SIA "Gladiat security" (reģ. Nr. 42103104461) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 3,76 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 42103104461 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ42103104461 |
| Juridiskā adrese | "Kadaga 9" - 88, Kadaga, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2103 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -50 EUR | 188 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 238 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -50 EUR | 288 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -193 EUR | 345 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -11 034 EUR | 481 EUR | 1 |
| 2020 | 11 514 EUR | 11 514 EUR | 11 515 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -143 EUR | -11 034 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -50 EUR | -50 EUR | -50 EUR | -193 EUR | -11 034 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 188 EUR | 238 EUR | 288 EUR | 345 EUR | 481 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 188 EUR | 238 EUR | 288 EUR | 345 EUR | 481 EUR |
| Pašu kapitāls | 138 EUR | 188 EUR | 238 EUR | 288 EUR | 481 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 57 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,76 | 4,76 | 5,76 | 6,05 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,76 | 4,76 | 5,76 | 6,05 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-26,60 % | -21,01 % | -17,36 % | -55,94 % | -2 293,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-36,23 % | -26,60 % | -21,01 % | -67,01 % | -2 293,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,36 | 0,27 | 0,21 | 0,20 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % | -49,65 % | -2 293,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,31 | 2,81 | 3,29 | 2,14 | -69,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gladiat security" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "G4S Latvia" | 17 223 622 | 50 781 | 0,3 % | 770 | 22 368 | 1 098 (2026 Q3) |
| 2 | AS Brink's Latvia | 8 312 302 | -729 019 | -8,8 % | 93 | 89 380 | 1 938 (2026 Q3) |
| 3 | EUROCASH1 SIA | 7 087 675 | 310 088 | 4,4 % | 438 | 16 182 | 815 (2026 Q3) |
| 4 | EUROCASH1 LV SIA | 5 609 110 | 450 312 | 8,0 % | 458 | 12 247 | 689 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Secure Solutions Latvia" | 5 492 027 | 126 323 | 2,3 % | 295 | 18 617 | 1 135 (2026 Q3) |
| 6 | Forus Grupa SIA | 5 157 010 | 6 176 | 0,1 % | 309 | 16 689 | 910 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Rīgas apsardzes sabiedrība" | 5 074 707 | 909 072 | 17,9 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "RAE LV" | 3 929 332 | 548 244 | 14,0 % | 4 | 982 333 | 3 332 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Guard services" | 3 565 732 | -118 850 | -3,3 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "Taipans" | 3 531 960 | 7 564 | 0,2 % | 145 | 24 358 | 1 110 (2026 Q3) |
| 174 | SIA "Gladiat security" (šis uzņēmums) | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103104461 | LV73ZZZ42103104461 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gladiat security" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Gladiat security | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-15 | NULL | Ādažu nov., Ādažu pag., Kadaga, "Kadaga 9" - 88 | 2103 | 117002655 | 100016501 | 0 | 0804400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9424442 | 42103104461 | 2019-12-11 | 2020-01-15 08:29:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92731150 | 42103104461 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-01-15 | 2020-01-15 08:29:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1281717 | 29686609 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-15 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-06 03:04:44.152 |
| 1778988 | 32844065 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-10-24 04:00:51.942 |
| 1779040 | 32844169 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-10-24 04:02:45.568 |
| 1827934 | 33232779 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-21 20:08:12.556 |
| 1951334 | 34021753 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-19 21:00:10.525 |
| 2348121 | 35583268 | 42103104461 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-10 17:01:50.529 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1281717 | 29686609 | 11514 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11514 | 0 | 11514 | NULL | 0 | 11514 |
| 1778988 | 32844065 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 10929 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11034 | 0 | -11034 | NULL | 0 | -11034 |
| 1779040 | 32844169 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 136 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -143 | 50 | -193 | NULL | 0 | -193 |
| 1827934 | 33232779 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1951334 | 34021753 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2348121 | 35583268 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1281717 | 29686609 | 11515 | 0 | 0 | 0 | 11515 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11515 | NULL | 0 | 0 | 0 | 11515 | 11515 |
| 1778988 | 32844065 | 481 | 0 | 0 | 0 | 481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 481 | NULL | 0 | 0 | 0 | 481 | 481 |
| 1779040 | 32844169 | 345 | 0 | 0 | 0 | 345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 345 | NULL | 57 | 0 | 0 | 288 | 345 |
| 1827934 | 33232779 | 288 | 0 | 0 | 0 | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 288 | NULL | 50 | 0 | 0 | 238 | 288 |
| 1951334 | 34021753 | 238 | 0 | 0 | 0 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 238 | NULL | 50 | 0 | 0 | 188 | 238 |
| 2348121 | 35583268 | 188 | 0 | 0 | 0 | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 188 | NULL | 50 | 0 | 0 | 138 | 188 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103104461 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gladiat security" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8001 | 023401 | Ādažu pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103104461 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gladiat security" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8010 | 023401 | Ādažu pag. | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103104461 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gladiat security" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8010 | 023401 | Ādažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103104461 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gladiat security" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kadaga 9" - 88, Kadaga, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2103.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,76 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,76.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,31, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026