Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "Upīši"

ZS "Upīši" (reģ. Nr. 42401019189) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2010-12-08. Jaunākais gada pārskats (2014): apgrozījums 55 012 EUR, peļņa 89 926 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 52,24 (2014).

Reģistrācijas Nr.42401019189
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts2010-12-08
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV63ZZZ42401019189
Juridiskā adrese "Upīši", Indričāni, Silmalas pag., Rēzeknes nov., LV-4636

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2014 55 012 EUR 89 926 EUR 249 921 EUR 5
2013 44 170 LVL 65 668 LVL 179 797 LVL 6
2012 42 143 LVL 79 155 LVL 134 557 LVL 6
2011 31 613 LVL 49 031 LVL 31 898 LVL 4

VID dati

PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2014 2013 2012 2011
Neto apgrozījums 55 012 EUR 44 170 LVL 42 143 LVL 31 613 LVL
Bruto peļņa -27 190 EUR -4 531 LVL 16 485 LVL 28 568 LVL
Peļņa pirms nodokļiem 89 926 EUR 65 733 LVL 79 155 LVL 51 159 LVL
UIN nodoklis 0 EUR 0 LVL 0 LVL 2 128 LVL
Tīrā peļņa 89 926 EUR 65 668 LVL 79 155 LVL 49 031 LVL
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2014 2013 2012 2011
Aktīvi kopā 249 921 EUR 179 797 LVL 134 557 LVL 31 898 LVL
Apgrozāmie līdzekļi 112 431 EUR 70 109 LVL 80 675 LVL 31 898 LVL
Pašu kapitāls 209 380 EUR 144 823 LVL 84 489 LVL 29 541 LVL
Īstermiņa saistības 2 152 EUR 342 LVL 285 LVL 2 357 LVL
Ilgtermiņa saistības 38 389 EUR 34 632 LVL 49 783 LVL 0 LVL

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 10 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)910 720 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 10 720 €

  • 4 679 € 2025-10-01
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 2 405 € 2026-09-28
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 1 221 € 2024-10-18
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 895,00 € 2023-07-27
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 708,32 € 2024-11-07
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 512,92 € 2025-03-18
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • … un vēl 3 — rādīt visus

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 10 720 €
  • Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 0,00 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-26 – 2026-09-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. RE14IC0005 Darbība reģistrēta
    no 2014-01-31 · dzīvnieku novietne

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2014 2013 2012 2011
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
52,24 205,00 283,07 13,53
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
25,40 49,80 171,80 3,29
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
163,47 % 148,67 % 187,82 % 155,10 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
35,98 % 36,52 % 58,83 % 153,71 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
42,95 % 45,34 % 93,69 % 165,98 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,19 0,24 0,59 0,08
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
43,94 53,80 49,80 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,22 0,25 0,31 0,99
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
37,14 % 37,32 % 60,16 % 173,18 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,56 4,10 3,85 12,68

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "Upīši" ir uzņēmums ar gandrīz divdesmit gadu pieredzi un stabilām pozīcijām tirgū.
Pamatojoties uz 2014. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "Upīši"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42401019189 LV63ZZZ42401019189 Silmalas pagasta zemnieku saimniecība "Upīši" Silmalas pagasta zemnieku saimniecība Upīši NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 2010-12-08 NULL Rēzeknes nov., Silmalas pag., Indričāni, "Upīši" 4636 103598814 100016132 0 0780288 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
42401019189 46.04 6.6 NULL 2006-01-09
42401019189 46.04 29.14 NULL 2006-02-21
42401019189 46.04 10.3 NULL 2005-02-11

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
42401019189 2026-09-28 2404.95 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
42401019189 2026-08-12 0 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 33f75c39
42401019189 2025-10-01 4679.17 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
42401019189 2025-03-18 512.92 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 60e1aa95
42401019189 2024-11-07 708.32 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 60e1aa95
42401019189 2024-10-18 1221.24 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
42401019189 2024-01-02 0 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 107401ec
42401019189 2023-07-27 895 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
42401019189 2023-05-26 298.53 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 99150280

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
110154 14948437 42401019189 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 4 ONES LVL 2020-08-23 13:00:35.163
281622 15370249 42401019189 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 6 ONES LVL 2020-09-02 06:15:45.201
218150 15205903 42401019189 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 6 ONES LVL 2020-08-29 14:16:06.456
383848 15617917 42401019189 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-08 14:03:44.07

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
110154 14948437 31613 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3045 28568 1 963 23730 175 0 0 0 0 0 0 0 51159 2128 NULL 0 NULL 49031
218150 15205903 42143 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25658 16485 1 1299 66610 1018 0 0 0 0 1622 0 0 79155 0 NULL 0 NULL 79155
281622 15370249 44170 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 48701 -4531 28 1600 80372 7235 0 0 0 0 1245 0 0 65733 0 NULL 65 NULL 65668
383848 15617917 55012 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 82202 -27190 266 3689 134411 11246 0 0 0 0 2094 0 0 89926 0 NULL 0 0 89926

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
110154 14948437 5077 0 2689 24132 31898 0 0 0 0 31898 NULL 2357 0 0 29541 31898
218150 15205903 46459 0 2504 31712 80675 0 53882 0 53882 134557 NULL 285 49783 0 84489 134557
281622 15370249 11189 0 5844 53076 70109 0 48818 0 109688 179797 NULL 342 34632 0 144823 179797
383848 15617917 50128 0 4541 57762 112431 0 62061 0 137490 249921 NULL 2152 38389 0 209380 249921

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42401019189 Silmalas pagasta zemnieku saimniecība "Upīši" ir 07.02.2012 nav nav

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "Upīši" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Upīši", Indričāni, Silmalas pag., Rēzeknes nov., LV-4636.

Kāds bija ZS "Upīši" 2014. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 55 012 EUR, un peļņa bija 89 926 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "Upīši" 2014. gadā?

2014. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir ZS "Upīši" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2014. gadā bija 52,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 25,40.

Kāds ir ZS "Upīši" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2014. gadā bija 4,56, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "Upīši" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Rēzeknes novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta pēc apgrozījuma starp uzņēmumiem bez norādītas nozares: 2 746. no 16 441

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026