Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

IK "Art Studija"

IK "Art Studija" (reģ. Nr. 42402017077) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-04.

Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde

Reģistrācijas Nr.42402017077
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaIndividuālais komersants (IK)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-03-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV98ZZZ42402017077
Juridiskā adrese "Marliena", Šļahotska, Griškānu pag., Rēzeknes nov., LV-4601

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

VID dati

PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -1.64 0.26 1.18 2
2026. gada 2. ceturksnis -4.88 0.6 3.15 3
2026. gada 1. ceturksnis -5.31 0.48 2.52 3
2025. gada 4. ceturksnis -1.28 0.48 1.26 2
2024 -20.79 2.30 6.31 2
2023 9.19 1.14 2.90 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis 1 026.69 ~ 824.82
2026. gada 1. ceturksnis 821.36 ~ 687.91
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 10 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti2198,76 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (2, 198,76 €)

  • 150,00 € 2020-02
    Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra izveide Ludzā · Ludzas novada pašvaldība
  • 48,76 € 2018-05
    „Ludzas vispārējās izglītības iestāžu mācību vides modernizācija” · Ludzas novada pašvaldība

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Būvkomersanta reģistrs8Izslēgts

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20160,00 €
  • 20150,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 12392

  • Izslēgts 2026-09-22
  • Informatīvs 2024-03-05
  • Aktīvs 2024-03-05
  • Izslēgts 2016-03-03
  • Apturēts 2015-10-01
  • Aktīvs 2015-05-22

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 2553)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 224 uzņēmumi 199. vieta pēc apgrozījuma 130. vieta pēc peļņas Metālu mehāniska apstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "EMJ Metāls"26 533 6461 130 5064,3 %203130 7082 660 (2026 Q3)
2SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic"10 169 409597 8835,9 %10795 0411 920 (2026 Q3)
3SIA "LOCITECH PRODUCTION"5 765 489169 4832,9 %7378 9791 469 (2026 Q3)
4SIA "Steel PROFI"3 791 349199 2245,3 %4094 7841 546 (2026 Q3)
5SIA "LATTEPS"3 601 727-180 857-5,0 %9438 316757 (2026 Q3)
6SIA "VITRUM FACTORY"3 599 29920 3190,6 %7349 3051 223 (2026 Q3)
7Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP"3 259 218272 8038,4 %3788 0872 115 (2026 Q3)
8SIA "EHT FABRIK"3 159 774416 00113,2 %4570 2172 318 (2026 Q3)
9SIA "Rubate metal"3 040 037185 1166,1 %3782 1631 432 (2026 Q3)
10SIA "METĀRO"2 613 37017 2660,7 %4459 3952 282 (2026 Q3)
199IK Art Studija (šis uzņēmums)00—2—***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42402017077 LV98ZZZ42402017077 IK Art Studija IK Art Studija NULL 1 K Komercreģistrs IK Individuālais komersants 2014-03-04 NULL Rēzeknes nov., Griškānu pag., Šļahotska, "Marliena" 4601 106580342 100016542 0 NULL NULL

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42402017077 IK Art Studija 2024 Individuālais komersants 2553 043470 Griškānu pag. -20.79 2.30 6.31 2
42402017077 IK Art Studija 2023 Individuālais komersants 2562 006000 Rēzekne 9.19 1.14 2.90 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42402017077 IK Art Studija ir 30.10.2014 nav nav

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir IK "Art Studija" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Marliena", Šļahotska, Griškānu pag., Rēzeknes nov., LV-4601.

Vai IK "Art Studija" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir IK "Art Studija" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Metālu mehāniska apstrāde — Rēzeknes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi

Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026