SIA "follow.art" (reģ. Nr. 42103112628) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 198 750 EUR, zaudējumi 23 586 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,20 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Nespecializētas mazumtirdzniecības starpniecības pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 42103112628 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ42103112628 |
| Juridiskā adrese | Biķernieku iela 22, Rīga, LV-1006 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 198 750 EUR | -23 586 EUR | 3 128 EUR | 4 |
| 2024 | 129 797 EUR | -23 259 EUR | 23 696 EUR | 4 |
| 2023 | 155 431 EUR | -617 EUR | 15 650 EUR | 4 |
| 2022 | 104 400 EUR | 5 773 EUR | 14 272 EUR | 3 |
| 2021 | 46 348 EUR | -3 240 EUR | 740 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 33.93 | 6.7 | 11.41 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 31.73 | 5.74 | 9.72 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 26.41 | 5.38 | 8.78 | 4 |
| 2024 | 82.90 | 20.31 | 32.40 | 4 |
| 2023 | 85.43 | 21.72 | 34.84 | 4 |
| 2022 | 45.78 | 11.57 | 19.11 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 231.35 | ~ 1 628.06 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 376.06 | ~ 1 724.55 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 146.28 | ~ 1 561.14 |
| 2024 | 1 980.05 | ~ 1 414.56 |
| 2023 | 2 129.17 | ~ 1 517.33 |
| 2022 | 1 557.15 | ~ 1 114.92 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (32.4 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 980.05 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 980.05 * 0.105 = 207.91 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.18%): (1 980.05 - 207.91 - 0.00) * 0.2018 ≈ 357.58 EUR
4. Neto alga: 1 980.05 - 207.91 - 357.58 = ~ 1 414.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 198 750 EUR | 129 797 EUR | 155 431 EUR | 104 400 EUR | 46 348 EUR |
| Bruto peļņa | 56 788 EUR | 3 743 EUR | 10 463 EUR | 6 930 EUR | 1 870 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -23 530 EUR | -23 259 EUR | -617 EUR | 5 773 EUR | -3 240 EUR |
| UIN nodoklis | 56 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -23 586 EUR | -23 259 EUR | -617 EUR | 5 773 EUR | -3 240 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 128 EUR | 23 696 EUR | 15 650 EUR | 14 272 EUR | 740 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 006 EUR | 23 554 EUR | 15 488 EUR | 14 089 EUR | 537 EUR |
| Pašu kapitāls | -42 129 EUR | -18 543 EUR | 4 716 EUR | 5 333 EUR | -440 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 257 EUR | 12 239 EUR | 10 934 EUR | 8 939 EUR | 1 180 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 30 000 EUR | 30 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-24 – 2023-01-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,20 | 1,92 | 1,42 | 1,58 | 0,46 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,20 | 1,92 | 1,42 | 1,58 | 0,46 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-11,87 % | -17,92 % | -0,40 % | 5,53 % | -6,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-754,03 % | -98,16 % | -3,94 % | 40,45 % | -437,84 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,99 % | 125,43 % | -13,08 % | 108,25 % | 736,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,07 | -2,28 | 2,32 | 1,68 | -2,68 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-12,07 | -156,16 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
63,54 | 5,48 | 9,93 | 7,32 | 62,63 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
179,16 % | -201,72 % | -13,08 % | 108,25 % | 736,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
27,22 | 1,93 | 10,43 | 9,38 | 47,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "follow.art" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paul Mason Properties SIA | 94 879 217 | 8 432 167 | 8,9 % | 497 | 190 904 | 1 544 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "TRODO" | 83 609 540 | 4 383 315 | 5,2 % | 333 | 251 080 | 2 587 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Pigu Latvia" | 25 417 995 | 376 626 | 1,5 % | 47 | 540 808 | 1 906 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "PATRIKA" | 7 857 586 | -1 195 549 | -15,2 % | 188 | 41 796 | 1 649 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "N-Trade" | 7 850 156 | -628 811 | -8,0 % | 1 | 7 850 156 | *** |
| 6 | SIA "VS PRO" | 7 640 934 | 361 320 | 4,7 % | 14 | 545 781 | 1 353 (2026 Q2) |
| 7 | Wolt Services Latvija SIA | 6 075 489 | 9 974 | 0,2 % | 37 | 164 202 | 1 344 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Elementus" | 4 752 403 | 274 387 | 5,8 % | 3 | 1 584 134 | 2 722 (2026 Q2) |
| 9 | Dakauf SIA | 3 193 509 | 89 847 | 2,8 % | 2 | 1 596 755 | *** |
| 10 | SIA "FASHION infinity" | 2 943 336 | 504 315 | 17,1 % | 21 | 140 159 | 1 820 (2026 Q2) |
| 148 | SIA "follow.art" (šis uzņēmums) | 198 750 | -23 586 | -11,9 % | 5 | 39 750 | 2 231 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112628 | LV45ZZZ42103112628 | SIA "follow.art" | SIA | follow.art | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-03 | NULL | Rīga, Biķernieku iela 22 | 1006 | 101864821 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9904997 | 42103112628 | 2020-07-24 | 2020-08-03 10:47:27 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112628 | 2023-01-24 | 800 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts IKT un netehnoloģiskām apmācībām, kā arī apmācībām, lai sekmētu investoru piesaisti | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8f2e2ef2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92757435 | 42103112628 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-08-03 | 2020-08-03 10:52:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318186 | 30671387 | 42103112628 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-08-03 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-18 12:04:45.734 |
| 1466230 | 32275290 | 42103112628 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-03 17:10:50.313 |
| 1818017 | 33176756 | 42103112628 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-03-11 21:33:57.103 |
| 1976977 | 34220862 | 42103112628 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-01 21:00:17.178 |
| 2129321 | 35134856 | 42103112628 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-04 17:03:41.048 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318186 | 30671387 | 46348 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44478 | 1870 | 4132 | 978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3240 | 0 | -3240 | NULL | 0 | -3240 |
| 1466230 | 32275290 | 104400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97470 | 6930 | 0 | 1123 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5773 | 0 | 5773 | NULL | 0 | 5773 |
| 1818017 | 33176756 | 155431 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 144968 | 10463 | 2100 | 8761 | 0 | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -617 | 0 | -617 | NULL | 0 | -617 |
| 1976977 | 34220862 | 129797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 126054 | 3743 | 20700 | 6151 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148 | NULL | NULL | -23259 | 0 | -23259 | NULL | 0 | -23259 |
| 2129321 | 35134856 | 198750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 141962 | 56788 | 69324 | 8924 | 14 | 284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1800 | NULL | NULL | -23530 | 56 | -23586 | NULL | 0 | -23586 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318186 | 30671387 | 74 | 0 | 463 | 0 | 537 | 0 | 0 | 203 | 203 | 740 | NULL | 1180 | 0 | 0 | -440 | 740 |
| 1466230 | 32275290 | 1938 | 0 | 12151 | 0 | 14089 | 0 | 0 | 183 | 183 | 14272 | NULL | 8939 | 0 | 0 | 5333 | 14272 |
| 1818017 | 33176756 | 2568 | 0 | 12920 | 0 | 15488 | 0 | 0 | 162 | 162 | 15650 | NULL | 10934 | 0 | 0 | 4716 | 15650 |
| 1976977 | 34220862 | 22291 | 0 | 1263 | 0 | 23554 | 0 | 0 | 142 | 142 | 23696 | NULL | 12239 | 30000 | 0 | -18543 | 23696 |
| 2129321 | 35134856 | 1182 | 0 | 1824 | 0 | 3006 | 0 | 0 | 122 | 122 | 3128 | NULL | 15257 | 30000 | 0 | -42129 | 3128 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112628 | SIA "follow.art" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 82.90 | 20.31 | 32.40 | 4 |
| 42103112628 | SIA "follow.art" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 85.43 | 21.72 | 34.84 | 4 |
| 42103112628 | SIA "follow.art" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 45.78 | 11.57 | 19.11 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112628 | SIA "follow.art" | ir | 25.08.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103112628 | SIA "follow.art" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Biķernieku iela 22, Rīga, LV-1006.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 198 750 EUR, un zaudējumi bija 23 586 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,20 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 27,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 980.05 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 414.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 82 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 310 EUR un VSAOI 32 400 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētas mazumtirdzniecības starpniecības pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026