Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Steellace"

SIA "Steellace" (reģ. Nr. 42103102013) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-11-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 620 EUR, zaudējumi 1 009 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Apakšveļas ražošana

Reģistrācijas Nr.42103102013
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-11-19
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV15ZZZ42103102013
Juridiskā adrese Ozolciema iela 18 - 282, Rīga, LV-1058

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 620 EUR -1 009 EUR 3 058 EUR 1
2024 5 126 EUR 2 226 EUR 5 331 EUR 1
2023 6 043 EUR 5 EUR 3 991 EUR 1
2022 13 064 EUR 401 EUR 3 461 EUR 1
2021 5 852 EUR 2 200 EUR 2 897 EUR 0
2020 3 018 EUR 1 221 EUR 1 590 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -0.01 0.0 0.0 0
2026. gada 2. ceturksnis 0.08 0.0 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.01 0.00 0.00 0
2025. gada 4. ceturksnis 0.10 0.00 0.00 0
2024 0.90 0.00 0.00 0
2023 2.22 0.02 1.23 0
2022 3.65 0.04 1.12 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 620 EUR 5 126 EUR 6 043 EUR 13 064 EUR 5 852 EUR
Bruto peļņa -340 EUR 2 981 EUR 362 EUR 1 480 EUR 2 752 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -959 EUR 2 276 EUR 5 EUR 801 EUR 2 429 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 0 EUR 400 EUR 229 EUR
Tīrā peļņa -1 009 EUR 2 226 EUR 5 EUR 401 EUR 2 200 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 3 058 EUR 5 331 EUR 3 991 EUR 3 461 EUR 2 897 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 058 EUR 5 331 EUR 3 991 EUR 3 461 EUR 2 897 EUR
Pašu kapitāls 2 728 EUR 3 736 EUR 1 511 EUR 1 506 EUR 2 705 EUR
Īstermiņa saistības 330 EUR 1 595 EUR 2 480 EUR 1 955 EUR 192 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
9,27 3,34 1,61 1,77 15,09
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,32 2,53 0,80 1,05 9,82
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-62,28 % 43,43 % 0,08 % 3,07 % 37,59 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-33,00 % 41,76 % 0,13 % 11,59 % 75,94 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-36,99 % 59,58 % 0,33 % 26,63 % 81,33 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,12 0,43 1,64 1,30 0,07
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,53 0,96 1,51 3,77 2,02
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-35,15 % 60,92 % 0,33 % 53,19 % 89,80 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,42 4,37 2,36 5,49 12,00

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Steellace" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1422)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 78 uzņēmumi 60. vieta pēc apgrozījuma 40. vieta pēc peļņas Apakšveļas ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "NEW ROSME"4 658 422-350 162-7,5 %12936 1121 555 (2026 Q3)
2AS "LAUMA LINGERIE"4 461 658-120 271-2,7 %10343 317961 (2026 Q3)
3SIA "LOKIS"2 568 268-144 248-5,6 %12021 402758 (2026 Q3)
4AS "Rita"2 489 178-9 556-0,4 %13718 1691 025 (2026 Q3)
5SIA "KULDĪGAS TEKSTILS"1 871 6627 8470,4 %10118 531916 (2026 Q3)
6SIA "NIKOL DJUMON"1 773 480-95 452-5,4 %6129 073936 (2026 Q3)
7SIA "ALBINA L"1 641 012309 71518,9 %6126 902756 (2026 Q3)
8SIA "V.O.V.A."1 002 252-304 963-30,4 %3925 699694 (2026 Q3)
9SIA "GLORA"979 895-59 304-6,1 %5318 489764 (2026 Q3)
10SIA "Siate"640 66152 7518,2 %1445 762846 (2026 Q3)
60Steellace SIA (šis uzņēmums)1 620-1 009-62,3 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Steellace"
1422 Apakšveļas ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103102013 LV15ZZZ42103102013 Steellace SIA NULL Steellace SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-11-19 NULL Rīga, Ozolciema iela 18 - 282 1058 113512140 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9274368 42103102013 2019-11-07 2019-11-19 10:40:20

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92723035 42103102013 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 200 EUR 2019-11-19 2019-11-19 10:41:37

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1615799 30478174 42103102013 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2023-05-07 07:09:15.91
1459488 32224756 42103102013 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-23 17:13:10.419
1186831 29024121 42103102013 DokGPv1 UGP 2020 2019-11-19 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-03-26 22:00:24.301
1850800 33326467 42103102013 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-17 19:03:51.691
1995566 34314686 42103102013 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-01 19:00:18.572
2199040 35288302 42103102013 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-21 17:01:14.746

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1186831 29024121 3018 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1668 1350 0 79 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1271 50 1221 NULL 0 1221
1459488 32224756 13064 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11584 1480 0 539 0 140 0 0 0 0 0 NULL NULL 801 400 401 NULL 0 401
1615799 30478174 5852 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3100 2752 0 323 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2429 229 2200 NULL 0 2200
1850800 33326467 6043 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5681 362 0 357 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5 0 5 NULL 0 5
1995566 34314686 5126 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2145 2981 0 722 0 0 0 0 17 0 0 NULL NULL 2276 50 2226 NULL 0 2226
2199040 35288302 1620 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1960 -340 0 619 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -959 50 -1009 NULL 0 -1009

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1186831 29024121 1281 0 309 0 1590 0 0 0 0 1590 NULL 169 0 0 1421 1590
1459488 32224756 1832 0 227 1402 3461 0 0 0 0 3461 NULL 1955 0 0 1506 3461
1615799 30478174 1591 0 294 1012 2897 0 0 0 0 2897 NULL 192 0 0 2705 2897
1850800 33326467 1476 0 513 2002 3991 0 0 0 0 3991 NULL 2480 0 0 1511 3991
1995566 34314686 3715 0 314 1302 5331 0 0 0 0 5331 NULL 1595 0 0 3736 5331
2199040 35288302 1755 0 1 1302 3058 0 0 0 0 3058 NULL 330 0 0 2728 3058

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103102013 Steellace SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1422 010095 Zemgales priekšpilsēta 0.90 0.00 0.00 0
42103102013 Steellace SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1414 010095 Zemgales priekšpilsēta 2.22 0.02 1.23 0
42103102013 Steellace SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1414 010095 Zemgales priekšpilsēta 3.65 0.04 1.12 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103102013 Steellace SIA ir 09.12.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103102013 Steellace SIA N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Steellace" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ozolciema iela 18 - 282, Rīga, LV-1058.

Kāds bija SIA "Steellace" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 620 EUR, un zaudējumi bija 1 009 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Steellace" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Steellace" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,32.

Kāds ir SIA "Steellace" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,42, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Steellace" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Steellace"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 900 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Steellace" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Steellace" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apakšveļas ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Apakšveļas ražošana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Apakšveļas ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 60. no 78

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026