SIA "GJ Technology" (reģ. Nr. 42103109632) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 18 476 EUR, peļņa 734 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 42103109632 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ42103109632 |
| Juridiskā adrese | "Dragūnas 1", Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 476 EUR | 734 EUR | 67 565 EUR | 1 |
| 2024 | 3 150 EUR | -54 EUR | 72 638 EUR | 1 |
| 2023 | 13 922 EUR | -20 958 EUR | 66 524 EUR | 2 |
| 2022 | 26 436 EUR | -12 820 EUR | 91 447 EUR | 2 |
| 2021 | 9 540 EUR | -31 494 EUR | 103 029 EUR | 2 |
| 2020 | 144 486 EUR | 20 431 EUR | 135 688 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.95 | 0.12 | 0.18 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.62 | 0.25 | 0.29 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.75 | 0.11 | 0.17 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.59 | 0.22 | 0.33 | 1 |
| 2024 | -0.12 | 0.29 | 0.49 | 1 |
| 2023 | 5.95 | 1.41 | 2.55 | 2 |
| 2022 | 6.16 | 1.38 | 3.04 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 18 476 EUR | 3 150 EUR | 13 922 EUR | 26 436 EUR | 9 540 EUR |
| Bruto peļņa | 1 809 EUR | 3 150 EUR | 13 922 EUR | 26 436 EUR | 9 540 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 734 EUR | -54 EUR | -20 958 EUR | -12 820 EUR | -30 944 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 550 EUR |
| Tīrā peļņa | 734 EUR | -54 EUR | -20 958 EUR | -12 820 EUR | -31 494 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 67 565 EUR | 72 638 EUR | 66 524 EUR | 91 447 EUR | 103 029 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 009 EUR | 3 183 EUR | 2 993 EUR | 7 424 EUR | 2 883 EUR |
| Pašu kapitāls | -43 171 EUR | -43 905 EUR | -43 851 EUR | -22 883 EUR | -10 063 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 006 EUR | 1 543 EUR | 375 EUR | 4 330 EUR | 3 092 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 109 730 EUR | 115 000 EUR | 110 000 EUR | 110 000 EUR | 110 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,00 | 2,06 | 7,98 | 1,71 | 0,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,00 | 2,04 | 7,89 | 1,63 | 0,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,97 % | -1,71 % | -150,54 % | -48,49 % | -330,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,09 % | -0,07 % | -31,50 % | -14,02 % | -30,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,70 % | 0,12 % | 47,79 % | 56,02 % | 312,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,57 | -2,65 | -2,52 | -5,00 | -11,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,27 | 0,04 | 0,21 | 0,29 | 0,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,10 % | -0,08 % | -31,68 % | -14,72 % | -30,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,39 | -0,61 | -1,47 | -0,42 | -0,96 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GJ Technology" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 494 | SIA "GJ Technology" (šis uzņēmums) | 18 476 | 734 | 4,0 % | 1 | 18 476 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109632 | LV39ZZZ42103109632 | SIA "GJ Technology" | SIA | GJ Technology | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-14 | NULL | Ogres nov., Tīnūžu pag., "Dragūnas 1" | 5015 | 106158996 | 100016688 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9710683 | 42103109632 | 2020-05-10 | 2020-05-14 08:23:01 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103109632 | 2020-06-09 | SIA "PFW" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92750727 | 42103109632 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-06-09 | 2020-06-09 09:37:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1411180 | 31363647 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-08-02 20:22:10.845 |
| 1745557 | 32512560 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-01 23:11:15.175 |
| 1910969 | 33528932 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-01 21:07:37.318 |
| 2207038 | 35306363 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-25 18:00:05.447 |
| 1202898 | 29152118 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-14 | 2020-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2021-04-22 10:01:15.534 |
| 2023063 | 34398864 | 42103109632 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-17 03:00:07.799 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202898 | 29152118 | 144486 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 144486 | 123688 | 237 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | 20431 | 0 | 20431 | NULL | 0 | 20431 |
| 1411180 | 31363647 | 9540 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 9540 | 39594 | 0 | 0 | 890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30944 | 550 | -31494 | NULL | 0 | -31494 |
| 1745557 | 32512560 | 26436 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 26436 | 43858 | 0 | 4959 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12820 | 0 | -12820 | NULL | 0 | -12820 |
| 1910969 | 33528932 | 13922 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 13922 | 26062 | 0 | 0 | 8818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20958 | 0 | -20958 | NULL | 0 | -20958 |
| 2023063 | 34398864 | 3150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3150 | 3100 | 0 | 0 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -54 | 0 | -54 | NULL | 0 | -54 |
| 2207038 | 35306363 | 18476 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16667 | 1809 | 0 | 106 | 0 | 969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 734 | 0 | 734 | NULL | 0 | 734 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202898 | 29152118 | 2225 | 0 | 19878 | 1376 | 23479 | 0 | 112209 | 0 | 112209 | 135688 | NULL | 2257 | 110000 | 0 | 23431 | 135688 |
| 1411180 | 31363647 | 1914 | 0 | 693 | 276 | 2883 | 0 | 100146 | 0 | 100146 | 103029 | NULL | 3092 | 110000 | 0 | -10063 | 103029 |
| 1745557 | 32512560 | 6632 | 0 | 421 | 371 | 7424 | 0 | 84023 | 0 | 84023 | 91447 | NULL | 4330 | 110000 | 0 | -22883 | 91447 |
| 1910969 | 33528932 | 2124 | 0 | 836 | 33 | 2993 | 0 | 63531 | 0 | 63531 | 66524 | NULL | 375 | 110000 | 0 | -43851 | 66524 |
| 2023063 | 34398864 | 2314 | 0 | 836 | 33 | 3183 | 0 | 69455 | 0 | 69455 | 72638 | NULL | 1543 | 115000 | 0 | -43905 | 72638 |
| 2207038 | 35306363 | 1295 | 0 | 714 | 0 | 2009 | 0 | 65556 | 0 | 65556 | 67565 | NULL | 1006 | 109730 | 0 | -43171 | 67565 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109632 | SIA "GJ Technology" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 040540 | Tīnūžu pag. | -0.12 | 0.29 | 0.49 | 1 |
| 42103109632 | SIA "GJ Technology" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 040540 | Tīnūžu pag. | 5.95 | 1.41 | 2.55 | 2 |
| 42103109632 | SIA "GJ Technology" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 040540 | Tīnūžu pag. | 6.16 | 1.38 | 3.04 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109632 | SIA "GJ Technology" | ir | 21.05.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103109632 | SIA "GJ Technology" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dragūnas 1", Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18 476 EUR, un peļņa bija 734 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "PFW"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,39, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026