SIA "Ogley" (reģ. Nr. 42103100775) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 381 998 EUR, peļņa 110 972 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 24,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 42103100775 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ42103100775 |
| Juridiskā adrese | Mežsarga iela 8, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381 998 EUR | 110 972 EUR | 185 535 EUR | 2 |
| 2024 | 149 386 EUR | 64 170 EUR | 174 740 EUR | 2 |
| 2023 | 164 918 EUR | 83 090 EUR | 167 144 EUR | 3 |
| 2022 | 102 740 EUR | 26 846 EUR | 110 688 EUR | 3 |
| 2021 | 102 653 EUR | 31 968 EUR | 110 833 EUR | 3 |
| 2020 | 135 937 EUR | 100 827 EUR | 105 547 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 13.01 | 1.99 | 2.85 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 32.11 | 1.99 | 2.85 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.24 | 1.69 | 2.62 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.71 | 1.45 | 2.24 | 2 |
| 2024 | 56.12 | 7.45 | 10.00 | 2 |
| 2023 | 52.60 | 5.58 | 7.54 | 3 |
| 2022 | 35.27 | 5.56 | 7.50 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 614.39 | ~ 531.10 |
| 2022 | 611.13 | ~ 496.45 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 381 998 EUR | 149 386 EUR | 164 918 EUR | 102 740 EUR | 102 653 EUR |
| Bruto peļņa | 162 942 EUR | 113 351 EUR | 125 999 EUR | 68 822 EUR | 69 034 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 129 066 EUR | 72 939 EUR | 90 630 EUR | 34 346 EUR | 39 469 EUR |
| UIN nodoklis | 18 094 EUR | 8 769 EUR | 7 540 EUR | 7 500 EUR | 7 501 EUR |
| Tīrā peļņa | 110 972 EUR | 64 170 EUR | 83 090 EUR | 26 846 EUR | 31 968 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 185 535 EUR | 174 740 EUR | 167 144 EUR | 110 688 EUR | 110 833 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 185 535 EUR | 174 740 EUR | 166 841 EUR | 98 169 EUR | 93 086 EUR |
| Pašu kapitāls | 177 875 EUR | 166 903 EUR | 152 733 EUR | 99 643 EUR | 102 796 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 660 EUR | 7 837 EUR | 14 411 EUR | 11 045 EUR | 8 037 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
24,22 | 22,30 | 11,58 | 8,89 | 11,58 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
24,22 | 22,30 | 11,58 | 8,89 | 11,58 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
29,05 % | 42,96 % | 50,38 % | 26,13 % | 31,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
59,81 % | 36,72 % | 49,71 % | 24,25 % | 28,84 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
62,39 % | 38,45 % | 54,40 % | 26,94 % | 31,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,05 | 0,09 | 0,11 | 0,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,06 | 0,85 | 0,99 | 0,93 | 0,93 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
72,56 % | 43,70 % | 59,34 % | 34,47 % | 38,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,47 | 12,59 | 8,55 | 7,01 | 8,74 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ogley" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 166 | SIA "Ogley" (šis uzņēmums) | 381 998 | 110 972 | 29,1 % | 2 | 190 999 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103100775 | LV73ZZZ42103100775 | SIA "Ogley" | SIA | Ogley | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-24 | NULL | Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Mežsarga iela 8 | 2127 | 106061616 | 100016077 | 0 | 0801080 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9211817 | 42103100775 | 2019-10-21 | 2019-10-24 16:30:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92790501 | 42103100775 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-02-26 | 2021-02-26 15:44:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1824272 | 33211803 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-03-14 20:04:52.321 |
| 1970464 | 34179288 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-18 21:00:40.888 |
| 2208705 | 35309364 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:05:07.511 |
| 1179370 | 28953396 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-10-24 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-16 11:00:11.088 |
| 1392965 | 31312929 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-27 20:43:05.353 |
| 1468030 | 32291113 | 42103100775 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-24 18:39:34.452 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179370 | 28953396 | 135937 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 135937 | 23151 | 11549 | 0 | 410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 100827 | 0 | 100827 | NULL | 0 | 100827 |
| 1392965 | 31312929 | 102653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33619 | 69034 | 0 | 28344 | 0 | 1221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 39469 | 7501 | 31968 | NULL | 0 | 31968 |
| 1468030 | 32291113 | 102740 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33918 | 68822 | 0 | 33978 | 0 | 498 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34346 | 7500 | 26846 | NULL | 0 | 26846 |
| 1824272 | 33211803 | 164918 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38919 | 125999 | 0 | 33983 | 0 | 1386 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 90630 | 7540 | 83090 | NULL | 0 | 83090 |
| 1970464 | 34179288 | 149386 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36035 | 113351 | 0 | 35801 | 0 | 4611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 72939 | 8769 | 64170 | NULL | 0 | 64170 |
| 2208705 | 35309364 | 381998 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 219056 | 162942 | 0 | 24986 | 0 | 8890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 129066 | 18094 | 110972 | NULL | 0 | 110972 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179370 | 28953396 | 79702 | 0 | 5848 | 0 | 85550 | 0 | 19997 | 0 | 19997 | 105547 | NULL | 4719 | 0 | 0 | 100828 | 105547 |
| 1392965 | 31312929 | 82696 | 0 | 10390 | 0 | 93086 | 0 | 17747 | 0 | 17747 | 110833 | NULL | 8037 | 0 | 0 | 102796 | 110833 |
| 1468030 | 32291113 | 84519 | 0 | 13650 | 0 | 98169 | 0 | 12519 | 0 | 12519 | 110688 | NULL | 11045 | 0 | 0 | 99643 | 110688 |
| 1824272 | 33211803 | 148054 | 0 | 18787 | 0 | 166841 | 0 | 303 | 0 | 303 | 167144 | NULL | 14411 | 0 | 0 | 152733 | 167144 |
| 1970464 | 34179288 | 140261 | 0 | 34479 | 0 | 174740 | 0 | 0 | 0 | 0 | 174740 | NULL | 7837 | 0 | 0 | 166903 | 174740 |
| 2208705 | 35309364 | 157143 | 0 | 28392 | 0 | 185535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 185535 | NULL | 7660 | 0 | 0 | 177875 | 185535 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103100775 | SIA "Ogley" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 041400 | Olaines pag. | 56.12 | 7.45 | 10.00 | 2 |
| 42103100775 | SIA "Ogley" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 041400 | Olaines pag. | 52.60 | 5.58 | 7.54 | 3 |
| 42103100775 | SIA "Ogley" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 041400 | Olaines pag. | 35.27 | 5.56 | 7.50 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103100775 | SIA "Ogley" | ir | 02.12.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103100775 | SIA "Ogley" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežsarga iela 8, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 381 998 EUR, un peļņa bija 110 972 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 24,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 24,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 56 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 450 EUR un VSAOI 10 000 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026