Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "Lauri"

ZS "Lauri" (reģ. Nr. 42401020489) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 73 513 EUR, peļņa 9 768 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 13,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Reģistrācijas Nr.42401020489
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts2016-12-14
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV77ZZZ42401020489
Juridiskā adrese "Intari", Latviešu Sloboda, Ozolmuižas pag., Rēzeknes nov., LV-4633

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 73 513 EUR 9 768 EUR 160 969 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025
Neto apgrozījums 73 513 EUR
Bruto peļņa 3 426 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 9 768 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa 9 768 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 160 969 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 26 713 EUR
Pašu kapitāls 62 538 EUR
Īstermiņa saistības 1 931 EUR
Ilgtermiņa saistības 96 500 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi6139 644 €

Pasūtītāji

  • Ludzas novada pašvaldība 111 507 €, 2×
  • Dricānu apvienības pārvalde 16 439 €, 2×
  • Ludzas medicīnas centrs 6 298 €, 1×
  • Rēzeknes novada pašvaldība 5 400 €, 1×

Pa gadiem

  • 202611 698 € 2×
  • 202566 385 € 2×
  • 202461 562 € 2×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-07-01 – 2026-07-31

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
13,83
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,49
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
13,29 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,07 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
15,62 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,57
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,46
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
6,14 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,35

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "Lauri" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "Lauri"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42401020489 LV77ZZZ42401020489 Ozolmuižas pagasta zemnieka saimniecība "Lauri" Ozolmuižas pagasta zemnieka saimniecība Lauri NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 2016-12-14 NULL Rēzeknes nov., Ozolmuižas pag., Latviešu Sloboda, "Intari" 4633 103142504 100016132 0 0780278 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
42401020489 6.1 6.1 Rēzeknes nov., Ozolmuižas pag., Latviešu Sloboda, "Lauri" 2015-06-18

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2125742 35124028 42401020489 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-02-28 19:00:09.757

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2125742 35124028 73513 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70087 3426 0 4224 14331 3765 0 0 0 0 0 NULL NULL 9768 0 9768 NULL 0 9768

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2125742 35124028 8106 0 2502 16105 26713 0 134256 0 134256 160969 NULL 1931 96500 0 62538 160969

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42401020489 Ozolmuižas pagasta zemnieka saimniecība "Lauri" ir 30.12.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42401020489 Ozolmuižas pagasta zemnieka saimniecība "Lauri" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "Lauri" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Intari", Latviešu Sloboda, Ozolmuižas pag., Rēzeknes nov., LV-4633.

Kāds bija ZS "Lauri" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 73 513 EUR, un peļņa bija 9 768 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "Lauri" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir ZS "Lauri" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,49.

Kāds ir ZS "Lauri" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,35, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "Lauri" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir ZS "Lauri" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Rēzeknes novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta pēc apgrozījuma starp uzņēmumiem bez norādītas nozares: 2 421. no 16 425

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026