SIA "Massandra" (reģ. Nr. 42403040282) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 938 EUR, peļņa 38 837 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu liellopu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 42403040282 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-12-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ42403040282 |
| Juridiskā adrese | "Skaļbova", Šķilbani, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 938 EUR | 38 837 EUR | 214 320 EUR | 1 |
| 2024 | 45 517 EUR | 35 911 EUR | 213 008 EUR | 1 |
| 2023 | 30 676 EUR | -9 244 EUR | 191 516 EUR | 1 |
| 2022 | 25 875 EUR | 12 728 EUR | 108 707 EUR | 1 |
| 2021 | 9 516 EUR | 29 996 EUR | 107 868 EUR | 1 |
| 2020 | 15 454 EUR | 24 534 EUR | 81 362 EUR | 1 |
| 2019 | 6 214 EUR | 16 989 EUR | 67 945 EUR | 1 |
| 2018 | 1 883 EUR | 7 250 EUR | 46 645 EUR | 0 |
| 2017 | 3 095 EUR | 13 872 EUR | 45 939 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.37 | 0.2 | 0.21 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.5 | 0.2 | 0.21 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.36 | 0.73 | 0.42 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.96 | 0.19 | 0.20 | 1 |
| 2024 | 3.23 | 1.40 | 1.49 | 1 |
| 2023 | -21.62 | 0.80 | 0.62 | 0 |
| 2022 | -0.95 | 0.59 | 0.41 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 938 EUR | 45 517 EUR | 30 676 EUR | 25 875 EUR | 9 516 EUR |
| Bruto peļņa | -8 438 EUR | -9 063 EUR | -26 938 EUR | -11 661 EUR | -14 286 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 38 837 EUR | 35 911 EUR | -9 244 EUR | 12 728 EUR | 29 996 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 38 837 EUR | 35 911 EUR | -9 244 EUR | 12 728 EUR | 29 996 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 214 320 EUR | 213 008 EUR | 191 516 EUR | 108 707 EUR | 107 868 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 128 614 EUR | 102 462 EUR | 73 022 EUR | 78 941 EUR | 71 205 EUR |
| Pašu kapitāls | 106 351 EUR | 77 514 EUR | 41 604 EUR | 58 848 EUR | 57 619 EUR |
| Īstermiņa saistības | 42 573 EUR | 49 970 EUR | 42 825 EUR | 36 034 EUR | 33 796 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 65 396 EUR | 85 524 EUR | 107 087 EUR | 13 825 EUR | 16 453 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-04 – 2025-02-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,02 | 2,05 | 1,71 | 2,19 | 2,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,27 | 0,31 | 0,00 | 0,12 | 0,40 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
114,44 % | 78,90 % | -30,13 % | 49,19 % | 315,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,12 % | 16,86 % | -4,83 % | 11,71 % | 27,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
36,52 % | 46,33 % | -22,22 % | 21,63 % | 52,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,02 | 1,75 | 3,60 | 0,85 | 0,87 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
13,29 | 8,44 | -1,01 | 43,57 | 104,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,16 | 0,21 | 0,16 | 0,24 | 0,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
24,45 % | 24,99 % | -3,12 % | 17,93 % | 40,89 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,89 | 1,53 | 0,50 | 1,85 | 2,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Massandra" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rukši" | 1 193 497 | 261 828 | 21,9 % | 8 | 149 187 | 744 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ogres telītes | 1 170 779 | -64 571 | -5,5 % | 3 | 390 260 | 544 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Adams farm" | 943 156 | 362 716 | 38,5 % | 9 | 104 795 | 1 820 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Galadomēni" | 642 700 | 19 659 | 3,1 % | 3 | 214 233 | 479 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AB LAND" | 314 995 | 17 836 | 5,7 % | 7 | 44 999 | 591 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VACCA" | 298 437 | 22 038 | 7,4 % | 5 | 59 687 | 1 070 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Laudas AP" | 280 035 | 214 562 | 76,6 % | 4 | 70 009 | 1 863 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BREANT" | 268 838 | 2 769 | 1,0 % | 6 | 44 806 | 944 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Māras brieži" | 267 504 | 8 230 | 3,1 % | 3 | 89 168 | 805 (2026 Q3) |
| 10 | AS "Megape Īpašumi" | 249 820 | 33 295 | 13,3 % | 5 | 49 964 | 624 (2026 Q3) |
| 53 | SIA "Massandra" (šis uzņēmums) | 33 938 | 38 837 | 114,4 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403040282 | LV36ZZZ42403040282 | SIA "Massandra" | SIA | Massandra | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-12-06 | NULL | Balvu nov., Šķilbēnu pag., Šķilbani, "Skaļbova" | 4587 | 104633326 | 100016438 | 0 | 0381682 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5949791 | 42403040282 | 2016-12-01 | 2016-12-19 10:23:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403040282 | 2025-02-04 | 140.6 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 510daf8b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92556853 | 42403040282 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50 | EUR | 2016-12-06 | 2016-12-06 13:22:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 931945 | 21474171 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-12 15:41:34.564 |
| 1235912 | 29464648 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-29 12:09:49.511 |
| 1400089 | 31336514 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-29 23:31:08.13 |
| 1438953 | 32038816 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-23 21:01:29.386 |
| 2002802 | 34332537 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-06 21:01:47.788 |
| 2261232 | 35408232 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:06:03.991 |
| 796502 | 19834139 | 42403040282 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-12-06 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-05 05:43:19.11 |
| 1046198 | 22981325 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 04:18:02.825 |
| 1856102 | 33351366 | 42403040282 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-24 20:10:08.76 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046198 | 22981325 | 6214 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9551 | -3337 | 0 | 1780 | 27097 | 4636 | 0 | 0 | 0 | 0 | 305 | NULL | NULL | 17039 | 50 | 16989 | NULL | 0 | 16989 |
| 1235912 | 29464648 | 15454 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21534 | -6080 | 0 | 1395 | 36496 | 4129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 308 | NULL | NULL | 24584 | 50 | 24534 | NULL | 0 | 24534 |
| 1400089 | 31336514 | 9516 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23802 | -14286 | 0 | 1426 | 49885 | 3886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 291 | NULL | NULL | 29996 | 0 | 29996 | NULL | 0 | 29996 |
| 1438953 | 32038816 | 25875 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37536 | -11661 | 0 | 2066 | 33296 | 6542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 299 | NULL | NULL | 12728 | 0 | 12728 | NULL | 0 | 12728 |
| 1856102 | 33351366 | 30676 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 57614 | -26938 | 0 | 4106 | 30135 | 3736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4599 | NULL | NULL | -9244 | 0 | -9244 | NULL | 0 | -9244 |
| 2002802 | 34332537 | 45517 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54580 | -9063 | 0 | 2890 | 57552 | 4862 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4826 | NULL | NULL | 35911 | 0 | 35911 | NULL | 0 | 35911 |
| 2261232 | 35408232 | 33938 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42376 | -8438 | 0 | 1685 | 55930 | 3810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3160 | NULL | NULL | 38837 | 0 | 38837 | NULL | 0 | 38837 |
| 796502 | 19834139 | 3095 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3101 | -6 | 0 | 1064 | 16021 | 1079 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13872 | 0 | 13872 | NULL | 0 | 13872 |
| 931945 | 21474171 | 1883 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12835 | -10952 | 10 | 845 | 22283 | 3176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7300 | 50 | 7250 | NULL | 0 | 7250 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046198 | 22981325 | 745 | 0 | 3057 | 37073 | 40875 | 0 | 27070 | 0 | 27070 | 67945 | NULL | 16243 | 24663 | 0 | 27039 | 67945 |
| 1235912 | 29464648 | 1650 | 0 | 2570 | 44401 | 48621 | 0 | 32741 | 0 | 32741 | 81362 | NULL | 21116 | 17673 | 0 | 42573 | 81362 |
| 1400089 | 31336514 | 7478 | 0 | 5989 | 57738 | 71205 | 0 | 36663 | 0 | 36663 | 107868 | NULL | 33796 | 16453 | 0 | 57619 | 107868 |
| 1438953 | 32038816 | 3033 | 0 | 1158 | 74750 | 78941 | 0 | 29766 | 0 | 29766 | 108707 | NULL | 36034 | 13825 | 0 | 58848 | 108707 |
| 1856102 | 33351366 | 172 | 0 | 0 | 72850 | 73022 | 0 | 118494 | 0 | 118494 | 191516 | NULL | 42825 | 107087 | 0 | 41604 | 191516 |
| 2002802 | 34332537 | 15140 | 0 | 511 | 86811 | 102462 | 0 | 110546 | 0 | 110546 | 213008 | NULL | 49970 | 85524 | 0 | 77514 | 213008 |
| 2261232 | 35408232 | 11525 | 0 | 56 | 117033 | 128614 | 0 | 85706 | 0 | 85706 | 214320 | NULL | 42573 | 65396 | 0 | 106351 | 214320 |
| 796502 | 19834139 | 4009 | 0 | 321 | 25384 | 29714 | 0 | 16225 | 0 | 16225 | 45939 | NULL | 5764 | 26253 | 0 | 13922 | 45939 |
| 931945 | 21474171 | 3981 | 0 | 1973 | 28300 | 34254 | 0 | 12391 | 0 | 12391 | 46645 | NULL | 5620 | 19853 | 0 | 21172 | 46645 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403040282 | SIA "Massandra" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0142 | 024530 | Šķilbēnu pag. | 3.23 | 1.40 | 1.49 | 1 |
| 42403040282 | SIA "Massandra" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0142 | 024530 | Šķilbēnu pag. | -21.62 | 0.80 | 0.62 | 0 |
| 42403040282 | SIA "Massandra" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0142 | 024530 | Šķilbēnu pag. | -0.95 | 0.59 | 0.41 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403040282 | SIA "Massandra" | ir | 15.12.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403040282 | SIA "Massandra" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Skaļbova", Šķilbani, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 938 EUR, un peļņa bija 38 837 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,89, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 230 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 400 EUR un VSAOI 1 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu liellopu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu liellopu audzēšana · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026