | -1,51 % | 37,92 % | 92,68 % | -20,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,96 | 0,23 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-4,94 % | -1,50 % | 37,53 % | 92,68 % | -20,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
31,64 | 18,76 | 19,84 | 2,07 | 1,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RA22" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 3974 | SIA RA22 (šis uzņēmums) | 9 000 | -2 577 | -28,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103099993 | LV41ZZZ42103099993 | SIA RA22 | SIA | RA22 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-09 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 1C | 2128 | 105006277 | 100015950 | 100003550 | 0800807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9168969 | 42103099993 | 2019-09-24 | 2019-10-09 12:36:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92753406 | 42103099993 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-07-02 | 2020-07-02 09:07:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1962780 | 34122401 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-26 17:00:40.556 |
| 1305573 | 30499599 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-10-09 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-02-10 13:03:04.265 |
| 1306002 | 30515150 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-02-15 11:09:55.39 |
| 1962738 | 34122282 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-26 17:00:15.01 |
| 1962749 | 34122314 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-26 17:00:22.322 |
| 1963370 | 34124998 | 42103099993 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-26 21:00:37.612 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305573 | 30499599 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1306002 | 30515150 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -504 | 0 | -504 | NULL | 0 | -504 |
| 1962738 | 34122282 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 298 | 36000 | 4081 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 31621 | 0 | 31621 | NULL | 0 | 31621 |
| 1962749 | 34122314 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1345 | -1345 | 0 | 148 | 25334 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20841 | 0 | 20841 | NULL | 0 | 20841 |
| 1962780 | 34122401 | 3050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3050 | 0 | 101 | 0 | 3767 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -818 | 0 | -818 | NULL | 0 | -818 |
| 1963370 | 34124998 | 9000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6853 | 2147 | 0 | 101 | 0 | 4623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2577 | 0 | -2577 | NULL | 0 | -2577 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305573 | 30499599 | 1500 | 0 | 0 | 0 | 1500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1500 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1500 | 1500 |
| 1306002 | 30515150 | 66 | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | 3000 | 0 | 3000 | 3066 | NULL | 570 | 0 | 0 | 2496 | 3066 |
| 1962738 | 34122282 | 7482 | 0 | 0 | 0 | 7482 | 0 | 59250 | 0 | 59250 | 66732 | NULL | 32615 | 0 | 0 | 34117 | 66732 |
| 1962749 | 34122314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56250 | 0 | 56250 | 56250 | NULL | 722 | 570 | 0 | 54958 | 56250 |
| 1962780 | 34122401 | 2159 | 0 | 0 | 0 | 2159 | 0 | 53250 | 0 | 53250 | 55409 | NULL | 700 | 570 | 0 | 54139 | 55409 |
| 1963370 | 34124998 | 2015 | 0 | 0 | 0 | 2015 | 0 | 50250 | 0 | 50250 | 52265 | NULL | 134 | 570 | 0 | 51561 | 52265 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103099993 | SIA RA22 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103099993 | SIA RA22 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 034210 | Baloži | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103099993 | SIA RA22 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103099993 | SIA RA22 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Uzvaras prospekts 1C, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 000 EUR, un zaudējumi bija 2 577 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 15,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 31,64, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 200 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026