SIA "KP Ventspils" (reģ. Nr. 42103103396) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-12-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 271 816 EUR, peļņa 37 475 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 5,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 42103103396 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-12-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ42103103396 |
| Juridiskā adrese | Upesgrīvas iela 49, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 271 816 EUR | 37 475 EUR | 238 587 EUR | 2 |
| 2024 | 144 013 EUR | 32 220 EUR | 125 946 EUR | 1 |
| 2023 | 51 795 EUR | 390 EUR | 87 959 EUR | 1 |
| 2022 | 23 913 EUR | -6 679 EUR | 5 330 EUR | 1 |
| 2021 | 28 227 EUR | -2 835 EUR | 11 843 EUR | 1 |
| 2020 | 9 950 EUR | -2 131 EUR | 8 810 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.32 | 2.15 | 2.66 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.67 | 1.48 | 3.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.87 | 1.99 | 2.45 | 2 |
| 2024 | -2.91 | 2.11 | 4.45 | 1 |
| 2023 | 7.79 | 0.37 | 0.65 | 1 |
| 2022 | 3.46 | 0.60 | 0.97 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 271 816 EUR | 144 013 EUR | 51 795 EUR | 23 913 EUR | 28 227 EUR |
| Bruto peļņa | 57 015 EUR | 39 433 EUR | 11 432 EUR | -3 621 EUR | -208 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 37 475 EUR | 32 220 EUR | 390 EUR | -6 679 EUR | -2 835 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 37 475 EUR | 32 220 EUR | 390 EUR | -6 679 EUR | -2 835 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 238 587 EUR | 125 946 EUR | 87 959 EUR | 5 330 EUR | 11 843 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 257 EUR | 29 380 EUR | 37 986 EUR | 2 107 EUR | 4 712 EUR |
| Pašu kapitāls | 61 241 EUR | 23 766 EUR | -8 455 EUR | -11 545 EUR | -4 866 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 461 EUR | 10 582 EUR | 32 354 EUR | 16 875 EUR | 16 709 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 169 885 EUR | 91 598 EUR | 64 060 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-29 – 2025-04-29 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,26 | 2,78 | 1,17 | 0,12 | 0,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,68 | 2,32 | 0,96 | 0,12 | 0,28 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,79 % | 22,37 % | 0,75 % | -27,93 % | -10,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,71 % | 25,58 % | 0,44 % | -125,31 % | -23,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,19 % | 135,57 % | -4,61 % | 57,85 % | 58,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,90 | 4,30 | -11,40 | -1,46 | -3,43 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6,71 | — | — | -165,98 | -77,75 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 1,14 | 0,59 | 4,49 | 2,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
19,05 % | 27,93 % | 0,70 % | 57,51 % | 57,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,17 | 2,30 | 0,53 | -3,50 | 0,45 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KP Ventspils" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 268 | 228 601 | 1 151 (2026 Q2) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 014 | 188 909 | 1 128 (2026 Q2) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 460 869 524 | -18 465 625 | -4,0 % | 1 213 | 379 942 | 1 844 (2026 Q2) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 011 | 115 906 | 1 125 (2026 Q2) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 109 | 93 705 | 1 086 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 842 | 185 793 | 1 049 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 260 | 326 900 | 1 339 (2026 Q2) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 760 | 107 806 | 1 303 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 712 | 103 949 | 974 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 416 | 138 503 | 1 183 (2026 Q2) |
| 386 | SIA KP Ventspils (šis uzņēmums) | 271 816 | 37 475 | 13,8 % | 2 | 135 908 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103396 | LV19ZZZ42103103396 | SIA KP Ventspils | SIA | KP Ventspils | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-12-12 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Upesgrīvas iela 49 | 2167 | 105844164 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9335864 | 42103103396 | 2019-12-09 | 2019-12-09 14:42:12 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103103396 | 2023-09-28 | SIA "Coffeeart" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103396 | 2025-04-29 | 1117.82 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5dc3ec8 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92914255 | 42103103396 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-09-28 | 2023-09-28 15:46:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1187647 | 29028666 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-12-12 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-29 13:02:30.184 |
| 1333451 | 30818164 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-19 12:05:17.967 |
| 1476167 | 32297462 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 07:17:55.278 |
| 1864385 | 33382050 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-03 03:00:52.241 |
| 1983601 | 34263408 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-15 21:00:44.036 |
| 2291427 | 35447756 | 42103103396 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:01:38.715 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1187647 | 29028666 | 9950 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11303 | -1353 | 0 | 776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -2131 | 0 | -2131 | NULL | 0 | -2131 |
| 1333451 | 30818164 | 28227 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28435 | -208 | 124 | 4467 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | NULL | NULL | -2835 | 0 | -2835 | NULL | 0 | -2835 |
| 1476167 | 32297462 | 23913 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27534 | -3621 | 255 | 4764 | 2001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | -6679 | 0 | -6679 | NULL | 0 | -6679 |
| 1864385 | 33382050 | 51795 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40363 | 11432 | 11042 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 390 | 0 | 390 | NULL | 0 | 390 |
| 1983601 | 34263408 | 144013 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 104580 | 39433 | 7213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32220 | 0 | 32220 | NULL | 0 | 32220 |
| 2291427 | 35447756 | 271816 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 214801 | 57015 | 4180 | 8745 | 0 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6562 | NULL | NULL | 37475 | 0 | 37475 | NULL | 0 | 37475 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1187647 | 29028666 | 1313 | 0 | 2 | 0 | 1315 | 0 | 7495 | 0 | 7495 | 8810 | NULL | 10841 | 0 | 0 | -2031 | 8810 |
| 1333451 | 30818164 | 4373 | 0 | 339 | 0 | 4712 | 0 | 7131 | 0 | 7131 | 11843 | NULL | 16709 | 0 | 0 | -4866 | 11843 |
| 1476167 | 32297462 | 1834 | 0 | 273 | 0 | 2107 | 0 | 3223 | 0 | 3223 | 5330 | NULL | 16875 | 0 | 0 | -11545 | 5330 |
| 1864385 | 33382050 | 12788 | 0 | 18209 | 6989 | 37986 | 0 | 49973 | 0 | 49973 | 87959 | NULL | 32354 | 64060 | 0 | -8455 | 87959 |
| 1983601 | 34263408 | 14196 | 0 | 10336 | 4848 | 29380 | 0 | 96566 | 0 | 96566 | 125946 | NULL | 10582 | 91598 | 0 | 23766 | 125946 |
| 2291427 | 35447756 | 13730 | 0 | 6243 | 19284 | 39257 | 0 | 199330 | 0 | 199330 | 238587 | NULL | 7461 | 169885 | 0 | 61241 | 238587 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103396 | SIA KP Ventspils | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 039200 | Mārupe | -2.91 | 2.11 | 4.45 | 1 |
| 42103103396 | SIA KP Ventspils | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 039200 | Mārupe | 7.79 | 0.37 | 0.65 | 1 |
| 42103103396 | SIA KP Ventspils | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 039200 | Mārupe | 3.46 | 0.60 | 0.97 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103396 | SIA KP Ventspils | ir | 06.03.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103103396 | SIA KP Ventspils | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Upesgrīvas iela 49, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 271 816 EUR, un peļņa bija 37 475 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Coffeeart"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,17, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026