Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Samblero"

SIA "Samblero" (reģ. Nr. 42403038502) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-11-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 64 249 EUR, zaudējumi 12 102 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Kravu autotransports

Reģistrācijas Nr.42403038502
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-11-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV81ZZZ42403038502
Juridiskā adrese Upleju iela 4 - 1, Baltezers, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 64 249 EUR -12 102 EUR 20 897 EUR 1
2024 63 018 EUR -17 746 EUR 37 627 EUR 1
2023 66 537 EUR 3 751 EUR 55 263 EUR 1
2022 87 513 EUR 2 142 EUR 46 943 EUR 1
2021 138 736 EUR 16 499 EUR 42 029 EUR 2
2020 137 945 EUR 8 076 EUR 29 689 EUR 2
2019 92 487 EUR -8 686 EUR 28 062 EUR 2
2018 64 206 EUR 3 497 EUR 34 351 EUR 1
2017 39 290 EUR 209 EUR 38 805 EUR 1
2016 5 320 EUR -2 036 EUR 3 358 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.45 0.16 1.12 1
2026. gada 2. ceturksnis 3.15 0.15 1.04 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.00 0.09 0.73 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.78 0.16 0.88 1
2024 8.34 0.02 3.53 1
2023 6.46 0.10 3.18 1
2022 11.79 0.87 3.55 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 64 249 EUR 63 018 EUR 66 537 EUR 87 513 EUR 138 736 EUR
Bruto peļņa -9 357 EUR -14 964 EUR 17 255 EUR 17 786 EUR 29 258 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -12 102 EUR -17 746 EUR 3 751 EUR 2 142 EUR 16 499 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -12 102 EUR -17 746 EUR 3 751 EUR 2 142 EUR 16 499 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 20 897 EUR 37 627 EUR 55 263 EUR 46 943 EUR 42 029 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 13 907 EUR 12 280 EUR 41 464 EUR 44 345 EUR 36 298 EUR
Pašu kapitāls 10 206 EUR 22 308 EUR 40 054 EUR 36 303 EUR 34 161 EUR
Īstermiņa saistības 10 691 EUR 15 319 EUR 15 209 EUR 10 640 EUR 7 868 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Bella-Knopa" — līdz 2017-03-08

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,30 0,80 2,73 4,17 4,61
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,30 0,80 1,43 2,47 3,03
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-18,84 % -28,16 % 5,64 % 2,45 % 11,89 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-57,91 % -47,16 % 6,79 % 4,56 % 39,26 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-118,58 % -79,55 % 9,36 % 5,90 % 48,30 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,05 0,69 0,38 0,29 0,23
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,07 1,67 1,20 1,86 3,30
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-118,58 % -79,55 % 9,36 % 5,90 % 48,30 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,19 1,26 3,47 4,61 7,51

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Samblero" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4941)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 3014 uzņēmumi 1693. vieta pēc apgrozījuma 2512. vieta pēc peļņas Kravu autotransports
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Kreiss"259 668 1745 882 3152,3 %3 10483 6561 639 (2026 Q3)
2SIA "Baltic Logistic Solutions"105 529 2712 425 6872,3 %573184 1701 945 (2026 Q3)
3Kim Johansen Transport SIA37 380 062318 8100,9 %38796 5891 658 (2026 Q3)
4SIA "VIKOTRANS"31 567 5661 539 9674,9 %50862 1411 716 (2026 Q3)
5SIA "OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS"23 826 152688 6362,9 %120198 5512 103 (2026 Q3)
6SIA "Samskip"21 231 804-236 485-1,1 %28375 0241 889 (2026 Q3)
7SIA "Heisterkamp Transport Latvija"21 139 548414 6382,0 %32365 4481 544 (2026 Q3)
8SIA "DINOTRANS"21 046 42154 4750,3 %23191 1101 926 (2026 Q3)
9SIA "PRIZMA"20 948 217838 5834,0 %27775 8601 440 (2026 Q3)
10SIA "HEAD"17 665 842684 0183,9 %19292 0101 271 (2026 Q3)
1693SIA "Samblero" (šis uzņēmums)64 249-12 102-18,8 %164 249***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Samblero"
4941 Kravu autotransports
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42403038502 LV81ZZZ42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Samblero NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-11-17 NULL Ādažu nov., Ādažu pag., Baltezers, Upleju iela 4 - 1 2164 118852191 100016501 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4882649 42403038502 2015-11-03 2015-11-19 09:52:51

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
42403038502 2017-03-08 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bella-Knopa"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92574724 42403038502 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 16602 EUR 2017-03-31 2017-03-31 13:21:05

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
804102 19849430 42403038502 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 15:18:36.491
691781 16500913 42403038502 DokUGP2008v1 NULL 2016 2015-11-17 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-29 23:39:21.545
1089763 23281000 42403038502 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-21 14:02:54.012
1420641 31416291 42403038502 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-10 17:14:46.81
972136 21756346 42403038502 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 20:31:08.956
1262992 29626447 42403038502 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-07-30 13:11:09.006
1768589 32646870 42403038502 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-21 04:01:35.273
1930068 33617031 42403038502 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-28 19:00:28.632
2040989 34461845 42403038502 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-30 03:01:19.053
2343141 35537159 42403038502 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-16 20:00:05.578

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1089763 23281000 92487 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 99264 -6777 0 2830 2000 1079 0 0 0 0 0 NULL NULL -8686 0 -8686 NULL 0 -8686
1262992 29626447 137945 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 115257 22688 0 12271 65 2406 0 0 0 0 0 NULL NULL 8076 0 8076 NULL 0 8076
1420641 31416291 138736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 109478 29258 0 11763 0 996 0 0 0 0 0 NULL NULL 16499 0 16499 NULL 0 16499
1768589 32646870 87513 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 69727 17786 0 15529 0 115 0 0 0 0 0 NULL NULL 2142 0 2142 NULL 0 2142
1930068 33617031 66537 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 49282 17255 0 13473 0 31 0 0 0 0 0 NULL NULL 3751 0 3751 NULL 0 3751
2040989 34461845 63018 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 77982 -14964 0 2769 0 13 0 0 0 0 0 NULL NULL -17746 0 -17746 NULL 0 -17746
2343141 35537159 64249 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73606 -9357 0 2733 0 12 0 0 0 0 0 NULL NULL -12102 0 -12102 NULL 0 -12102
691781 16500913 5320 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5651 -331 0 1156 0 549 0 0 0 0 0 0 0 -2036 0 NULL 0 0 -2036
804102 19849430 39290 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37406 1884 0 1599 0 76 0 0 0 0 0 NULL NULL 209 0 209 NULL 0 209
972136 21756346 64206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 59304 4902 0 1405 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 3497 0 3497 NULL 0 3497

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1089763 23281000 2437 0 2329 11213 15979 0 12083 0 12083 28062 NULL 18476 0 0 9586 28062
1262992 29626447 380 0 6066 11698 18144 0 11545 0 11545 29689 NULL 12027 0 0 17662 29689
1420641 31416291 3438 0 20433 12427 36298 0 5731 0 5731 42029 NULL 7868 0 0 34161 42029
1768589 32646870 187 0 26050 18108 44345 0 2598 0 2598 46943 NULL 10640 0 0 36303 46943
1930068 33617031 0 0 21720 19744 41464 0 13799 0 13799 55263 NULL 15209 0 0 40054 55263
2040989 34461845 1622 0 10658 0 12280 0 25347 0 25347 37627 NULL 15319 0 0 22308 37627
2343141 35537159 3896 0 10011 0 13907 0 6990 0 6990 20897 NULL 10691 0 0 10206 20897
691781 16500913 3068 0 40 250 3358 0 0 0 0 3358 NULL 1071 4322 0 -2035 3358
804102 19849430 3090 0 8696 10651 22437 0 16368 0 16368 38805 NULL 17708 6322 0 14775 38805
972136 21756346 2196 0 8409 10651 21256 0 13095 0 13095 34351 NULL 14079 2000 0 18272 34351

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 023401 Ādažu pag. 8.34 0.02 3.53 1
42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 023401 Ādažu pag. 6.46 0.10 3.18 1
42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 023401 Ādažu pag. 11.79 0.87 3.55 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" ir 26.04.2017 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42403038502 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Samblero" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Samblero" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Upleju iela 4 - 1, Baltezers, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164.

Kāds bija SIA "Samblero" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 64 249 EUR, un zaudējumi bija 12 102 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Samblero" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Samblero" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bella-Knopa"".

Kāds ir SIA "Samblero" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,30.

Kāds ir SIA "Samblero" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,19, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Samblero" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Samblero"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 340 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 3 530 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Samblero" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Samblero" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kravu autotransports.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Kravu autotransports — Ādažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Kravu autotransports · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 693. no 3 014

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026