SIA "V1 Investments" (reģ. Nr. 42103112685) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 621 085 EUR, zaudējumi 117 603 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 2,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 42103112685 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ42103112685 |
| Juridiskā adrese | Vingrotāju iela 1, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 621 085 EUR | -117 603 EUR | 5 023 639 EUR | 7 |
| 2024 | 703 541 EUR | 77 379 EUR | 4 918 873 EUR | 2 |
| 2023 | 677 503 EUR | 81 888 EUR | 5 026 473 EUR | 2 |
| 2022 | 101 528 EUR | -59 952 EUR | 5 231 317 EUR | 1 |
| 2021 | 6 205 EUR | -37 422 EUR | 1 069 822 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 38.13 | 4.77 | 10.36 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 42.36 | 6.2 | 13.08 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 40.42 | 5.95 | 12.32 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.90 | 5.47 | 9.91 | 5 |
| 2024 | 104.22 | 1.02 | 1.67 | 2 |
| 2023 | 93.04 | 4.46 | 1.57 | 2 |
| 2022 | 2.49 | 0.85 | 1.71 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 688.34 | ~ 1 265.99 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 131.61 | ~ 1 561.56 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 007.76 | ~ 1 478.97 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 938.01 | ~ 1 422.26 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 621 085 EUR | 703 541 EUR | 677 503 EUR | 101 528 EUR | 6 205 EUR |
| Bruto peļņa | -32 024 EUR | 235 571 EUR | 239 699 EUR | -35 280 EUR | -36 430 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -117 438 EUR | 78 746 EUR | 81 888 EUR | -59 901 EUR | -37 417 EUR |
| UIN nodoklis | 165 EUR | 1 367 EUR | 0 EUR | 51 EUR | 5 EUR |
| Tīrā peļņa | -117 603 EUR | 77 379 EUR | 81 888 EUR | -59 952 EUR | -37 422 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 023 639 EUR | 4 918 873 EUR | 5 026 473 EUR | 5 231 317 EUR | 1 069 822 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 461 924 EUR | 65 903 EUR | 68 681 EUR | 379 164 EUR | 300 117 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 838 291 EUR | 2 665 894 EUR | 2 487 515 EUR | 2 405 626 EUR | 1 065 578 EUR |
| Īstermiņa saistības | 185 348 EUR | 2 252 979 EUR | 348 280 EUR | 355 352 EUR | 4 244 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 2 190 678 EUR | 2 470 339 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,49 | 0,03 | 0,20 | 1,07 | 70,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,46 | 0,03 | 0,20 | 1,06 | 70,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18,94 % | 11,00 % | 12,09 % | -59,05 % | -603,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,34 % | 1,57 % | 1,63 % | -1,15 % | -3,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,43 % | 2,90 % | 3,29 % | -2,49 % | -3,51 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,85 | 1,02 | 1,17 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2,26 | 1,55 | 1,55 | -2,60 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,02 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,68 % | 8,37 % | 4,93 % | -0,89 % | -3,51 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,89 | 0,92 | 1,07 | 0,74 | 106,39 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "V1 Investments" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 438 | SIA "V1 Investments" (šis uzņēmums) | 621 085 | -117 603 | -18,9 % | 6 | 103 514 | 1 688 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112685 | LV58ZZZ42103112685 | SIA "V1 Investments" | SIA | V1 Investments | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-04 | NULL | Rīga, Vingrotāju iela 1 | 1010 | 102023860 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9908623 | 42103112685 | 2020-07-08 | 2020-08-04 09:36:00 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103112685 | 2025-08-29 | SIA "TDL Investments" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92951090 | 42103112685 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4894000 | EUR | 2025-04-22 | 2025-04-22 12:01:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1408448 | 31358179 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-01 23:14:29.023 |
| 2016015 | 34376147 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-13 19:01:03.534 |
| 1176177 | 28939943 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-08-04 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-12 20:13:44.848 |
| 1715431 | 32418100 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-16 19:06:06.597 |
| 1883373 | 33454617 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-22 19:10:38.612 |
| 2240573 | 35375529 | 42103112685 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:02:40.449 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1176177 | 28939943 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1408448 | 31358179 | 6205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42635 | -36430 | 267 | 700 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -37417 | 5 | -37422 | NULL | 0 | -37422 |
| 1715431 | 32418100 | 101528 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 136808 | -35280 | 100 | 3344 | 1717 | 6235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16659 | NULL | NULL | -59901 | 51 | -59952 | NULL | 0 | -59952 |
| 1883373 | 33454617 | 677503 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 437804 | 239699 | 107 | 2627 | 793 | 7131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148739 | NULL | NULL | 81888 | 0 | 81888 | NULL | 0 | 81888 |
| 2016015 | 34376147 | 703541 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 467970 | 235571 | 165 | 2253 | 925 | 10904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 144428 | NULL | NULL | 78746 | 1367 | 77379 | NULL | 0 | 77379 |
| 2240573 | 35375529 | 621085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 653109 | -32024 | 227 | 40892 | 3950 | 12171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36074 | NULL | NULL | -117438 | 165 | -117603 | NULL | 0 | -117603 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1176177 | 28939943 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3000 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3000 | 3000 |
| 1408448 | 31358179 | 299731 | 0 | 386 | 0 | 300117 | 0 | 769705 | 0 | 769705 | 1069822 | NULL | 4244 | 0 | 0 | 1065578 | 1069822 |
| 1715431 | 32418100 | 331978 | 0 | 44040 | 3146 | 379164 | 0 | 4852153 | 0 | 4852153 | 5231317 | NULL | 355352 | 2470339 | 0 | 2405626 | 5231317 |
| 1883373 | 33454617 | 51408 | 0 | 17273 | 0 | 68681 | 0 | 4956850 | 942 | 4957792 | 5026473 | NULL | 348280 | 2190678 | 0 | 2487515 | 5026473 |
| 2016015 | 34376147 | 53424 | 0 | 12469 | 10 | 65903 | 0 | 4852128 | 842 | 4852970 | 4918873 | NULL | 2252979 | 0 | 0 | 2665894 | 4918873 |
| 2240573 | 35375529 | 354494 | 0 | 101962 | 5468 | 461924 | 0 | 4560973 | 742 | 4561715 | 5023639 | NULL | 185348 | 0 | 0 | 4838291 | 5023639 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112685 | SIA "V1 Investments" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 104.22 | 1.02 | 1.67 | 2 |
| 42103112685 | SIA "V1 Investments" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 93.04 | 4.46 | 1.57 | 2 |
| 42103112685 | SIA "TDL Investments" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 2.49 | 0.85 | 1.71 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103112685 | SIA "V1 Investments" | ir | 23.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103112685 | SIA "V1 Investments" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vingrotāju iela 1, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 621 085 EUR, un zaudējumi bija 117 603 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "TDL Investments"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,46.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 104 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 020 EUR un VSAOI 1 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026