SIA "PH Investments" (reģ. Nr. 42103105772) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 17 716 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 42103105772 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ42103105772 |
| Juridiskā adrese | Atspulga iela 4, Atari, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 17 716 EUR | 185 757 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -9 222 EUR | 188 617 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -623 EUR | 187 490 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 4 202 EUR | 186 496 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -2 141 EUR | 2 018 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -1 671 EUR | 2 109 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.70 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.76 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 415 EUR | -8 529 EUR | 132 EUR | 4 252 EUR | -2 091 EUR |
| UIN nodoklis | 699 EUR | 693 EUR | 755 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 17 716 EUR | -9 222 EUR | -623 EUR | 4 202 EUR | -2 141 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 185 757 EUR | 188 617 EUR | 187 490 EUR | 186 496 EUR | 2 018 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 077 EUR | 3 937 EUR | 2 810 EUR | 1 816 EUR | 2 018 EUR |
| Pašu kapitāls | 21 061 EUR | 3 345 EUR | 8 567 EUR | 5 190 EUR | 988 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 756 EUR | 2 750 EUR | 2 751 EUR | 2 845 EUR | 1 030 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 161 940 EUR | 182 522 EUR | 176 172 EUR | 178 461 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,39 | 1,43 | 1,02 | 0,64 | 1,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,39 | 1,43 | 1,02 | 0,64 | 1,96 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,54 % | -4,89 % | -0,33 % | 2,25 % | -106,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,12 % | -275,70 % | -7,27 % | 80,96 % | -216,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,82 | 55,39 | 20,89 | 34,93 | 1,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,05 | -0,34 | 1,04 | 3,92 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,73 % | -1,17 % | 1,93 % | 3,11 % | -211,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,50 | -0,01 | 0,12 | 0,13 | -2,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PH Investments" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS ALPPES Capital | 28 893 832 | 25 976 482 | 89,9 % | 11 | 2 626 712 | 2 189 (2026 Q3) |
| 2 | "Sensum Grupa" AS | 19 706 417 | 34 069 512 | 172,9 % | 19 | 1 037 180 | 2 095 (2026 Q3) |
| 3 | AS "Storent Europe" | 13 024 204 | 11 481 379 | 88,2 % | 37 | 352 006 | 4 583 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "EA Investment" | 6 849 504 | 1 324 214 | 19,3 % | 0 | — | *** |
| 5 | AS "CleanR Grupa" | 5 621 831 | 713 711 | 12,7 % | 50 | 112 437 | 3 929 (2026 Q3) |
| 6 | AS Curiosity Capital | 5 354 396 | 258 808 | 4,8 % | 2 | 2 677 198 | *** |
| 7 | SIA "New Bumani Invest" | 4 755 388 | 5 709 844 | 120,1 % | 9 | 528 376 | 840 (2026 Q3) |
| 8 | Jitbit Baltic SIA | 3 752 935 | 40 894 | 1,1 % | 1 | 3 752 935 | *** |
| 9 | SIA "MAVIKID" | 2 854 523 | 52 632 | 1,8 % | 1 | 2 854 523 | *** |
| 10 | AS Eleving Consumer Finance Holding | 2 494 860 | 11 765 250 | 471,6 % | 1 | 2 494 860 | *** |
| 471 | SIA PH Investments (šis uzņēmums) | 0 | 17 716 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103105772 | LV81ZZZ42103105772 | SIA PH Investments | SIA | PH Investments | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-07 | NULL | Ādažu nov., Ādažu pag., Atari, Atspulga iela 4 | 2164 | 105026467 | 100016501 | 0 | 0804400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9483763 | 42103105772 | 2020-02-03 | 2020-02-05 10:42:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92975219 | 42103105772 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 16000 | EUR | 2026-05-11 | 2026-05-11 15:35:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1248004 | 29559470 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-07 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-20 13:07:04.65 |
| 1384448 | 31276340 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-21 18:24:22.76 |
| 1726753 | 32460448 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:11:47.199 |
| 1897227 | 33493501 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-29 06:03:28.923 |
| 2021123 | 34391743 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-16 03:01:41.156 |
| 2231703 | 35357586 | 42103105772 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-12 18:01:04.717 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1248004 | 29559470 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1671 | 0 | -1671 | NULL | 0 | -1671 |
| 1384448 | 31276340 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2091 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2091 | 50 | -2141 | NULL | 0 | -2141 |
| 1726753 | 32460448 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1966 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7674 | 0 | 1455 | NULL | NULL | 4252 | 50 | 4202 | NULL | 0 | 4202 |
| 1897227 | 33493501 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5717 | 0 | 3427 | NULL | NULL | 132 | 755 | -623 | NULL | 0 | -623 |
| 2021123 | 34391743 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6351 | NULL | NULL | -8529 | 693 | -9222 | NULL | 0 | -9222 |
| 2231703 | 35357586 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23629 | 0 | 3046 | NULL | NULL | 18415 | 699 | 17716 | NULL | 0 | 17716 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1248004 | 29559470 | 2109 | 0 | 0 | 0 | 2109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2109 | NULL | 980 | 0 | 0 | 1129 | 2109 |
| 1384448 | 31276340 | 2018 | 0 | 0 | 0 | 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2018 | NULL | 1030 | 0 | 0 | 988 | 2018 |
| 1726753 | 32460448 | 1815 | 0 | 1 | 0 | 1816 | 184680 | 0 | 0 | 184680 | 186496 | NULL | 2845 | 178461 | 0 | 5190 | 186496 |
| 1897227 | 33493501 | 2809 | 0 | 1 | 0 | 2810 | 184680 | 0 | 0 | 184680 | 187490 | NULL | 2751 | 176172 | 0 | 8567 | 187490 |
| 2021123 | 34391743 | 3936 | 0 | 1 | 0 | 3937 | 184680 | 0 | 0 | 184680 | 188617 | NULL | 2750 | 182522 | 0 | 3345 | 188617 |
| 2231703 | 35357586 | 1076 | 0 | 1 | 0 | 1077 | 184680 | 0 | 0 | 184680 | 185757 | NULL | 2756 | 161940 | 0 | 21061 | 185757 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103105772 | SIA PH Investments | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 023401 | Ādažu pag. | 0.76 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103105772 | SIA PH Investments | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 023401 | Ādažu pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103105772 | SIA PH Investments | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 023401 | Ādažu pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103105772 | SIA PH Investments | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Atspulga iela 4, Atari, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 17 716 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 760 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026