SIA "FORTES" (reģ. Nr. 42103109651) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 842 878 EUR, peļņa 2 854 EUR, darbinieku skaits: 15. Kopējais likviditātes koeficients: 1,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu speciālo iekārtu un mašīnu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 42103109651 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ42103109651 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 41 - 3, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 842 878 EUR | 2 854 EUR | 2 671 773 EUR | 15 |
| 2024 | 1 442 845 EUR | 38 048 EUR | 2 749 698 EUR | 11 |
| 2023 | 1 059 085 EUR | 108 790 EUR | 1 289 728 EUR | 8 |
| 2022 | 749 928 EUR | 53 453 EUR | 822 068 EUR | 6 |
| 2021 | 0 EUR | -14 005 EUR | 27 877 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -7 EUR | 3 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 55.59 | 20.83 | 35.79 | 15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.14 | 1.81 | 19.66 | 15 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 54.11 | 24.76 | 46.30 | 15 |
| 2024 | -84.40 | 63.01 | 109.61 | 10 |
| 2023 | 2.42 | 35.85 | 66.46 | 8 |
| 2022 | -24.02 | 25.68 | 45.90 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 333.04 | ~ 1 695.86 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 281.57 | ~ 994.77 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 018.15 | ~ 2 142.48 |
| 2024 | 2 679.43 | ~ 1 896.54 |
| 2023 | 2 030.78 | ~ 1 449.52 |
| 2022 | 1 870.05 | ~ 1 338.75 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (109.61 * 1000) / 0.3409 ) / 10 / 12 = 2 679.43 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 679.43 * 0.105 = 281.34 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.91%): (2 679.43 - 281.34 - 0.00) * 0.2091 ≈ 501.55 EUR
4. Neto alga: 2 679.43 - 281.34 - 501.55 = ~ 1 896.54 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 842 878 EUR | 1 442 845 EUR | 1 059 085 EUR | 749 928 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 601 088 EUR | 573 527 EUR | 403 962 EUR | 217 138 EUR | -6 510 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 389 EUR | 38 048 EUR | 108 790 EUR | 53 453 EUR | -14 005 EUR |
| UIN nodoklis | 2 535 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 854 EUR | 38 048 EUR | 108 790 EUR | 53 453 EUR | -14 005 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 671 773 EUR | 2 749 698 EUR | 1 289 728 EUR | 822 068 EUR | 27 877 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 393 225 EUR | 2 586 466 EUR | 1 118 807 EUR | 817 747 EUR | 27 877 EUR |
| Pašu kapitāls | 441 133 EUR | 438 279 EUR | 400 231 EUR | 291 441 EUR | -14 002 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 474 860 EUR | 2 311 419 EUR | 719 470 EUR | 310 627 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 755 780 EUR | 0 EUR | 170 027 EUR | 220 000 EUR | 41 879 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-02 – 2026-08-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,62 | 1,12 | 1,56 | 2,63 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,30 | 0,28 | 1,42 | 1,51 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,15 % | 2,64 % | 10,27 % | 7,13 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,11 % | 1,38 % | 8,44 % | 6,50 % | -50,24 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,65 % | 8,68 % | 27,18 % | 18,34 % | 100,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,06 | 5,27 | 2,22 | 1,82 | -2,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,06 | 1,61 | 3,24 | 6,15 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,69 | 0,52 | 0,82 | 0,91 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,07 % | 23,02 % | 27,61 % | 12,48 % | -50,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,27 | 0,92 | 1,87 | 2,12 | -1,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FORTES" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Biosan" | 11 721 786 | 254 255 | 2,2 % | 118 | 99 337 | 2 902 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Baltic Scientific Instruments" | 8 067 918 | 1 308 635 | 16,2 % | 77 | 104 778 | 2 396 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Aerones Engineering" | 6 482 598 | -15 497 048 | -239,1 % | 226 | 28 684 | 3 555 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SmartTEH" | 1 904 923 | 70 771 | 3,7 % | 27 | 70 553 | 1 601 (2026 Q2) |
| 5 | SIA FORTES (šis uzņēmums) | 1 842 878 | 2 854 | 0,2 % | 15 | 122 859 | 2 333 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Aerodium Technologies" | 1 681 387 | -541 170 | -32,2 % | 26 | 64 669 | 3 150 (2026 Q2) |
| 7 | "WENDEN ROBOTICS" SIA | 1 523 423 | 540 737 | 35,5 % | 6 | 253 904 | 3 900 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Keramserviss" | 1 289 830 | 67 338 | 5,2 % | 12 | 107 486 | 1 291 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Balt Brand" | 1 193 457 | 131 011 | 11,0 % | 14 | 85 247 | 1 702 (2026 Q2) |
| 10 | NovaticLab SIA | 981 704 | 55 871 | 5,7 % | 16 | 61 357 | 4 458 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109651 | LV11ZZZ42103109651 | SIA FORTES | SIA | FORTES | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-14 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 41 - 3 | 1010 | 119222473 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9711943 | 42103109651 | 2020-03-25 | 2020-05-14 12:10:12 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103109651 | 2021-05-07 | SIA "Nordfort" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109651 | 2026-08-11 | 10203.41 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 746648e6 |
| 42103109651 | 2026-08-11 | 17035.01 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 746648e6 |
| 42103109651 | 2026-04-15 | 149.4 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 4052f46d |
| 42103109651 | 2026-02-06 | 71354.35 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5339ea7 |
| 42103109651 | 2025-04-24 | 45000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1f3275cf |
| 42103109651 | 2025-03-04 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 42103109651 | 2025-02-03 | 15190.72 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d856d409 |
| 42103109651 | 2024-10-31 | 59.76 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 36924c2d |
| 42103109651 | 2024-10-28 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7c94783c |
| 42103109651 | 2024-07-24 | 15000 | Cleantech Latvia | ANM 5.1.1.2.i investīcija "Atbalsta instruments pētniecībai un internacionalizācijai” trešās kārta" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f6e00aa1 |
| 42103109651 | 2024-06-14 | 1857.54 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6a1db0d1 |
| 42103109651 | 2023-11-08 | 9244.38 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Aizdevumu garantijas | 03 Galvojums/garantija | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | bc7f29ea |
| 42103109651 | 2023-03-02 | 6976 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | fefcdbf5 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92871561 | 42103109651 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 7000 | EUR | 2022-09-28 | 2022-09-28 17:05:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1258171 | 29608217 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-14 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-28 16:16:06.522 |
| 1376519 | 31219243 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-11 17:30:34.253 |
| 1450943 | 32158667 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-03-03 17:22:03.421 |
| 1912602 | 33532198 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:35:05.633 |
| 2077200 | 34582096 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2025-06-25 18:00:55.814 |
| 2351497 | 35620239 | 42103109651 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2026-07-29 20:00:14.915 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1258171 | 29608217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7 | 0 | -7 | NULL | 0 | -7 |
| 1376519 | 31219243 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6510 | -6510 | 0 | 5641 | 0 | 1854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14005 | 0 | -14005 | NULL | 0 | -14005 |
| 1450943 | 32158667 | 749928 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 532790 | 217138 | 18388 | 127033 | 4640 | 12517 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10387 | NULL | NULL | 53453 | 0 | 53453 | NULL | 0 | 53453 |
| 1912602 | 33532198 | 1059085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 655123 | 403962 | 12239 | 209232 | 15001 | 40065 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48637 | NULL | NULL | 108790 | 0 | 108790 | NULL | 0 | 108790 |
| 2077200 | 34582096 | 1442845 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 869318 | 573527 | 90856 | 263625 | 2838 | 121004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62832 | NULL | NULL | 38048 | 0 | 38048 | NULL | 0 | 38048 |
| 2351497 | 35620239 | 1842878 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1241790 | 601088 | 39159 | 395645 | 72812 | 142526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 91181 | NULL | NULL | 5389 | 2535 | 2854 | NULL | 0 | 2854 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1258171 | 29608217 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
| 1376519 | 31219243 | 16395 | 0 | 2307 | 9175 | 27877 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27877 | NULL | 0 | 41879 | 0 | -14002 | 27877 |
| 1450943 | 32158667 | 117459 | 0 | 350979 | 349309 | 817747 | 0 | 4321 | 0 | 4321 | 822068 | NULL | 310627 | 220000 | 0 | 291441 | 822068 |
| 1912602 | 33532198 | 9180 | 0 | 1014032 | 95595 | 1118807 | 0 | 170921 | 0 | 170921 | 1289728 | NULL | 719470 | 170027 | 0 | 400231 | 1289728 |
| 2077200 | 34582096 | 157011 | 0 | 485246 | 1944209 | 2586466 | 0 | 163232 | 0 | 163232 | 2749698 | NULL | 2311419 | 0 | 0 | 438279 | 2749698 |
| 2351497 | 35620239 | 38556 | 0 | 411118 | 1943551 | 2393225 | 0 | 139426 | 139122 | 278548 | 2671773 | NULL | 1474860 | 755780 | 0 | 441133 | 2671773 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109651 | SIA FORTES | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -84.40 | 63.01 | 109.61 | 10 |
| 42103109651 | SIA FORTES | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2899 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.42 | 35.85 | 66.46 | 8 |
| 42103109651 | SIA FORTES | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2899 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -24.02 | 25.68 | 45.90 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109651 | SIA FORTES | ir | 29.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103109651 | SIA FORTES | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 41 - 3, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 842 878 EUR, un peļņa bija 2 854 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 15 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Nordfort"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,27, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 679.43 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 896.54 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu speciālo iekārtu un mašīnu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026