SIA "Pallas Clinic" (reģ. Nr. 42103111641) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 505 207 EUR, peļņa 96 533 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 19,20 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 42103111641 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ42103111641 |
| Juridiskā adrese | Jaunzemu iela 4 - 1, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 505 207 EUR | 96 533 EUR | 311 593 EUR | 4 |
| 2024 | 448 741 EUR | 172 881 EUR | 223 716 EUR | 4 |
| 2023 | 263 377 EUR | 47 742 EUR | 92 391 EUR | 5 |
| 2022 | 199 514 EUR | 21 653 EUR | 60 468 EUR | 5 |
| 2021 | 192 905 EUR | -45 263 EUR | 51 303 EUR | 6 |
| 2020 | 0 EUR | -950 EUR | 14 050 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.21 | 1.78 | 2.43 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.52 | 1.84 | 2.68 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.57 | 1.86 | 2.71 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.86 | 1.82 | 2.05 | 4 |
| 2024 | 15.63 | 6.64 | 8.98 | 4 |
| 2023 | 16.17 | 6.68 | 9.47 | 4 |
| 2022 | 28.16 | 11.14 | 16.99 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 792.02 | ~ 668.35 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 873.50 | ~ 722.68 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 662.46 | ~ 581.96 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 501.12 | ~ 448.51 |
| 2024 | 548.79 | ~ 489.18 |
| 2023 | 578.74 | ~ 508.32 |
| 2022 | 830.64 | ~ 631.68 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (8.98 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 548.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 548.79 * 0.105 = 57.62 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 481.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (548.79 - 57.62 - 481.23) * 0.2 ≈ 1.99 EUR
4. Neto alga: 548.79 - 57.62 - 1.99 = ~ 489.18 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 505 207 EUR | 448 741 EUR | 263 377 EUR | 199 514 EUR | 192 905 EUR |
| Bruto peļņa | 249 557 EUR | 238 831 EUR | 142 195 EUR | 118 600 EUR | 125 065 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 96 533 EUR | 172 881 EUR | 47 742 EUR | 21 653 EUR | -45 263 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 96 533 EUR | 172 881 EUR | 47 742 EUR | 21 653 EUR | -45 263 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 311 593 EUR | 223 716 EUR | 92 391 EUR | 60 468 EUR | 51 303 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 191 943 EUR | 204 018 EUR | 64 645 EUR | 49 156 EUR | 35 504 EUR |
| Pašu kapitāls | 301 597 EUR | 205 064 EUR | 32 183 EUR | -15 560 EUR | -37 213 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 996 EUR | 12 300 EUR | 7 356 EUR | 8 676 EUR | 34 666 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 6 352 EUR | 52 852 EUR | 67 352 EUR | 53 850 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-09-28 – 2024-08-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
19,20 | 16,59 | 8,79 | 5,67 | 1,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
18,80 | 16,31 | 8,68 | 5,67 | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
19,11 % | 38,53 % | 18,13 % | 10,85 % | -23,46 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,98 % | 77,28 % | 51,67 % | 35,81 % | -88,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,01 % | 84,31 % | 148,35 % | -139,16 % | 121,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,09 | 1,87 | -4,89 | -2,38 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2 146,18 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,62 | 2,01 | 2,85 | 3,30 | 3,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,02 % | 81,77 % | 56,14 % | 41,81 % | -272,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,49 | 10,41 | 5,41 | 4,58 | 0,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Pallas Clinic" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 56 | SIA Pallas Clinic (šis uzņēmums) | 505 207 | 96 533 | 19,1 % | 3 | 168 402 | 792 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103111641 | LV19ZZZ42103111641 | SIA Pallas Clinic | SIA | Pallas Clinic | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-06 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Jaunzemu iela 4 - 1 | 2167 | 118578522 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9835458 | 42103111641 | 2020-07-01 | 2020-07-06 11:44:11 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103111641 | 2021-08-31 | SIA NAUDAS |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103111641 | 2024-08-08 | 8000 | Latvijas kūrortpilsētu asociācija | ESF 2021-2027.g 1.2.3.6. pasākuma "Tūrisma produktu attīstības programma" 2.kārta | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 0bcac2fa |
| 42103111641 | 2023-09-28 | 1696.8 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 318b26fa |
| 42103111641 | 2023-09-28 | 1091.53 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 61a5b0c9 |
| 42103111641 | 2023-09-28 | 7920 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 9acaf872 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92771740 | 42103111641 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2020-10-30 | 2020-10-30 15:51:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384621 | 31278249 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-07-21 18:47:01.084 |
| 1741880 | 32501921 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-06-01 03:19:16.143 |
| 1907407 | 33521806 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:08:32.846 |
| 2314941 | 35474289 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:08:49.128 |
| 1249575 | 29569824 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-06 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-22 10:01:52.726 |
| 2083575 | 34654199 | 42103111641 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-07-28 19:00:35.778 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1249575 | 29569824 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 950 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -950 | 0 | -950 | NULL | 0 | -950 |
| 1384621 | 31278249 | 192905 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67840 | 125065 | 136047 | 29192 | 0 | 5089 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -45263 | 0 | -45263 | NULL | 0 | -45263 |
| 1741880 | 32501921 | 199514 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80914 | 118600 | 74370 | 18770 | 0 | 3807 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21653 | 0 | 21653 | NULL | 0 | 21653 |
| 1907407 | 33521806 | 263377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 121182 | 142195 | 75247 | 25425 | 10715 | 4496 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 47742 | 0 | 47742 | NULL | 0 | 47742 |
| 2083575 | 34654199 | 448741 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 209910 | 238831 | 29064 | 6802 | 103 | 30187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 172881 | 0 | 172881 | NULL | 0 | 172881 |
| 2314941 | 35474289 | 505207 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 255650 | 249557 | 1508 | 41187 | 0 | 110299 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | NULL | NULL | 96533 | 0 | 96533 | NULL | 0 | 96533 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1249575 | 29569824 | 9050 | 0 | 5000 | 0 | 14050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14050 | NULL | 950 | 5050 | 0 | 8050 | 14050 |
| 1384621 | 31278249 | 25425 | 0 | 9333 | 746 | 35504 | 0 | 15799 | 0 | 15799 | 51303 | NULL | 34666 | 53850 | 0 | -37213 | 51303 |
| 1741880 | 32501921 | 40343 | 0 | 8813 | 0 | 49156 | 0 | 11312 | 0 | 11312 | 60468 | NULL | 8676 | 67352 | 0 | -15560 | 60468 |
| 1907407 | 33521806 | 52107 | 0 | 11755 | 783 | 64645 | 0 | 12360 | 15386 | 27746 | 92391 | NULL | 7356 | 52852 | 0 | 32183 | 92391 |
| 2083575 | 34654199 | 192277 | 0 | 8319 | 3422 | 204018 | 0 | 7551 | 12147 | 19698 | 223716 | NULL | 12300 | 6352 | 0 | 205064 | 223716 |
| 2314941 | 35474289 | 177784 | 0 | 10138 | 4021 | 191943 | 10000 | 100742 | 8908 | 119650 | 311593 | NULL | 9996 | 0 | 0 | 301597 | 311593 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103111641 | SIA Pallas Clinic | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 039200 | Mārupe | 15.63 | 6.64 | 8.98 | 4 |
| 42103111641 | SIA Pallas Clinic | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 039200 | Mārupe | 16.17 | 6.68 | 9.47 | 4 |
| 42103111641 | SIA Pallas Clinic | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 039200 | Mārupe | 28.16 | 11.14 | 16.99 | 5 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103111641 | SIA Pallas Clinic | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunzemu iela 4 - 1, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 505 207 EUR, un peļņa bija 96 533 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA NAUDAS".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 19,20 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,80.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,49, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 548.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 489.18 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 640 EUR un VSAOI 8 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026